Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 93 produkty)

Chokery damskie Zima 2023

Biżuteria jest dodatkiem dodającym każdej kobiecie urody i jednocześnie dodającym klasy każdej praktycznie stylizacji. Współczesne kobiety mają do wyboru bardzo różne rodzaje biżuterii. Do tych, które w ostatnim czasie stały się niezwykle trendy zalicza się chokery. Moda na te naszyjniki objęła cały świat, dotarła także do Polski.

169,95 zł

Bransoletka Srebrna 925 Boho Gwiazdki Choker

183,81 zł

Srebrna Bransoletka Na Nogę Choker Kółeczka 925 Cyrkonia

184,07 zł

Srebrna Bransoletka Celebrytka Gwiazdki Choker Boho 925

178,63 zł

CHOKER 2w1 TAŚMA CZARNA SREBRNA BRANSOLETKA 925 NOWOŚĆ

119,99 zł

Mohito - Różowa bluzka z chokerem - Różowy

39,99 zł

Cropp - Choker z kłódką - Srebrny
-26%

29,99 złPoprzednia cena 39,99 zł

House - Naszyjnik choker z kryształkami - Srebrny

149 zł

Klasyczny choker perły stal szlachetna

149 zł

Perły hodowlane choker pozłacany

149 zł

Naszyjnik choker w kolorze różowego złota z serduszkami

149 zł

Złoty naszyjnik choker, piórka

149 zł

Złoty choker, księżyc i gwiazdy

139 zł

Piękny, pozłacany choker z medalikami

119 zł

Choker z medalikami stal szlachetna

109 zł

Naszyjnik choker łańcuch o grubych ogniwach stal szlachetna

169 zł

Naszyjnik choker z pereł z medalionem stal szlachetna

199 zł

Perły z medalionem pozłacanym ze stali szlachetnej

139 zł

Choker perły hodowlane stal szlachetna

149 zł

Perły choker kuleczki stal szlachetna

169 zł

Perły choker z pozłacanymi kuleczkami stal szlachetna

129 zł

Uroczy naszyjnik choker z drobnych kuleczek, różowe złoto

149 zł

Niezwykły naszyjnik choker ozdobiony gwiazdkami, kolor złoty

169 zł

Pozłacany choker naszyjnik z grubego łańcucha ze stali

189 zł

Choker naszyjnik pozłacany z pereł z medalionem

149 zł

Choker z dużą perłą barokową naszyjnik łańcuch

129 zł

Naszyjnik pozłacany choker łańcuch o grubych ogniwach

179 zł

Perły choker z medalionem stal szlachetna

149 zł

Choker perły z zapięciem toggle ze stali szlachetnej

159 zł

Klasyczny choker perły stal szlachetna, pozłacana

149 zł

Złoty naszyjnik choker z krzyżykami

149 zł

Naszyjnik choker z piórkami, różowe złoto

149 zł

Naszyjnik choker z księżycem i gwiazdami, różowe złoto

149 zł

Złoty choker medalik Matka Boska

139 zł

Choker naszyjnik srebrny łańcuch z ozdobnym zapięciem stal szlachetna

159 zł

Pozłacany choker naszyjnik łańcuch zdobione zapięcie ze stali

169 zł

Złoty choker z perłą naszyjnik łańcuch ze stali szlachetnej

Kobiety, które chciałyby mieć taki naszyjnik, ale boją się jego wysokiej ceny, mogą swoje marzenie spełnić. Aby za chokery damskie nie zapłacić drogo, wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet.

Chokery damskie: promocje

Chokery damskie to nic innego jak noszona blisko szyi czarna aksamitka. Obecnie w sprzedaży dostępne są także chokery wykonane z innych materiałów. Do ich wykonania wykorzystuje się obecnie koronkę, sznurki, satynowe wstążki czy łańcuszki. Mogą one zostać ozdobione dodatkowymi elementami. Może to być zawieszka, kamienie albo ćwieki. Chokery mogą bowiem mieć bardzo różny charakter i styl. Mogą być bardzo delikatne i kobiece, ale także bardzo drapieżne i rockowe. Chokery były bardzo popularne w latach dziewięćdziesiątych XX wieku. Historia chokerów jest jednak znacznie dłuższa. Były znane już w wieku XVIII. W tym stuleciu chokery były biżuterią dostępną tylko dla kobiet z wyższych sfer. Wiek później nosiły je jako swój znak rozpoznawczy prostytutki. Dzisiaj po chokery damskie mogą bez obaw sięgnąć wszystkie kobiety, którym ten rodzaj naszyjnika po prostu się podoba. Współcześnie nie mają one żadnego ukrytego znaczenia i symbolu.
Chokery damskie, które obecnie można znaleźć w wielu sklepach mają bardzo różny styl. Te składające się z łańcuszków mogą być wykonane ze złota kub srebra. W sprzedaży znajdują się oczywiście także chokery z cienkich rzemyczków. Dzięki temu, że chokery dostępne są w różnych stylach, idealny dla siebie może wybrać każda kobieta.. Z łatwością dopasuje go do swojego gustu.
Chokery damskie są trendy. Nie oznacza to jednak, że ich cena musi być bardzo wysoka. Osoby, które chcą kupić chokery damskie w przystępnej cenie, mogą wykorzystać do zakupów czas promocji. Akcje promocyjne organizowane są regularnie. Zniżki, na które można liczyć wynoszą nawet kilkanaście procent. Promocje to więc świetny sposób na to, aby chokery damskie kupić znacznie taniej niż normalnie.

Chokery damskie: wyprzedaże

Dodatkowe ozdoby, które dołączone są do niektórych chokerów mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów. Wszystkie materiały wykorzystane do wykonania chokerów są bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu chokery damskie są bardzo miłe w dotyku, nosi się je bardzo przyjemnie. Oczywiście wszystkie materiały dobiera się tak, aby były także bezpieczne dla noszących chokery kobiet.
Decydując się na chokery damskie, można być pewnym, że uda się je zdobyć w korzystnej cenie. Wystarczy jedynie postawić na wyprzedaże, aby upolować chokery damskie ze zniżką wynoszącą nawet siedemdziesiąt procent. Co ważne, chokery damskie dostępne na wyprzedażach jakością nie ustępują tym, które można zakupić w normalnej cenie.

Chokery damskie: outlet

Choker to naszyjnik, który mocno przylega do szyi. Stąd wzięła się jego polska nazwa „dusik”. Na pewno jednak dobrze dobrany choker jest bezpiecznym naszyjnikiem, można nosić go bez żadnych obaw. Wszystkie chokery damskie dostępne w sprzedaży są bardzo trwałe i przyjemne w noszeniu. Chokery damskie warto kupić w outlecie. Jest to sklep, który sprzedaje na ogół produkty powyprzedażowe oraz będące końcówkami serii. Decydując się na outlet można liczyć, że obniżka ceny wyniesie osiemdziesiąt procent. A może być jeszcze większa o kilka procent. Wszystkie rzeczy, które sprzedawane są outlecie są nowe i nie mają wad. Chokery damskie można więc w nim kupić bez obaw.
Naszyjniki to popualarny wśród wielu kobiet rodzaj biżuterii. Dostępne są obecnie w wielu stylach. Do tych, które są obecnie trendy zalicza się chokery. Ich plusem jest to, że można je  dzisiaj kupić naprawdę tanio. Promocje, wyprzedaże i outlet to najlepszy sposób, aby za chokery damskie nie zapłacić wiele.