Budrysówki damskie Zima 2021

Produkty

Coraz chłodniejsze dni zaczynają skłaniać wiele osób do poszukiwania odpowiedniego okrycia wierzchniego na sezon zimy. Okrycie na tę najchłodniejszą porę roku powinny być oczywiście ciepłe. Ale kobiety chcą także, aby było ono eleganckie i modne. Na pewno to takich zimowych okryć wierzchnich zaliczyć można budrysówki. Są one bardzo szykowne i ciepłe, a przy tym wcale nie muszą kosztować wiele. Aby budrysówki damskie kupić naprawdę tanio, warto postawić na promocje, wyprzedaże i outlet.
Sortuj według:

Budrysówki damskie: promocje

Budrysówki są rodzajem płaszcza. Od klasycznych płaszczy różnią się krótszą długością. To dlatego niektórzy uważają, że budrysówki powinny zostać zaliczone do kurtek.
Historia budrysówek jest stosunkowo długa. Zostały one zaprojektowane jeszcze przed pierwszą wojną światową dla marynarzy służących w Brytyjskiej Marynarce Wojennej. Do ich uszycia wykorzystane zostały grubsze tkaniny wełniane. Budrysówki wyróżniały się także tym, że miały bardzo obszerny, doskonale chroniący przed lodowatym i porywistym wiatrem kaptur. Budrysówki wyróżniają się także oryginalnym zapięciem. W odróżnieniu od większości płaszczy i kurtek nie są zapinane na guziki, ale na drewniane kołeczki. Dzisiaj w sprzedaży jest coraz więcej budrysówek, w których wykorzystani kołeczki wykonane z plastiku. Zapięcie w budrysówkach składa się także ze skórzanej lub sznurkowej pętli. Na morzu budrysówki sprawdziły się doskonale. Do mody ulicznej trafiły pod koniec lat czterdziestych za sprawą brytyjskich przedsiębiorców, którzy odkupili je z wojskowych demobili. Obecnie budrysówki damskie są jednym z bardziej popularnych zimowych okryć wierzchnich. Klasyczne budrysówki można kupić w kolorze czarnym, ciemnogranatowym lub szarym. Adresowane obecnie do przedstawicielek płci pięknej budrysówki można zakupić także w innych, modnych i wyrazistych kolorach. W dalszym jednak ciągu zachowane zostały ich najbardziej charakterystyczne elementy. W niektórych modelach kaptur może być odpinany – w klasycznych jest przyszyty na stałe.
Wysoka cena budrysówek nie powinna być już przeszkodą do tego, aby je kupić. Wystarczy postawić na promocje, aby za stylowe budrysówki damskie zapłacić nawet kilkanaście procent mniej. Warto dodać, że objęte akcją promocyjną budrysówki damskie jakością nie ustępują tym dostępnym w normalnej cenie.

Budrysówki damskie: wyprzedaże

Budrysówki damskie mają mnóstwo zalet. Uszyte z grubej wełnianej tkaniny doskonale chronią przed mrozem. Wysoka jakość tkanin jest także gwarancją trwałości tych płaszczy. Ich krój jest na tyle uniwersalny, że mogą je wybrać dla siebie wszystkie panie bez względu na to, jaki jest typ ich sylwetki. Budrysówki to płaszcze ponadczasowe, zaliczane już dzisiaj do klasyki. Za rok czy dwa także będzie można się w nich śmiało pokazać i być ubraną szykownie i modnie.
Budrysówki damskie są stosunkowo drogimi okryciami wierzchnimi. Nie oznacza to jednak, że należy rezygnować z ich zakupu. Aby kupić budrysówki damskie i nie przepłacić, warto postawić na wyprzedaże. Gwarantują one zniżki dochodzące do nawet siedemdziesięciu procent.

Budrysówki damskie: outlet

Budrysówki damskie należą do uniwersalnych okryć wierzchnich. Panie mogą je nosić nie tylko na co dzień, ale także na specjalne okazje. Są to bardzo praktyczne i komfortowe w noszeniu płaszcze. Dzisiaj żadna kobieta nie musi rezygnować z ich zakupu z uwagi na wysoką cenę. Dobrym sposobem na to, aby kupić budrysówki damskie ze znaczną zniżką jest outlet. Oferuje on produkty będące końcówkami serii bądź powyprzedażowe. Zniżka, na którą można liczyć jest imponująca: może ona przekroczyć nawet osiemdziesiąt procent! Warto pamiętać, że outlet sprzedaje tylko nowe i pozbawione wad produkty. Budrysówki maja militarny rodowód, a mimo to należą do płaszczy idealnych także dla kobiet. Są bardzo ciepłe, komfortowe i ponadczasowe. Do ich zakupu nie powinna nikogo zniechęcać ich wysoka cena. Stawiając na promocje, wyprzedaże i outlet można zakupić budrysówki damskie o wiele taniej niż normalnie.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.