Gossard - Jesień 2020

Produkty

Trudno znaleźć kobietę, która nie lubi pięknej, wygodnej bielizny. Wśród wielu propozycji na uwagę zasługuje bielizna marki Gossard, której nazwa nie bez powodu kojarzy się z gorsetem. Co ciekawe, to właśnie od gorsetu zaczęła się historia tej luksusowej marki. Obecnie panie, którym marzy się ta perfekcyjnie wykonana bielizna marka Gossard nie muszą obawiać się wysokiej ceny. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to sposób na to, by bieliznę Gossard kupić, nie wydając majątku.
Sortuj według:
Stringi Gossard
-17%
99 zł 119 zł

Stringi Gossard

Stringi Gossard
-11%
89 zł 99 zł

Stringi Gossard

Stringi Gossard
-19%
89 zł 109 zł

Stringi Gossard

Stringi Gossard
-21%
79 zł 99 zł

Stringi Gossard

Gossard: promocje

Historia marki Gossard rozpoczęła się od Sarah Bernhardt – aktorki, która ubrana w niezwykle seksowny gorset zaprojektowany dla niej specjalnie przez Henry’ego Gossarda - wzbudziła zachwyt tak ogromny, że stała się dla niego prawdziwą inspiracją. W konsekwencji zdecydował się zająć na poważnie produkcją gorsetów. Szybko docenił piękno, które gorsety wydobywały z kobiet. Od samego początku swojej działalności stawiał na najwyższą jakością. Jednocześnie jego gorsety były naprawdę piękne. Firma Gossard została założona w roku 1901. Obecnie jest to jedna z bardziej znanych marek bieliźnianych. Produkty marki Gossard cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet w bardzo różnym wieku. Panie, które marzą o bieliźnie tej słynnej marki nie muszą rezygnować z jej zakupu z powodu zbyt wysokiej ceny. Promocje sprawiają, że obecnie marka Gossard znajduje się w zasięgu możliwości finansowych wielu osób. Zniżki, na które można liczyć wynoszą nawet kilkanaście procent.
 

Gossard: wyprzedaże

Gossard to marka, która obecnie kojarzona jest przede wszystkim z biustonoszami. Początek jej działalności to jednak gorsety na metalowych fiszbinach, które w czasach, kiedy firma powstawała była naprawdę popularne. Kobiety nie potrafiły wyobrazić sobie bez nich swojego stroju. Biustonosze marka Gossard zaczęła produkować już w latach sześćdziesiątych. Szybko doszła w tym do perfekcji. Obecnie nie bez powodu mówi się, że biustonosze Gossard czynią cuda. W nich każde piersi prezentują się doskonale. Rola marki Gossard zaznaczyła się bardzo mocno w historii biustonoszy push up. Tego rodzaju biustonosze zajmują istotne miejsce w obecnej ofercie marki. Są niezastąpione, kiedy kobieta chce założyć sukienkę bądź bluzkę z głębokim dekoltem. Oczywiście marka proponuje także inne modele, na przykład miękkie balkonetki. Do kompletu zakupić można także majtki. W ofercie znajdują się również pasy do pończoch. Zakup bielizny marki Gossard nie musi wiązać się ze sporym wydatkiem. Wszystko za sprawą wyprzedaże. W ich przypadku zniżka jest naprawdę imponującą, ponieważ może wynosić nawet siedemdziesiąt procent. Co ważne, bieliznę Gossard z wyprzedaży można kupować bez obaw o jej stan. Nie nosi wad, jest pełnowartościowa.
 

Gossard: outlet

Marka Gossard nie zapomina o kobietach bez względu na to, jak duże piersi mają. W ofercie znajdują się biustonosze zarówno dla posiadaczek małych piersi, jak i tych pań, które natura obdarzyła znacznie hojniej. Już w latach siedemdziesiątych oferta marki obejmowała biustonosze z miseczką DD. Z kolei po roku 2000 pojawiły się modele z miseczkami, których rozmiar dochodził aż do F. Dzisiaj w rozmiarach można znaleźć nawet FF oraz G. Niezależnie od rozmiaru biustonosze tej marki zachwycają swoim wyglądem. Wykonane są naprawdę perfekcyjnie, na ciele układają się doskonale. Co ważne, nie muszą również kosztować wiele. Wystarczy postawić na outlet, aby stać się szczęśliwą posiadaczką bielizny Gossard, a jednocześnie nie martwić się pustką w portfelu. W przypadku outletu zniżka może wynosić nawet osiemdziesiąt procent. Czasami zdarza się, że obniżka jest jeszcze wyższa. Kupując biustonosz Gossard w outlecie, można więc zaoszczędzić naprawdę bardzo dużo.
Gossard to znany i ceniony producent damskiej bielizny. Swoją obecność na rynku marka zaczęła od produkcji gorsetów, dzisiaj jest jedną z bardziej popularnych firm kojarzonych przede wszystkim z biustonoszami. Decydując się na bieliznę tej firmy, nie trzeba obawiać się wysokiej ceny. Sytuację ratują promocje, wyprzedaże i outlet, co sprawia, że bieliznę Gossard można kupić, nie płacąc za wiele.