(dostępne 2 708 produktów)

Dolce Gabbana - Wiosna 2024

Przez wszystkie lata, od kiedy powstała marka Dolce Gabbana w jej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości. Początkowo były to tylko ubrania, z czasem dołączyła do nich bielizna, stroje kąpielowe, biżuteria, obuwie, okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz perfumy. Obecnie marka ubiera zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Propozycje włoskiego domu mody odznaczają się bardzo wysoką jakością. Sprawdź to!

Dolce & Gabbana Light Blue woda toaletowa 25ml

110,64 zł

Dolce & Gabbana The Only One Woda Perfumowana 30ml

135,84 zł

DOLCE & GABBANA THE ONE woda perfumowana 75ml TESTER

229 zł

Dolce & Gabbana Pour Homme Woda toaletowa 75ml spray

149,99 zł

Dolce & Gabbana The One For Men Woda Toaletowa 100 ml

224 zł

Dolce & Gabbana Pour Homme Woda Toaletowa Spray 125 ml

204 zł

Dolce & Gabbana The One Woman Woda perfumowana 75ml

264,99 zł

Dolce & Gabbana Pour Homme Woda Toaletowa 200 ml

250,15 zł

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml

279,92 zł

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml

193,10 zł

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 25ml

120,05 zł

Dolce & Gabbana The One For Men Woda Toaletowa 50 ml

169 zł

Dolce & Gabbana The Only One woda perfumowana 50ml

182,27 zł

Dolce & Gabbana Light Blue Forever Woda Perfumowana 25Ml

125,10 zł

DOLCE & GABBANA THE ONE GOLD Intense Woda Perfumowana 75ml

248,99 zł

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Woda Toaletowa 125ml

189 zł

Dolce & Gabbana Dolce Woda perfumowana 75ml spray TESTER

175,76 zł

Dolce & Gabbana L'Imperatrice Woda Toaletowa 50 ml

116 zł

Dolce & Gabbana Dolce Peony Woda Perfumowana 75ml

225,10 zł

Dolce & Gabbana Pour Femme Woda Toaletowa Spray 100Ml

394,23 zł

Dolce & Gabbana Light Blue Forever Woda Perfumowana 100Ml

228,82 zł

Dolce & Gabbana Bokserki, 2 Szt. grau

255 zł

Dolce & Gabbana, Stylowe Sneakersy dla Mężczyzn i Kobiet White, female,

2 523 zł

Dolce & Gabbana Koszulka Polo Z Dzianiny beige

5 750 zł

Dolce & Gabbana Bluza Z Kapturem schwarz

3 660 zł

Dolce & Gabbana Casa 3-Cz. Zestaw: Kawiarka, Pojemnik Na Kawę I Kawa rot

519 zł

Dolce & Gabbana Spodnie schwarz

4 120 zł

Dolce & Gabbana, Stylowe Airmaster Low-Top Sneakers Beige, male,

2 460,12 zł

Dolce & Gabbana Bokserki schwarz

165 zł

Dolce & Gabbana Bokserki weiss

255 zł

Dolce & Gabbana Spodnie W Stylu Dresowym Z Lampasami blau

2 480 zł

Dolce & Gabbana Strój Kąpielowy Wiązany Na Szyi rot

2 090 zł

Dolce & Gabbana Casa Talerze Do Pieczywa, 2 Szt. blau

990 zł

Dolce & Gabbana, Czarne torby Black, female,

4 688 zł

Dolce & Gabbana Kąpielówki Slipy blau

1 360 zł

Dolce & Gabbana Casa 4-Cz. Komplet Sztućców silber

1 270 zł

Dolce Gabbana to dom mody, o którym z pewnością każdy nawet nie interesujący się bliżej modą słyszał niejeden raz. Produkty tego domu mody są znane i cenione na całym świecie. Są luksusowe, na ich zakup jeszcze do niedawna stać było w Polsce tylko najbardziej zamożne osoby. Dzisiaj wiele się zmieniło i oferowane przez markę Dolce Gabbana artykuły można kupić w naprawdę przystępnych cenach. Sposobem na to są promocje, wyprzedaże oraz outlet.

Modne produkty marki Dolce Gabbana

Dolce Gabbana to włoski dom mody. Jego nawiązuje do nazwisk jego założycieli. Firma została stworzona przez Domenico Dolce i Stefanno Gabbana. Firma istnieje od 1985 roku. Narodziła się w Mediolanie – mieście, które od lat uważane jest za stolicę mody. O pochodzącym z Sycylii Domenico Dolce można powiedzieć, że zamiłowanie do krawiectwa i mody wyssał z mlekiem matki. Matka zajmowała się sprzedażą  tkanin, zaś ojciec był krawcem. Matka Steffano Gabbana pracowała w pralni, a ojciec był pracownikiem drukarni. Panowie spotkali się na początku lat 80. Współpracowali ze sobą przez trzy lata, zanim wreszcie zdecydowali się zostać wspólnikami. Pierwszą kolekcję stworzyli dla kobiet inspirując się ówczesnymi ikonami mody i stylu – Sophią Loren i Anną Magnani. Przez wszystkie lata, od kiedy powstała marka Dolce Gabbana w jej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości. Początkowo były to tylko ubrania, z czasem dołączyła do nich bieliznastroje kąpielowebiżuteriaobuwie, okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz perfumy. Obecnie marka ubiera zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Propozycje włoskiego domu mody odznaczają się bardzo wysoką jakością. Zaliczane są do produktów luksusowych, za które trzeba naprawdę sporo zapłacić. Są jednak sposoby, aby swój rachunek trochę zmniejszyć. Wystarczy postawić na promocje, aby za ubrania, bieliznę czy perfumy Dolce Gabbana zapłacić nawet kilkanaście procent mniej. Daje to naprawdę dużą oszczędność.

Najmodniejsze produkty włoskiego brandu Dolce Gabbana: wyprzedaże

Dwójka włoskich projektantów bardzo chętnie w swoich projektach wykorzystuje motywy kwiatowe i zwierzęce printy. Ich twórczości bardzo bliskie są też włoskie, a w szczególności sycylijskie nadruki. Projektanci wykorzystują też najlepszej jakości tkaniny. Sięgają po żakard, aksamit i jedwab. Jeśli chodzi o perfumy marki Dolce Gabbana, to włoska marka proponuje wiele bardzo ciekawych zapachów zarówno damskich, jak i męskich. Wszystkie produkty, które oznaczone są monogramem D i G rozchodzą się niezwykle szybko. Dla wielu Polaków pozostawały one jednak długo tylko w sferze marzeń. Dzisiaj wystarczy postawić na wyprzedaże, aby coś z oferty marki Dolce Gabbana kupić znacznie taniej. W przypadku wyprzedaży można liczyć na zniżkę dochodzącą nawet do siedemdziesięciu procent.

Modna odzież, bielizna, okulary Dolce Gabbana

Niezależnie od tego, jakie produkty z bogatej oferty włoskiego domu mody nas interesują, nie trzeba dzisiaj na ich zakup wydać ogromnej sumy pieniędzy. Wystarczy postawić na outlet. Jest to sklep, w którym dostępne są produkty powyprzedażowe i końcówki serii. W outlecie dostępne są wyłącznie rzeczy nowe i pełnowartościowe w znacznie niższych cenach. Wysokość obniżki może wynieść nawet ponad osiemdziesiąt procent.

Duet Dolce Gabbana na stałe zapisał się w historii mody. Włoscy projektanci tworzą kolekcje ubrań damskich i męskich, bielizny, strojów kąpielowych i akcesoriów, które są inspiracją dla innych. Dzisiaj można je kupić w dobrej cenie. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet, aby za produkty Dolce Gabbana wiele nie zapłacić.