Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Bielizna ciążowa Lato 2022

Ciąża to bardzo specyficzny okres w życiu kobiety. Kobiety, które spodziewają się narodzin dziecka bardzo często uskarżają się na spuchnięte nogi. Ich piersi są bardzo wrażliwe, a z czasem rosnący brzuch utrudnia poruszanie się. Bielizna ciążowa musi spełnić szczególne wymagania kobiet. Jej wybór w sklepach jest obecnie na szczęście bardzo duży. Co ważne, przyszłe mamy, aby kupić najbardziej dla siebie odpowiednią bieliznę ciążowa nie muszą wydawać zbyt wiele. Promocje, wyprzedaże i outlet to dobre rozwiązanie dla tych kobiet, którym potrzebna jest bielizna ciążowa, ale niekoniecznie w bardzo wysokiej cenie.

46,90 zł

Bielizna ciążowa Formommy

54,40 zł

Bielizna ciążowa

102,90 zł

Bielizna ciążowa Alles

54,40 zł

Bielizna ciążowa

46 zł

Bielizna ciążowa

44 zł

Bielizna ciążowa

48,90 zł

Bielizna ciążowa FORMOMMY

44 zł

Bielizna ciążowa

62,90 zł

FORMOMMY bielizna ciążowa

48,90 zł

Bielizna ciążowa Formommy casual z napisem

54,90 zł

Bielizna ciążowa FORMOMMY

54,90 zł

Bielizna ciążowa FORMOMMY granatowa elegancka

39,90 zł

Biustonosz

42,90 zł

Bielizna ciążowa Formommy bawełniana

39,90 zł

Bielizna ciążowa FORMOMMY

46,90 zł

Bielizna ciążowa granatowa z bawełny

31,90 zł

Biustonosz casualowy

45,90 zł

Bielizna ciążowa zielona FORMOMMY

46 zł

Bielizna ciążowa

44 zł

Bielizna ciążowa

36,90 zł

Bielizna ciążowa w paski

42,90 zł

Bielizna ciążowa Formommy z bawełny

118,90 zł

Bielizna ciążowa Mitex

54,40 zł

Bielizna ciążowa

31,90 zł

Biustonosz bawełniany

44,90 zł

Bielizna ciążowa Formommy z bawełny

119,90 zł

Bielizna ciążowa Naturana

36,90 zł

Bielizna ciążowa

60 zł

Bielizna ciążowa Mitex

44 zł

Bielizna ciążowa

40 zł

Bielizna ciążowa

31,90 zł

Biustonosz

39,90 zł

Bielizna ciążowa FORMOMMY

54,90 zł

Bielizna ciążowa granatowa FORMOMMY

84,90 zł

Bielizna ciążowa Mitex

30,90 zł

Biustonosz elegancki

Bielizna ciążowa: promocje


Dobrze dobrana bielizna ciążowa powinna uwzględniać wszystkie potrzeby kobiet spodziewających się dziecka. Już w pierwszych tygodniach ciąży piersi stają się nie tylko większe, ale także bardziej wrażliwe na dotyk. Dlatego też do bielizny, którą w czasie ciąży należy wymienić na nową w pierwszej kolejności należy biustonosz. Miseczki w biustonoszu ciążowym powinny być oczywiście dość duże, dzięki temu ryzyko utraty jędrności piersi i pojawienie się na nich rozstępów będzie znacznie mniejsze. Nie każdy fason biustonosza równie dobrze sprawdza się w czasie ciąży. Na pewno świetnym wyborem jest biustonosz full cup. Zabudowany w całości doskonale podtrzyma piersi. Wybierając dla siebie biustonosz na okres ciąży panie powinny zwracać szczególną uwagę na szerokość ramiączek. Im są one szersze, tym oczywiście lepiej. Stabilność piersiom zapewni biustonosz z fiszbinami. Odpowiedniemu dobraniu biustonosza z fiszbinami należy jednak poświęcić więcej uwagi niż przed ciążą. Fiszbiny nie mogą piersi uciskać, muszą zostać idealnie dobrane do rozmiaru piersi.
Bielizna ciążowa to nie tylko biustonosz, ale również majtki. W czasie ciąży skóra jest bardzo wrażliwa, dlatego warto wybierać przede wszystkim majtki pozbawione jakichkolwiek ozdób. Gładkie sprawdzą się najlepiej. Hafty i koronki mogą jeszcze dodatkowo podrażniać skórę. Takie same zasady warto stosować wybierać biustonosz. Idealnym rozwiązaniem jest zakup majtek bezszwowych.
Zakup bielizny ciążowej to wydatek, którego spodziewające się dziecka kobiety nie unikną. Nie muszą jednak przepłacać. Doskonałą okazją do tego, aby bielizna ta nie była zbyt droga są promocje. Dzięki nim bielizna ciążowa może kosztować nawet kilkanaście procent mniej niż normalnie.
 

Bielizna ciążowa: wyprzedaże


W okresie ciąży przydadzą się także rajstopy. W sprzedaży są dzisiaj dostępne specjalne rajstopy ciążowe. Ich konstrukcja jest bardzo wygodna. Rajstopy te podtrzymują brzuch, ale jednocześnie nie powodują dodatkowego ucisku. Odciążają także mięśnie kręgosłupa, a poprzez odpowiedni ucisk nóg poprawiają krążenie.
Specjalna bielizna ciążowa jest przydatna praktycznie od pierwszych tygodni ciąży. Można ją kupić bez żadnych problemów. Co więcej, jej zakup nie musi wiązać się z dużym wydatkiem. Świetnym rozwiązaniem są wyprzedaże, które sprawiają, że bielizna ciążowa może być tańsza nawet o siedemdziesiąt procent Co ważne, wyprzedaż obejmuje tylko pełnowartościową bieliznę.
 

Bielizna ciążowa: outlet


Wybierając bieliznę ciążową należy zwrócić uwagę z jakich materiałów została wykonana. Najlepiej sprawdza się bielizna ciążowa, w której składzie są naturalne włókna: jedwab, bawełna, bambus. Im tych naturalnych włókien jest więcej, tym lepiej. W przypadku kupowania bielizny z dodatkiem sztucznych włókien, należy unikać tej, która ma w składzie poliester.
Obecnie bielizna ciążowa dostępna jest także w outlecie. Gwarantuje on zniżki przekraczające osiemdziesiąt procent. Co ważna, bielizna ciążowa, którą oferuje outlet ma równie wysoką jakość jak ta dostępna w zwykłych sklepach z bielizną.

Bielizna ciążowa powinna być przyjemna dla ciała i komfortowa. Najlepiej byłoby, gdyby była wykonana z naturalnych włókien. Co ważne, specjalnie przeznaczona dla kobiet w ciąży bielizna nie musi być droga. Promocje, wyprzedaże oraz outlet sprawiają, że bielizna ciążowa dostępna jest w bardzo dobrej cenie.