Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

(dostępne 4 824 produkty)

Modne Kolczyki Zima 2021

Biżuteria ma magiczną moc, bo nawet prostą kreację zmienia w elegancki zestaw na wieczorne wyjście. Obecnie kobiety mają do wyboru bardzo różne rodzaje biżuterii. Na czasie są między innymi kolczyki. Duża różnorodność kolczyków sprawia, że każda kobieta znajdzie te najbardziej dla siebie odpowiednie. Co ważne, aby kupić dzisiaj modne kolczyki wcale nie trzeba wydawać na nie majątku. Promocje sięgające u nas nawet do 90.27%, wyprzedaże i outlet to najlepszy sposób na to, aby kupić kolczyki w bardzo rozsądnej cenie. Najmodniejsze produkty znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź nowości na sezon Zima 2021 i uzupełnij swoją garderobę już dziś.

51,66 zł

Kolczyki z kryształek SWAROVSKI

59,04 zł

Kolczyki kwadratowe kryształki

36,90 zł

Kolczyki skrzydlate czaszki

46,74 zł

Wiszące kolczyki z rozetką

54,12 zł

Długie kolczyki

41,82 zł

Nowoczesne kolczyki z kryształkiem Swarovskiego

73,80 zł

Klasyczne kolczyki z kryształkami Swarovskiego

51,66 zł

Kolczyki z kryształem Swarovski

51,66 zł

Kolczyki listki marihuana

39,36 zł

Kolczyki śnieżynki

54,12 zł

Klasyczne kolczyki z kamieniem

36,90 zł

Kolczyki serduszka

31,98 zł

Kolczyki z pazurkami

86,10 zł

Kolczyki ażurowe boho Summer Love S

54,12 zł

Kolczyki z kryształem Svarowski

51,66 zł

Kolczyk z kamieniem Swarovskiego

36,90 zł

Eleganckie kolczyki w ciekawym wzorze

61,50 zł

Kolczyki koła z listkiem ażurowym.

59,04 zł

Kolczyki gwiazdki

44,28 zł

Nausznice rogi renifera

39,36 zł

Kolczyki dwukolorowe kwiatki

39,36 zł

Kolczyki motylki

39,36 zł

Kolczyki klucz wiolinowy

46,74 zł

Długie kolczyki koła

66,42 zł

Kolczyki z kryształkami Swarovskiego

41,82 zł

Kolczyki z ażurowymi sercami

44,28 zł

Długie kolczyki

63,96 zł

Kolczyki z krzyżykiem

71,34 zł

Kolczyki z torebką

29,52 zł

Kolczyki z wisienkami

93,48 zł

Kryształowe kolczyki

36,90 zł

Kolczyki z łopatkami

36,90 zł

Kolczyki z perłą i kryształami Swarovski

24,60 zł

Delikatne kolczyki cyrkonie kropeczki

46,74 zł

Nowoczesne kolczyki

41,82 zł

Kolczyki gałązki

Modne kolczyki: promocje

Kolczyki mogą być ozdobą każdej kobiety. Należy jedynie pamiętać, aby odpowiednio je dobrać do owalu twarzy. Odpowiednio dopasowane modne kolczyki podkreślą urodę i świetni uzupełnią każdą stylizację. Kolczyki o łagodnych i zaokrąglonych kształtach są najbardziej odpowiednie dla kobiet o kwadratowych rysach twarzy. Przy twarzy okrągłej dobrze sprawdzą się kolczyki w kształcie kwadratów albo podłużne. Przy twarzy owalnej dobrze prezentują się wszystkie rodzaje kolczyków. Kobiety, które dzisiaj chcą kupić kolczyki, mają do wyboru mnóstwo możliwości. Do tych, które są naprawdę bardzo modne zalicza się te duże. Nie ma znaczenia, czy są one ozdobione chwostami, perełkami, łańcuszkami czy diamentami – najważniejsze jest, aby były one widoczne. Tego typu kolczyki mogą mocno podkreślić styl kreacji. Kolczyki te można nosić na różne sposoby. Można założyć je oba, ale można założyć tylko jeden, a drugi zastąpić miniaturowym wkrętem. Podobnie jak inne rodzaje biżuterii, także kolczyki mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów. Zdecydowanie najwięcej jest w sprzedaży kolczyków wykonanych ze złota lub srebra. Nie brakuje także takich, które są pozłacane lub posrebrzane. Obecnie coraz częściej do wyrobu biżuterii stosowana jest również stal chirurgiczna. Dzisiaj kolczyki zalicza się do bardzo popularnej biżuterii. Wykonane perfekcyjnie mogą kosztować naprawdę wiele – wszystko zależy od tego, z czego zostały wykonane. Nawet jednak kolczyki z wysokiej półki cenowej znajdują się dzisiaj w zasięgu finansowych możliwości bardzo wielu osób. Wystarczy postawić bowiem na promocje, aby kupić kolczyki, a jednocześnie zbyt wiele nie wydać. Akcje promocyjne to szansa na to, aby kupić kolczyki w cenie obniżonej nawet 90.27%. Poznaj najmodnijesze artykuły i zrób zakupy już dziś. Nowości na sezon Zima 2021 już na Ciebie czekają!

Kolczyki: wyprzedaże

Kolczyki są rodzajem biżuterii najczęściej noszonym przez kobiety. Dzisiaj jednak po te ozdoby sięga również wielu mężczyzn w bardzo różnym wieku. Kolczyki dla mężczyzn podobnie jak dla kobiet występują w dużym wyborze. Dzięki temu panowie, którzy chcą je nosić nie muszą już podkradać ich swoim partnerkom. Dzisiaj kolczyki nosi się nie tylko w uszach. Są osoby, które decydują się na przekłucie także warg, języka, pępka czy nosa. Cena kolczyków zależy od materiału, z którego je wykonano, ale też od ich wielkości i skomplikowania. Niezależnie jednak od tego, na jakie kolczyki dana osoba się zdecyduje, może być pewna, że może je zdobyć nie płacąc zbyt wiele. Okazją do tego są wyprzedaże. Są one doskonałą okazją do tego, aby kolczyki zdobyć w cenie obniżonej nawet o siedemdziesiąt procent. Kupując kolczyki na wyprzedaży, można zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy.

Kolczyki: outlet

Kolczyki mogą, ale nie muszą tworzyć komplet z inną biżuterią. Kolczyki także ulegają trendom. Obecnie panie, które chcą mieć modne kolczyki powinny stawiać nie tylko na te duże i wyraziste, ale również te inspirowane kosmosem. W ofercie wielu biżuteryjnych marek znaleźć można kolczyki w formie gwiazdek czy księżyca. Co ważne, kolczyki można dzisiaj kupić nie wydając wiele. Wystarczy wybrać outlet, aby zdobyć je w cenie obniżonej nawet o osiemdziesiąt procent, a czasem nawet więcej. Co ważne, jakość kolczyków dostępnych w outlecie nie pozostawia cienia wątpliwości. Są one nowe i nie uszkodzone. Oznacza to, że można po nie sięgnąć bez obaw. Kolczyki należą do bardzo popularnych dodatków. Noszą je głównie kobiety, chociaż wielu mężczyzn równie chętnie po nie sięga. Aby za kolczyki nie zapłacić zbyt wiele, warto postawić na promocje, wyprzedaże i outlet.