(dostępne 2 126 produktów)

Kamizelki damskie pikowane - Zima 2024

Kamizelka na stałe weszła do kobiecej mody. Jest bardzo praktyczna i wygodna. Do tych, które bez wątpienia zasługują na uwagę należą te pikowane. Cieszą się one ogromną popularnością wśród przedstawicielek płci pięknej. W swojej ofercie ma je więc wielu cenionych producentów. Okazuje się też,że kamizelki pikowane damskie leżą dzisiaj w zasięgu finansowych możliwości każdego. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet, aby kupić je i nie przepłacić.

Kamizelka pikowana ze stójką

349 zł

Kamizelka pikowana zapinana na zamek błyskawiczny dwustronny

699 zł

Kamizelka pikowana z kapturem model ‘Kanya’

599 zł

Kamizelka pikowana z kapturem

429 zł

Kamizelka pikowana z kapturem model ‘Wenise’

399 zł

Kamizelka pikowana z futerkiem model ‘Nora’

229,99 zł

Kamizelka pikowana z kapturem model ‘Wenise’

399 zł

Kamizelka pikowana z wpuszczanymi kieszeniami po bokach model ‘OLGA’

279,99 zł

Kamizelka pikowana z kapturem

379 zł

Kamizelka pikowana ze stójką

179,99 zł

Kamizelka pikowana z fakturowanym wzorem

349 zł

Kamizelka pikowana z zamkiem błyskawicznym

799 zł

Kamizelka pikowana z watowaniem model ‘Stockholm’

399 zł

Kamizelka pikowana z kapturem model ‘Cipaddock’

599 zł

Kamizelka pikowana z watowaniem

429 zł

Kamizelka pikowana z watowaniem

379 zł

Kamizelka pikowana z kapturem model ‘ALASKA’

479 zł

Kamizelka pikowana z kapturem

429 zł

Kamizelka pikowana z watowaniem

279,99 zł

Kamizelka pikowana z odpinanym kapturem — watowany

429 zł

Kamizelka pikowana z kieszeniami zapinanymi na zamek błyskawiczny

1 299 zł

Kamizelka pikowana z kapturem model ‘Quilted’

249,99 zł

Kamizelka pikowana z wyhaftowanym logo

449 zł

Kamizelka pikowana z kapturem

499 zł

Kamizelka pikowana z listwą guzikową – dwustronna

279,99 zł

Kamizelka pikowana z kapturem model ‘Kanya’

599 zł

Kamizelka pikowana z kapturem

429 zł

Kamizelka pikowana z kieszenią zapinaną na zamek błyskawiczny

499 zł

Kamizelka puchowa z błyszczącym pikowaniem

479 zł

Kamizelka pikowana z watowaniem

329 zł

Kamizelka pikowana ze stójką

249,99 zł

Kamizelka pikowana z naszywką z logo model ‘INSULATED’

599 zł

Kamizelka pikowana ze wzorem na całej powierzchni model ‘Lica’

119,99 zł

Kamizelka pikowana z kapturem model ‘Lira’

299,99 zł

Kamizelka pikowana z kapturem

199,99 zł

Kamizelka pikowana z wyhaftowanym logo

449 zł

Kamizelki pikowane damskie: wyprzedaże

Wiele elementów, które dzisiaj są obowiązkowymi elementami damskiej garderoby zostało zaczerpniętych z męskiej szafy. Również kamizelki należą do takich elementów damskiej garderoby. Kamizelki są bardzo funkcjonalne, nic więc dziwnego, że są one obecne w kolekcjach wielu znanych marek odzieżowych. Co więcej, niemal każdego sezonu pojawiają się nowe propozycje projektantów. Zmieniają się trochę fasony, ale przede wszystkim tkaniny. W sprzedaży dostępne są więc kamizelki uszyte z różnorodnych tkanin. Niektóre szyte są nawet z materiałów powszechnie uważanych za najbardziej eleganckie. Na rynku z łatwością można znaleźć kamizelki uszyte z aksamitu, jedwabiu czy wełny. Wśród kobiet bardzo dużą popularnością cieszą się kamizelki pikowane. Te, które zostały uszyte ze szlachetnych tkanin, sprawdzą się nawet w eleganckich, wizytowych stylizacjach. Kamizelki pikowane damskie lepiej sprawdzą się z kolei jako uzupełnienie strojów casual czy w stylu casual smart. W takiej kamizelce nie wypada przyjść na spotkanie w sprawie pracy czy na wigilijną kolację.
Pikowane kamizelki szyte z bardzo różnych tkanin. Składają się z dwóch warstw, ta wierzchnia daje projektantom ogromne pole do popisu. Mogą wybierać nie tylko różnorodne tkaniny. Mogą też proponować kamizelki w bardzo różnych kolorach. Możliwości wyboru dzięki temu jest mnóstwo. Wiele kobiet docenia także to, że kamizelki nawet z logo bardzo znanej marki wcale nie muszą być bardzo drogie. Wystarczy postawić na promocje, aby kamizelki pikowane damskie kupić z bardzo duża zniżką. Zniżka w przypadku promocji może wynieść nawet kilkanaście procent. Jest to zniżka, która pozwala na sporą oszczędność.

Kamizelki pikowane damskie: wyprzedaże

Pikowane kamizelki dają wiele możliwości tworzenia różnorodnych zestawów. Można je nosić zarówno jako dodatkową warstwę ocieplającą w wyjątkowo mroźne dni, ale także solo. Oczywiście w tym drugim przypadku, na dworze musi być raczej chłodno, a nie bardzo zimno. Decydując się na zakup modnej pikowanej kamizelki, nie trzeba się martwić tym, że ta od znanego producenta może mieć bardzo wysoką cenę. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby kamizelki pikowane damskie kupić z ogromną, dochodzącą do nawet siedemdziesięciu procent zniżką. Co ważne, wyprzedażą objęte są kamizelki pełnowartościowe i nie mające żadnych wad. Od tych spoza wyprzedaży różnią się wyłącznie ceną. Można po nie sięgnąć bez obaw.

Kamizelki pikowane damskie: outlet

Kamizelki pikowane damskie to bardzo szykowny i jednocześnie niezwykle praktyczny element damskiej garderoby. Kamizelki nie krępują ruchów. Pikowania mogą jednak sprawić, że sylwetka wyda się szersza niż jest w rzeczywistości.
Osoby, które chcą zakupić kamizelki pikowane damskie i jednocześnie nie chcą za nie płacić zbyt wiele, mogą postawić na outlet. To rozwiązanie, które się naprawdę opłaca. Outlet oferuje produkty pochodzące z końcówek serii oraz powyprzedażowe. Zniżka, której można się w nim spodziewać jest imponująco wysoka, może przekroczyć nawet osiemdziesiąt procent. Należy pamiętać, że rzeczy w ofercie outletu są nowe, nie mają też wad. Można więc sięgnąć po nie bez żadnych obaw. Kamizelka zagościła w kobiecych szafach na dobre. Niemal każdego roku w sklepach pojawiają się nowe modele. Do tych bardzo popularnych należą te pikowane. Te praktyczne kamizelki można dzisiaj kupić i jednocześnie nie wydać na nie zbyt wiele. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet, aby kupić ciepłe i modne kamizelki pikowane damskie w bardzo dobrej cenie.