Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

KobietaMężczyznaDzieckoInspiracje
Odzież
Bielizna
Biżuteria
|
Marki
ECO

(dostępne 6 460 produktów)

Givenchy - Nowości Jesień 2021

Moda to wiele naprawdę znanych nazwisk. Zalicza się do nich między innymi Hubert de Givenchy, który założył słynny dom mody o tej samej nazwie. Kochała go Audrey Hepburn, na swoim koncie ma wiele kultowych loków, które nigdy nie zostaną zapomniane. Obecnie nowości sygnowane marką Givenchy należą do jednych z droższych. Nowa kolekcja kusi, jednak nie każdy może sobie pozwolić na ich zakup. Na szczęście nie trzeba się tym zniechęcać. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że można zdobyć je w bardzo dobrej cenie. Dodatkowo warto sprawdzić sklep internetowy, aby kupować online. więcej

Filtry

Aktywne filtry

Kategorie

Cena

-

Marki

Kolory

Sekcje

Pory roku

Fasony

Style

Motywy-Wzory

Dekolty

Dodatki

Materiały

Długości sukienek i spódnic

Rozmiary

Zapięcia

Podeszwy

Sklepy

Sport

Typy torebek

Dostępności

Rodzaje materiałów

Wysokości cholewek

Okazje

Rodzaje nosków

Wielkość

Wyprzedaże
Strona 1 z 30

Givenchy: promocje

Hubert de Givenchy przyszedł na świat w 1927 roku w miejscowości Beauvais. Miał arystokratyczne pochodzenia, a jego rodzina pragnęła, aby został wziętym prawnikiem. Okazało się jednak, że miał on wyjątkowy zmysł artystyczny, który – jak się przypuszcza – odziedziczył po matce oraz babci. W związku z tym w wieku 17 lat podjął decyzję o wyjeździe do Paryża. Podjął studia na Akademii Sztuk Pięknych. Już w roku 1952 otworzył pierwszy dom mody. Co ciekawe, już wówczas zrobił to pod własnym nazwiskiem. W tym samym roku odbył się jego pierwszy pokaz, na którym można było podziwiać między innymi bluzkę Bettina. Od samego początku Hubert de Givenchy stawiał na odzież najwyższej jakości. Zwracał uwagę na tkaniny, które wykorzystywał. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że dzisiaj ubrania tej marki zaliczane są do jednych z najdroższych. Nie oznacza to jednak, że ich zakup jest dla wielu osób niemożliwy. Promocje sprawiają, że odzież Givenchy można kupić z ogromną – wynoszącą czasami nawet kilkanaście procent – zniżką. Oszczędność jest w związku z tym naprawdę bardzo duża. Przeceny dostępne są także online. Warto odwiedzić sklep internetowy i upolować atrakcyjny rabat dla siebie.

Givenchy: nowa kolekcja i nowości

Sukienka, w której Audrey Hupburn wystąpiła w filmie „Śniadanie u Tifanny’ego” była dziełem właśnie Huberta de Givenchy. To właśnie jego projekty sprawiły, że ta aktorka to dzisiaj uchodzi za prawdziwą ikonę mody i stylu. Projektant stworzył nowości również do innego filmu, w którym zagrała Audrey – do „Zabawnej buzi”. Dzisiaj wiadomo, że Hupburn była nie tylko odbiorcą projektów Givenchy, ale również jego wielką muzą. Inspirowała go do tworzenia kolejnych projektów. To dzięki niej na rynku pojawiły się perfumy L’Interdit. Ciekawostką jest fakt, że w kontraktach podpisywanych z producentami słynna aktorka zawierała klauzulę, według której jej kostiumografem miał być właśnie Givenchy. Obecnie marka oferuje szeroki wybór ubrań, ale również perfum. Jej nowości zwracają uwagę perfekcją wykonania, a także wyjątkowym designem. Wszystko dopracowane jest w najmniejszych szczegółach. Chcąc zakupić ubrania czy perfumy, które oferuje nowa kolekcja Givenchy, nie trzeba dzisiaj martwić się zbyt wysoką ceną. Rozwiązaniem okazują się być bowiem wyprzedaże, które gwarantują produkty marki Givenchy z naprawdę bardzo dużą zniżką. Przy odrobinie szczęścia można trafić na zniżkę wynoszącą nawet siedemdziesiąt procent. Co ważne, produkty z wyprzedaże nie ustępują jakością tym dostępnym po normalnej cenie.

Givenchy: outlet

Hubert de Givenchy miał ogromny wpływ na modę. To dzięki niemu pojawiły się koszule z falbaniastymi rękawami, a także płaszcze z zaokrąglonymi ramionami. To także on zaproponował kobietom bardzo lubiane do dzisiaj koszulowe sukienki. Obecnie dom mody Givenchy nadał odgrywa ogromną rolę w świecie mody. Na jego czele stoi Clare Waight Keller, który dba o to, aby spuścizna Huberta de Givenchy nie zginęła. Ci, którym marzą się ubrania sygnowane tą słynną i cenioną na całym świecie marką nie muszą obawiać się zbyt wysokich cen. Wystarczy postawić na outlet – sklep oferujący produkty pełnowartościowe powyprzedażowe bądź pochodzące z końcówek serii. Zniżka, na którą można liczyć to czasami nawet osiemdziesiąt procent. Różnica jest więc naprawdę ogromna.
Givenchy to jedna z bardziej znanych i jednocześnie cenionych na świecie marek modowych. Dom mody Givenchy nadal uznawany jest za jeden z najważniejszych. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że odzież sygnowaną tą marką chce posiadać niejedna kobieta. Dotychczas tym, co wstrzymało przed realizacją swoje marzenia były naprawdę wysokie ceny. Dzisiaj nie trzeba się tym martwić. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że produkty Givenchy można kupić w bardzo dobrych cenach.