Japonki Jesień 2020

Produkty

Wśród butów, które idealnie sprawdzają się w sezonie letnim znajdują się japonki. Można nosić je nie tylko na plaży, ale również w mieście, kiedy temperatura jest naprawdę wysoka. Są lekkie, wygodne, zapewniają stopom dopływ świeżego powietrza. Te naprawdę dobrych marek nie należą do najtańszych. Na szczęście obecnie wysoka cena nie stanowi żadnego problemu dla tych, którzy chcą kupić dobre japonki. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że nie trzeba płacić za nie dużo.
Sortuj według:

Japonki: promocje

Uważa się, że historia tych najprostszych butów rozpoczęła się już w okresie starożytności. Odkryte w grobach pochodzących ze starożytnego Egiptu malunki jasno wskazują, że już wówczas noszono obuwie, które do złudzenia przypominało dzisiejsze japonki. Ciekawostką jest fakt, że w jednym z najsłynniejszych muzeów na świecie – w londyńskim British Museum – podziwiać można japonki wykonane z papirusu. Powstały one około 1500 roku przed narodzinami Chrystusa. Są najlepszym dowodem na to, że już w zamierzchłych czasach taki model butów był doskonale znany.
Dzisiaj japonki uważane są za jedne z najpopularniejszych butów. Noszą je nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Chętnie sięgamy po nie, kiedy udajemy się na basen. Są niezastąpione na plaży. Coraz więcej osób nosi je również na co dzień. Są tacy, którzy japonki zakładają nawet do pracy.
Chcąc obecnie kupić japonki bardzo dobrej jakości, można zapomnieć o dużym wydatku. Promocje to doskonała okazja do tego, aby kupić je naprawdę tanio. Zniżka może dochodzić nawet do kilkunastu procent. Co ważne, japonki objęte promocją to zawsze buty nowe.
 

Japonki: wyprzedaże

Mimo tego, że japonki to obuwie, którego historia wiąże się ze starożytnym Egiptem oraz Grecją, to buty te uchodzą za tradycyjne w Japonii. Nic więc dziwnego w tym, że ich nazwa bezpośrednio nawiązuje do Kraju Kwitnącej Wiśni. Początkowo w Japonii produkowano je ze słomy ryżowej, a także włókien roślinnych. Były noszone do tradycyjnego japońskiego stroju. Pierwsze japonki były butami bardzo skromnymi. Z czasem zaczęły pojawiać się na nich drogie kamienie, które sprawiały, że na japonki mogli pozwolić sobie majętni ludzie. Tym sposobem japonki zaczęły symbolizować luksus.
Z Japonii te proste buty zawędrowały do Indii. Tu jednak nie produkowano ich z roślin, a z drewna. Pokochali je także Meksykanie, a także mieszkańcy Bliskiego Wschodu. Obecnie to jedne z bardziej popularnych butów, które noszone są powszechnie na całym świecie.
Japonki znanych i cenionych marek mogą osiągać naprawdę astronomiczne ceny. Na szczęście obecnie nie trzeba się tym przejmować. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby japonki kupić, nie wydając dużo. W przypadku wyprzedaży zniżka, która wchodzi w grę może wynosić nawet siedemdziesiąt procent. Co ważne, wyprzedaże obejmują jedynie nowe japonki, które pozbawione są wad. Oznacza to, że można po nie sięgać bez najmniejszych obaw.
 

Japonki: outlet

Japonki to obuwie, które w ogóle nie zakrywa stóp. Ich cechą charakterystyczną jest pasek znajdujący się między palcami. To właśnie dzięki niemu buty trzymają się stopy. Na ogół japonki zachwycają radosnym wyglądem i wielością kolorów. Dostępne są jednak również modele bardziej stonowane. Tym samym każdy, kto chce nosić japonki znajdzie dla siebie model odpowiedni.
Sposobem na naprawdę tani zakup japonek jest outlet. To sklep oferujący najczęściej produkty powyprzedażowe oraz pochodzące z końcówek serii. Zawsze są to jednak produkty nowe charakteryzujące się tak samo wysoką jakością jak te, które dostępne są poza outletem. Kupować można je więc bez żadnych obaw o to, że szybko będą wymagały wymiany. Zniżka w outlecie może przekraczać nawet osiemdziesiąt procent, co gwarantuje ogromną oszczędność podczas robienia zakupów.

Japonki to obuwie lekkie, wygodne, przewiewne. Dostępne są modele zarówno damskie, jak i męskie. Obecnie markowe japonki odznaczające się nie tylko wysoką jakością, ale również ciekawym designem można kupić w naprawdę rozsądnej cenie. Wystarczy wybrać promocje, wyprzedaże bądź outlet, aby japonki nie kosztowały wiele.