Jeansy Wrangler - Zima 2021

Produkty

Jeansy to spodnie, które są chętnie noszone zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Są one jednym z najbardziej popularnych dzisiaj rodzajów spodni sprawdzających się na bardzo różne okazje. Do tych, które śmiało można polecić nawet najbardziej wymagających osobom zalicza się te marki Wrangler. Jeszcze kilka lat temu, aby kupić jeansy Wrangler trzeba było liczyć się z koniecznością wydania dużej sumy pieniędzy. Dzisiaj wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet, aby zdobyć jeansy Wrangler, nie wydając zbyt dużo pieniędzy.
Sortuj według:

Jeansy Wrangler: promocje

Wrangler to firma z wieloletnią tradycją. Została założona w 1904 roku w miejscowości Greensboro położonej w Karolinie Północnej. Założycielem marki był Charlie Hudson. Założone przez niego przedsiębiorstwo nosiło początkowo nazwę Hudson Owerall Campany. Do zmiany nazwy na tę znaną dzisiaj doszło w 1947 roku. Zmiana nazwy nastąpiła w związku z wprowadzeniem na rynek spodni dedykowanych kowbojom. Spośród jeansów dostępnych na rynku te oferowane przez markę Wrangler wyróżniały się kilkoma charakterystycznymi detalami. Mimo że od założenia firmy upłynęło wiele lat, detale te w dalszym ciągu są znakiem rozpoznawczym produkowanych przez nią jeansów. Są to między innymi: miedziane nity, siedem szlufek, kieszonka przeznaczona na zegarek. Na przełomie lat 50. i 60. jeansy Wrangler przestały być elementem ubioru jedynie kowbojów. Trafiły do mody ulicznej za sprawą między innymi ówczesnych gwiazd amerykańskiego filmu. Rozsławili je między innymi James Dean i Marlon Brando. Marka od samego początku swojego istnienia stawiała na bardzo wysoką jakość oferowanych przez siebie jeansów. W tym względzie nic się do dzisiaj nie zmieniło. Przez bardzo wiele lat jeansy Wrangler były marzeniem bardzo wielu osób w Polsce. Dzisiaj promocje sprawiają, że spodnie te mogą stać się własnością praktycznie każdego. Zniżki, na które można liczyć kupując jeansy Wrangler podczas akcji promocyjnej wynoszą nawet kilkanaście procent. Co ważne, objęte promocją jeansy Wrangler od tych dostępnych poza akcją promocyjną różnią się tylko niższą ceną.

Jeansy Wrangler: wyprzedaże

Produkowane obecnie jeansy Wrangler to nie tylko bardzo wysoka jakość i troska o każdy, nawet najmniejszy detal. Spodnie są projektowane z uwzględnieniem aktualnych trendów mody. Marka Wrangler oferuje jeansy nie tylko dla mężczyzn, ale także dla kobiet. Co ciekawe, była jedną z pierwszych marek, które wprowadziły na rynek damskie jeansy: panie mogły kupić jeansy tej marki już w latach 50.
Jeansy Wrangler nie należą do najtańszych. Dzisiaj jednak nikt nie musi rezygnować z ich zakupu. Wystarczy jeansy te kupować na wyprzedażach. W ich trakcie zniżki często dochodzą do nawet siedemdziesięciu procent. Co ważne, na wyprzedaż trafiają tylko nowe i nie mające żadnych wad jeansy. A to oznacza, że można kupować jeansy Wrangler na wyprzedaży bez najmniejszych nawet obaw.

Jeansy Wrangler: outlet

Od samego początku do szycia jeansów firma Wrangler wykorzystywała dżins w najlepszym gatunku. Spodnie tej marki są więc wyjątkowo wytrzymałe. Obecnie w składzie jeansów Wrangler można znaleźć niewielką domieszkę nowoczesnych sztucznych włókien, które sprawiają, że spodnie świetnie układają się na sylwetce i nie wypychają na pupie oraz kolanach. Marka współpracuje z wieloma znanymi projektantami. Jej jeansy to nie tylko wysoka jakość, ale także ciekawy i modny design. Istniejąca od ponad siedemdziesięciu lat marka oferuje spodnie, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Co ważne, za jeansy Wrangler nie trzeba obecnie przepłacać. Jeansy te można zdobyć bowiem w outlecie. Stawiając na outlet, można sporo zaoszczędzić, bo zniżki w tym sklepie przekraczają często nawet osiemdziesiąt procent. Co ważne, outlet sprzedaje tylko nowe rzeczy bez wad. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o jeansy Wrangler. Jeansy Wrangler to obecnie szeroki wybór fasonów i kolorów. Aby je kupić, nie trzeba przepłacać. Promocje, wyprzedaże i outlet to najlepszy sposób, aby kupić jeansy Wrangler w dobrej cenie.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.