Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 118 140 produktów)

Modna Biżuteria Jesień 2023

Biżuteria należy do dodatków kochanych przez wszystkie kobiety. Ma magiczną moc. Jest w stanie zamienić najskromniejszą bluzkę czy sukienkę w szykowną kreację. Wykonywana na ogół ze szlachetnych kruszców i kamieni wcale nie musi dzisiaj kosztować majątku. Aby stać się szczęśliwą posiadaczką pięknej i modnej biżuterii, a przy okazji wiele nie zapłacić, wystarczy postawić na promocje, które sięgają u nas aż 94.55%, wyprzedaże i outlet. Nie zwlekaj dłużej i sprawdź najmodniejsze propozycje! Nowości na sezon Jesień 2023 są już dostępne.

KOLCZYKI SREBRNE SUPERNOVA

319 zł

KOLCZYKI ZŁOTE LAGUNA

599 zł

BRANSOLETKA ZŁOTA ASTEROIDY

469 zł

BRANSOLETKA ZŁOTA LAGUNA

519 zł

BRANSOLETKA ZŁOTA LAGUNA

469 zł

L'exception Złoty naszyjnik "Scintillant"

1 248,45 zł

AMAZONIA Srebrna nausznica "Nejamen"

64,95 zł

Ania Kruk Pozłacany naszyjnik z zawieszkami - dł. 42 cm

142,95 zł

L instant d Or Złota bransoletka "trio d'or"

3 167,45 zł

MOONBOASE Srebrne kolczyki-kreole

98,45 zł

atelier MIU Pozłacana bransoletka

50,45 zł

Heliophilia Srebrny pierścionek z cyrkoniami

161,45 zł

Heliophilia Srebrne kolczyki z cyrkoniami

68,95 zł

Bastille baobab Naszyjnik "Lolanda" - dł. 40,5 cm

96,45 zł

Pearline Srebrne kolczyki-półkreole z perłami

255,95 zł

MOONBOASE Srebrne kolczyki-wkrętki z cyrkoniami

96,95 zł

atelier MIU Pozłacany naszyjnik z elementem ozdobnym - dł. 45 cm

68,95 zł

atelier MIU Pozłacane kolczyki-kreole z cyrkoniami

64,45 zł

Heliophilia Srebrne kolczyki-kreole z cyrkoniami

127,45 zł

Pandora Srebrny charms

120,45 zł

Emily Westwood Bransoletka z perłą

80,45 zł

Emily Westwood Bransoletka

57,45 zł

Ania Kruk Pozłacana bransoletka

99,95 zł

Yushi Srebrne kolczyki-wkrętki

80,95 zł

Wishlist Srebrny naszyjnik z perłami - dł. 42 cm

187,95 zł

Vittoria Jewels Złote kolczyki-wkrętki z diamentami

1 142,45 zł

AMAZONIA Srebrne kolczyki-wkrętki "Ahuacamolli" z turkusem

208,45 zł

Ania Kruk Bransoletka w kolorze czarnym z srebrną zawieszką

80,45 zł

Wishlist Pozłacane kolczyki-wkrętki

290,95 zł

Pandora Srebrna bransoletka z cyrkoniami

328,95 zł

CHARMED AROMA Kula do kąpieli "Unicorn" z naszyjnikiem - 220 g

96,45 zł

MENTHE À L'O Pozłacany naszyjnik z elementem ozdobnym - dł. 40 cm

121,95 zł

MENTHE À L'O Srebrna bransoletka z perłami

158,45 zł

Wishlist Srebrne kolczyki-kreole

360,45 zł

MENTHE À L'O Bransoletka

96,95 zł

Pipol Pozłacana bransoletka z cyrkoniami

92,95 zł

Modna biżuteria: promocje

Biżuteria była znana już przed naszą erą. Początkowo wykorzystywano do jej wykonania bardzo proste materiały, na przykład kości, muszle czy piórka. Z czasem zaczęto wykorzystywać metale. Na ogół było to srebro i złoto. Wykorzystywano również kamienie ozdobne. Obecnie do wykonania biżuterii również wykorzystywane są te same kruszce, co w starożytnym Egipcie, Grecji czy Rzymie. Ale dzisiaj można kupić również biżuterię wykonaną ze stali chirurgicznej. W czasach starożytnych biżuteria była nie tylko ozdobą. Pełniła także funkcję amuletu. Dzisiaj pełni przede wszystkim funkcję ozdoby. Złota biżuteria jest kupowana najczęściej. Wykonana ze złota biżuteria może różnić się od siebie kolorem, gdyż kruszec ten występuje nie tylko w żółtej barwie. Złota biżuteria może być także czerwona lub biała. Obecnie bardzo często w jednym wyrobie jubilerskim łączone jest złoto w różnych odcieniach. Czyste złoto jest metalem bardzo miękkim. Jubilerzy do wyrobu biżuterii używają więc stopów złota z innymi metalami. Na każdej złotej biżuterii umieszczona jest próba. Dla klientów jest ona informacją o tym, ile czystego złota, a ile innych metali zawiera dany złoty wyrób. Większość biżuterii dostępnej obecnie w sprzedaży ma wybitą próbę 585. Taka biżuteria jest bardzo wysokiej jakości. Srebro to metal, który jest trochę twardszy niż złoto. Mimo to do wyrobu biżuterii także używany jest stop srebra. Najczęściej do srebra dodawana jest miedź. Na srebrnej biżuterii także wybijana jest próba. Najczęściej srebrna biżuteria ma próbę 925. Zakup modnej biżuterii zawsze związany był ze stosunkowo dużym wydatkiem. Dzisiaj sytuacja trochę się zmieniała. Promocje sprawiają, że na zakup biżuterii wcale nie trzeba przeznaczać bardzo dużej sumy pieniędzy. Obniżki na najmodniejsze produkty w czasie promocji mogą sięgnąć 94.55%, co daje niemałą oszczędność.

Biżuteria: wyprzedaże

Biżuteria może być wykonana wyłącznie ze złota albo srebra. Szczególny blask dodają jednak kolczykom, pierścionkom, bransoletom, naszyjnikom kamienie szlachetne. Do wyrobu biżuterii wykorzystywanych jest mnóstwo rodzajów kamieni szlachetnych. Do popularnych kamieni wykorzystywanych do wyrobu biżuterii zalicza się perły, diamenty, szafiry, rubiny, szmaragdy. Jubilerzy chętnie sięgają także po bursztyn. Dodatek kamieni szlachetnych sprawia, że biżuteria nabiera więcej blasku, ale często też wpływa na jej cenę. Dzisiaj jednak nikt nie musi zaprzątać sobie głowy tym, że za biżuterię trzeba zapłacić niemałe pieniądze. Okazją do tego, aby kupić piękną biżuterię, a jednocześnie nie zostać z pustym portfelem są wyprzedaże. Gwarantują one zniżki w różnej wysokości. Często zdarzają się takie sięgające nawet siedemdziesięciu procent. Kupując biżuterię na wyprzedażach można więc sporo zaoszczędzić.

Biżuteria: outlet

Na zakup biżuterii decyduje się mnóstwo kobiet i mężczyzn. Wyjątkowo często jest ona wybierana jako upominek dla bliskiej osoby z okazji imienin, urodzin czy pod choinkę. Dzisiaj nikt, kto chce kupić biżuterię nie musi martwić się jej wysoką ceną. Aby zaoszczędzić niemałą kwotę warto postawić na outlet. To sklep specjalizujący się w sprzedaży produktów powyprzedażowych o końcówek serii. Wszystkie są nowe, a ich cena może być niższa nawet o ponad osiemdziesiąt procent. Złoto i srebro to najczęściej wykorzystywane metale szlachetne do wyrobu biżuterii. Obecnie w sprzedaży dostępna jest także biżuteria ze stali chirurgicznej i tytanu. Niezależnie od tego, na jaką biżuterię dana osoba się zdecyduje, może być pewna, że nie musi wiele za nią płacić. Promocje, wyprzedaże i outlet to sposób, aby biżuteria kosztowała naprawdę niewiele.