Bielizna termoaktywna - Wiosna 2021

Produkty

Towarzyszem wielu wędrówek i sportów jeszcze kilka lat temu była lepiąca się do ciała mokra koszulka. Dzisiaj takie sytuacje nikomu nie muszą się już zdarzać. Jest to zasługa dostępnej na rynku już od dłuższego czasu bielizny termoaktywnej. Ma ona wiele zalet, ale też jedną wadę: nie należy do najtańszych. Na szczęście jednak dzisiaj są sposoby pozwalające kupić bieliznę termoaktywną w niewygórowanej cenie. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że bielizna termoaktywna kosztuje naprawdę niewiele.
Sortuj według:

Bielizna termoaktywna: promocje

Produkcję bielizny termoaktywnej rozpoczęła jedna z wiodących marek outdoorowych już w 1970 roku. Syntetyczne włókno, z którego produkowano tę bieliznę w wieku XX było rozwiązaniem niezwykle nowatorskim. W polskich sklepach bielizna ta była wówczas praktycznie niedostępna. Dzisiaj może stać się ona własnością praktycznie każdego i w dodatku w niezbyt wygórowanej cenie. Osoby, które taką bieliznę chcą kupić i nie przepłacić, mogą to zrobić podczas akcji promocyjnych. Sklepy sportowe organizują je stosunkowo często. W czasie trwania promocji bielizna termoaktywna może kosztować kilkanaście procent mniej niż normalnie.
Bielizna termoaktywna określana jest na metkach nazwą zaczerpniętą z języka angielskiego. Producenci nazywają ją „baselayer”. Można też spotkać się z określeniem „druga skóra”. Bielizna termoaktywna obejmuje dzisiaj kilka kategorii produktów. W sprzedaży dostępne są nie tylko koszulki, ale także majtki, podkoszulki i legginsy.
Do produkcji bielizny termoaktywnej wykorzystywane są surowce, które nie tylko wchłaniają wilgoć, ale także odprowadzają ją na zewnątrz. W efekcie bielizna jest sucha, nie przylepia się do ciała i nie wychładza organizmu. Różni producenci bielizny termoaktywnej wykorzystują do jej wykonania włókna naturalne lub syntetyczne. Wśród naturalnych włókien do produkcji bielizny termoaktywnej najlepiej sprawdza się wełna merino. Pochodzi ona z runa owiec hodowanych w Australii i Nowej Zelandii. Wełna merino nie tylko pochłania wilgoć, ale też szybko ją odprowadza, jest antyalergiczna i antybakteryjna.

Bielizna termoaktywna: wyprzedaże

Wełna merino to tylko jeden z rodzajów naturalnych surowców do produkcji termoaktywnej bielizny. Wielu producentów sięga także po włókna kokosowe i bambusowe. Włókna syntetyczne to polichlorek winylu, poliester, polipropylen. Włókna te służą producentom bielizny termoaktywnej i innych rodzajów odzieży outdoorowej do produkcji własnych tkanin. Wszystkie łączy jedno: zdolność do pochłaniania i szybkiego odprowadzania wilgoci.
Niezależnie od tego, od jakiego producenta zostanie wybrana bielizna termoaktywna, nie musi ona być bardzo droga. Sposobem na to, aby kupić ją tanio są wyprzedaże. Gwarantują one zniżki dochodzące do nawet siedemdziesięciu procent. W efekcie można kupić bieliznę termoaktywną i nie wydać zbyt wiele pieniędzy.

Bielizna termoaktywna: outlet

Bielizna termoaktywna spełni swoją rolę tylko wtedy, gdy zostanie odpowiednio dobrana. Najlepiej sprawdza się bielizna termoaktywna, która jest mocno dopasowana do ciała. Tylko ściśle przylegające do ciała majtki, legginsy czy koszulki mogą bardzo szybko przetransportować wilgoć na zewnątrz. Bielizna termoaktywna – jak każda inna – jest najbliżej ciała. Powinna więc być wygodna i komfortowa. Wielu producentów wysokiej jakości bielizny termoaktywnej oferuje modele bezszwowe lub z płaskimi szwami. Bielizna termoaktywna nie może także uczulać. Osoby, które są alergikami powinny wybierać bieliznę uszytą z naturalnych włókien.
Bielizna termoaktywna nie jest najtańsza. Aby na jej zakup nie wydać dużej sumy pieniędzy, warto postawić na outlet. Ten sklep prowadzi sprzedaż produktów powyprzedażowych oraz końcówek serii. Wszystkie rzeczy są nowe i nie mają wad. W outlecie cena bielizny termoaktywnej może zostać obniżona o ponad osiemdziesiąt procent.

Kupno bielizny termoaktywnej nie musi wiązać się dzisiaj ze sporym wydatkiem. Aby bielizna termoaktywna była do kupienia w atrakcyjnej cenie, wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i  outlet.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.