(dostępne 18 produktów)

Eterna - Nowości Wiosna 2024

Marka Eterna to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm produkujących zegarki. Jej historia sięga połowy XIX w., kiedy to w Szwajcarii powstały pierwsze nowości zaprojektowane przez tę markę. Zegarki damskie i zegarki męskie to w tym przypadku nie tylko znakomita jakość, ale też piękny design. Każda nowa kolekcja to szansa na zakup pięknego zegarka. Można je kupić jeszcze taniej. Wystarczy postawić na outlet oraz promocje. Sklep internetowy również oferuje zniżki online.

Sukienka koszulowa z bawełny

229,99 zł

Zobacz szczegóły
Bluzka z bawełny

229,99 zł

Zobacz szczegóły
Bluzka lniana z kołnierzem z lamówką

229,99 zł

Zobacz szczegóły
Koszula smokingowa o kroju slim fit z bawełny
Zobacz szczegóły
Koszula smokingowa o kroju slim fit z bawełny
Zobacz szczegóły
Bluzka z kołnierzem z lamówką
Zobacz szczegóły
Sukienka koszulowa z mieszanki lnu i bawełny
Zobacz szczegóły
Długa bluzka z mieszanki lnu i bawełny
Zobacz szczegóły
Bluzka z wiskozy
Zobacz szczegóły
Koszula smokingowa o kroju regular fit z diagonalu
Zobacz szczegóły
Bluzka z wiskozy
Zobacz szczegóły
Bluzka z wiskozy
Zobacz szczegóły
Bluzka z satyny
Zobacz szczegóły
Bluzka z kołnierzem z lamówką
Zobacz szczegóły
Bluzka lniana z kołnierzem z lamówką
Zobacz szczegóły
Długa bluzka z mieszanki lyocellu i lnu
Zobacz szczegóły
Bluzka z bawełny
Zobacz szczegóły
Bluzka z kołnierzem z lamówką
Zobacz szczegóły

Dodać trzeba do tego jeszcze jedno – niezawodność i precyzję co do której bezpośrednio zastosujemy powiedzenie, że ,,chodzi jak w szwajcarskim zegarku''.

Zegarki damskie Eterna - nowa kolekcja

Dlaczego zaprojektowanie zegarka damskiego wysokiej klasy jest takie trudne? Wiadomo, że jeśli produkt ma być ,,klasowy'', to musi odznaczać się niezawodnością. To jeden z podstawowych warunków. W przypadku zegarków to właściwie wymaganie, którego nie trzeba tłumaczyć. Jeśli wykonamy go z dużą precyzją i z najlepszych materiałów – będzie nam również służył przez długie lata. Zegarek damski musi posiadać też oryginalny i intrygujący design. Gusta się zmieniają, moda też – czym więc powinien się charakteryzować idealny projekt? Wydaje się, że jedno, co wciąż jest popularne, to zegarkowa klasyka. Oczywiście lekkie modyfikacje są w cenie, ale generalnie wracamy do kilku podstawowych typów.

Nowa kolekcja Eterna oferuje nam zarówno zegarki damskie na pasku, jak też zegarki damskie na bransolecie. Oba rodzaje mocowania są z reguły nieco węższe niż te, które posiadają nowości oferowane mężczyznom. Powód jest praktyczny: takie rozwiązanie lepiej komponuje się z delikatną kobiecą ręką. Paski to z reguły skóra naturalna w kolorach czarnym, brązowym lub kremowym. Niektóre zegarki damskie na pasku Eterna wykonane są w ,,egzotycznej'' wersji, czyli imitują fakturę zwierzęcej, najczęściej wężowej skóry. Bransolety wykonane w tym przypadku ze stali cenimy za ich wytrzymałość. Najpopularniejsza jest barwa srebrna, ale mamy też opcje z przeplatającymi ją elementami złotymi. Poszczególne modele różnicuje też wielkość i kształt koperty – w ofercie Eterna zwykle jest ona okrągła, rzadziej w kształcie czworoboku. Różny jest też mechanizm napędzający zegarek, choć zwykle jest to opcja kwarcowa. Wreszcie: mamy tutaj przede wszystkim zegarki damskie utrzymane w klasycznym stylu, ale możemy wybierać pomiędzy dodatkowymi ozdobnikami lub wyglądem i kolorem samej tarczy. Najbardziej chyba okazały model Eterna Eternity Lady to styl godny prawdziwej księżniczki. Producenci zachwalają go jako idealnie komponujący się ze stylową wieczorową kreacją. Co o tym decyduje? Przede wszystkim design, który aż świeci się od złota. Po części faktycznie jest to cenny kruszec – różowe złoto tworzy na nim cienką powłokę. Poza tym tarcza koloru masy perłowej i diamenty osadzone na tarczy i kopercie. Piękna robota rodem ze Szwajcarii

Zegarki męskie Eterna - nowości

Zegarki męskie oferowane przez markę Eterna to, o dziwo, znacznie większy wybór niż w przypadku nowości dla kobiet. Chciałoby się rzec, że zróżnicowany design to domena oferty dla kobiet, ale tutaj zdecydowanie tak nie jest. Oczywiście również w tym przypadku mamy z reguły do wyboru zegarki męskie na pasku i zegarki męskie na bransolecie. Koperty są z reguły większe i masywniejsze. Prawdziwie rewolucyjna różnica dotyczy jednak tarczy. Wiadomo, że to o mężczyznach częściej mówimy jako o ,,gadżeciarzach''. Po zróżnicowaniu kopert świetnie to widać. Zwłaszcza tam, gdzie mamy dodatkowe funkcje takie, jak chronograf lub datownik. Wspomnieć też trzeba, że sama tarcza częściej bywa w kolorach inny, niż biały i czarny. Barwy żółta lub niebieska nie należą do rzadkości.

Outlet Eterna

Trudno jest się nie zgodzić, że zegarki Eterna to synonim klasy i stylu. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na ich zakup. Sposobem na to jest outlet, a także przeceny. Stawiajac na nie, można liczyć na naprawdę atrakcyjne ceny.

Promocje Eterna

Sposobem na to, aby produkty marki Eterna kupić w niższej cenie, są także promocje. Stawiając na nie można liczyć na naprawdę atrakcyjne ceny. Promocje dostępne są również online - wystarczy odwiedzić sklep internetowy i upolować rabat dla siebie.