Czapki Zima 2021

Produkty

Czapki to zazwyczaj casualowe nakrycia głowy. Pod tą nazwą kryją się zarówno letnie czapki z daszkiem, jak i zimowe oraz jesienne modele, chroniące przed chłodem. Niekiedy noszone są tylko, aby uzupełnić stylizację, ale innym razem - z konieczności. Dobrze dopasowana czapka to nie tylko ta, która odpowiada naszemu gustowi, ale również ta, która pasuje do naszego kształtu twarzy i wyglądamy w niej korzystnie.
Sortuj według:

Na rynku dostępnych jest jednak tak wiele fasonów czapek, że z pewnością znajdzie się wśród nich ten idealny. Odpowiednio dopasowana czapka chroni przed chłodem, ale może uzupełniać każdą, nie tylko zimową stylizację. Czapki damskie dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Niektóre mogą kosztować całkiem sporo. Ale wysokość rachunku za czapkę można sprytnie obniżyć. Wystarczy szukać cenowych okazji. Najlepsze to promocje i wyprzedaże. Dobrym pomysłem są także zakupy w outlecie.
 

Czapki: wyprzedaże


Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów nakryć głowy: berety, kapelusiki, kaszkiety, czapki. Idealna czapka powinna poprawić proporcje twarzy. Przy owalnych rysach twarzy można wybrać dosłownie każde nakrycie. Świetnie można wyglądać zarówno w kapeluszach, małych filcowych kapelusikach, kaszkietach, beretach. Dla nich są także dzianinowe czapki każdego rodzaju, nawet najbardziej szalone i dziergane. Masywna i szeroka linia żuchwy jest cechą charakterystyczną dla twarzy o kwadratowych rysach. Czapka powinna więc wyrównać proporcje między żuchwą a górą twarzy. Cel ten można osiągnąć wybierając duże modele czapek. Idealne są spore, wysokie czapki z pomponami lub innymi ozdobami o okrągłym kształcie.  Małe berety,czapki dzianinowe i pilotki do kwadratowej twarzy pasują najmniej, należy odłożyć je na półkę. Do twarzy okrągłej należy dobierać modele czapek, które ją wyszczuplą. Idealne czapki powinny zasłaniać uszy i część policzków. Warto je nosić lekko odchylone do tyłu, aby odsłonić czoło. Zalecane modele to na przykład uszanki. Charakterystyczną cechą trójkątnej twarzy jest czoło szersze niż dół twarzy. Do twarzy trójkątnej należy wybierać wąskie modele czapek, które zasłonią czoło. W ten sposób uda się optycznie wyrównać proporcje. Czapki zsuwane to tyłu oraz takie, które mają mocno rozbudowaną górę, należy odłożyć na półkę.
Czapki to dodatek nie tylko do zimowych stylizacji. W sklepach jest do wyboru także mnóstwo czapek idealnych na sezon wiosenno- letni i na jesień. Wśród modeli czapek chętnie wybieranych na wiosnę czy jesień są między innymi czapki z daszkiem. Wśród nich kultowym modelem jest kaszkiet. Cechą charakterystyczną kaszkietu jest usztywniony daszek. Czapki te nazywane są także gawroszkami. Gawrosze to określenie wesołych, paryskich łobuziaków, którzy nosili właśnie kaszkiety. Kaszkiety to czapki, które chętnie noszą nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Do modeli czapek noszonych przez kobiety i mężczyzn należą także czapki beanie.
Czapki to obowiązkowy dodatek do wielu stylizacji praktycznie na każdą porę roku. W swojej ofercie ma je więc wiele uznanych producentów. Czapki damskie różnią się fasonem i materiałem, z którego je wykonano. Modne czapki znanych marek mogą kosztować całkiem sporo. Nawet jedna czapki damskie z najwyższej półki cenowej można mieć nie płacąc zbyt wiele. Czapki należą do elementów garderoby, których kobiety mogą szukać na wyprzedażach. Wyprzedaże to okazja, aby wymarzoną czapkę kupić nie płacąc za nią zbyt wiele. Obniżki wynoszą często pięćdziesiąt procent.
 

Czapki: promocje


Promocje to także szansa na kupienie modnej czapki w niższej niż normalnie cenie. Wiele sklepów organizuje promocje dość regularnie. Za czapki damskie można wtedy zapłacić dwadzieścia czy nawet trzydzieści procent mniej.
 

Czapki: outlet


Czapki oferuje także outlet. W outlecie można kupić czapki znanych producentów pochodzące z końcówek serii czy wyprzedaży. Można za nie zapłacić nawet do osiemdziesięciu procent mniej.

Czapki  to dodatek do wielu stylizacji. Wykonywane z różnych materiałów można je nosić przez okrągły rok. Nie trzeba też wydawać dużych sum, aby mieć solidnie wykonaną czapkę. Promocje, wyprzedaże i outlety to sposób na to, aby czapki damskie nie kosztowały zbyt wiele.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.