(dostępne 2 produkty)

Comodo - Nowości Lato 2024

Marka Comodo to polski pomysł biznesowy, który jest na rynku od połowy lat 90. W dużym uproszczeniu chodzi o produkcję skarpet technicznych, które są niezwykle przydatne dla sportowców, ale i tych wszystkich osób, których pasje lub zawód łączą się z dużym wysiłkiem fizycznym lub długim przebywaniem na łonie natury. Skomplikowane? Wcale nie. Chodzi o żołnierzy, motocyklistów, ale też narciarzy lub snowboardzistów. Przyjrzyjmy się bliżej, co proponuje nowa kolekcja firmy. Nowości cieszą się wielką popularnością. Można kupić je online, odwiedzając sklep internetowy. Wysokie ceny to nie problem. Wystarczy sprawdzić aktualne promocje i wyprzedaże, a także odwiedzić outlet.

Skarpety wysokie damskie Max Mara Leisure Comodo 2335560136600 Szary
Zobacz szczegóły
Skarpety wysokie damskie Max Mara Leisure Comodo 2335560136600 Camel
Zobacz szczegóły

Skarpety biegowe Comodo - nowa kolekcja

Poranny jogging lub całkiem już poważne bieganie długodystansowe? Polacy coraz częściej wybierają ten rodzaj sportu. Powody są różne. Dbanie o zdrowie, chęć osiągnięcia lepszej sylwetki lub znalezienia sobie nowego hobby – można tu długo wymieniać. W każdym z tych przypadków jesteśmy jednak skazani na duży wysiłek fizyczny. Warto więc zadbać o swoje ciało kompleksowo tak, aby móc się skupić tylko na zmaganiu z przeciwnościami i pokonywaniu barier. Nowa kolekcja Comodo oferuje nam więc bardzo pomocne skarpety biegowe. Czym różnią się od zwyczajnych modeli, które nabędziemy w pierwszym lepszym sklepie? Przede wszystkim muszą chronić stopy zarówno przed chłodem, jak też i przegrzaniem, koniecznie powinny też właściwie odprowadzać nadmiar wilgoci. Dla panów warto polecić skarpety biegowe czarne z neonowymi wstawkami. Wykonano je ze sztucznej tkaniny o właściwościach podobnych lub lepszych od włókien naturalnych, ale znacznie milszej w dotyku. W tym modelu nasze stopy doświadczą przez długi czas uczucia świeżości, co zapewni nam specjalna technologia. Paniom można polecić zaś skarpety biegowe koloru lila rouge krótkie. Wykonano je w 40 % z wełny owiec merynosów, która odznacza się szczególną delikatnością. W gruncie rzeczy Comodo oferuje jednak całą masę modeli dla kobiet i mężczyzn, gdzie każdy różni się designem i właściwościami. Warto więc samemu się nieco rozejrzeć.

Skarpety do fitnessu  Comodo - nowości

Skarpety do fitnessu to nade wszystko wielokolorowe nowości w paski dla pań. Nie ma się czemu dziwić: to przecież one są głównymi bywalczyniami sal do ćwiczeń z zakresu właśnie tego rodzaju sportu. Sekret sukcesu leży w ich przypadku w tym, aby były odpowiednio dopasowane i ściśle przylegające do stopy. Chodzi o to, żeby nasze stopy nie były narażone na mikrourazy lub otarcia. Te zaś bywają nieodłącznym towarzyszem przy dłuższym uprawianiu tego rosnącego w popularność sportu.

Skarpety militarne i motocyklowe Comodo

Skarpety militarne Comodo to oczywiście oferta przede wszystkim dla panów, chociaż w ostatnim czasie do wojska chętnie wstępują również kobiety. Biel i czerń – umówmy się, design nie ma tutaj większego znaczenia. W cenie jest to, aby skarpety takie pomogły naszej nodze wytrzymać wielogodzinne wędrówki w ciężkich butach, które są nieodłącznym elementem choćby podczas ćwiczeń na poligonie. Skarpety motocyklowe to zaś modele zapobiegające otarciom i termoaktywne po to, by w trakcie jazdy nie marzły nam stopy. To bardzo ważne zarówno przy jeździe wyczynowej, jak też zupełnie amatorskiej i wręcz ,,niedzielnej''.

 Skarpety narciarskie i snowboardowe Comodo

Skarpety narciarskie i snowboardowe Comodo to płaskie i wzmocnione szwy zapobiegające otarciom, ale też ciekawa, bardzo kolorowa stylistyka. Muszą być również miękkiego. Najważniejsze jest jednak to, abyśmy byli w nich bezpieczni od przemrożenia stóp nawet w trakcie najdłuższych eskapad na stoku. Tylko wtedy będziemy mogli bez żadnych obaw i zahamowań cieszyć się magią białego szaleństwa.

Skarpety na rower Comodo

Comodo zapewni nam też wygodne i wytrzymałe skarpety na rower i skarpety do tenisa. Pierwsze powinny zapewnić nam dobrą termoregulację i w dość szybkim tempie schnąć, drugie zaś to ochrona przed poceniem się.

Outlet Comodo

Szansą na tańsze zakupy jest outlet. Warto sprawdzić dostępny asortyment i kupić coś w niższej cenie. Sposobem na to, aby nie przepłacać za zakupy są również przeceny. Często są naprawdę atrakcyjne i sięgają kilkadziesiąt procent!

Promocje Comodo

Warto sprawdzić promocje Comodo, aby nie przepłacać za produkty. Niektóre z nich są naprawdę atrakcyjne! Ważną wiadomością jest, że można je upolować także online. Sklep internetowy często oferuje atrakcyjny rabat.