(dostępne 38 817 produktów)

Modne Kolczyki Wiosna 2024

Biżuteria ma magiczną moc, bo nawet prostą kreację zmienia w elegancki zestaw na wieczorne wyjście. Obecnie kobiety mają do wyboru bardzo różne rodzaje biżuterii. Na czasie są między innymi kolczyki. Duża różnorodność kolczyków sprawia, że każda kobieta znajdzie te najbardziej dla siebie odpowiednie. Co ważne, aby kupić dzisiaj modne kolczyki wcale nie trzeba wydawać na nie majątku. Promocje sięgające u nas nawet do 90.74%, wyprzedaże i outlet to najlepszy sposób na to, aby kupić kolczyki w bardzo rozsądnej cenie. Najmodniejsze produkty znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź nowości na sezon Wiosna 2024 i uzupełnij swoją garderobę już dziś.

Srebrne kolczyki 925 z małym okrągłym onyksem

71 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki złote z perłą

379 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka 2 Cm Ze Zdobieniem, Srebrne Pozłacane

159 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka 2,5 Cm Srebrne

149 zł

Zobacz szczegóły
Złote kolczyki 585 z kolorowymi cyrkoniami 0.80g

415 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Złote Kółka 8 Mm

329 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka 1,4 Cm Pozłacane

129 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka 1,6 Cm Srebrne

179 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka Z Perłą Pozłacane

159 zł

Zobacz szczegóły
Złote kolczyki 333 ażurowe kwiatki

494 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Z Pereł Pozłacane

199 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Wiszące Z Kółkami Srebrne Pozłacane

109 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka 1,2 Cm Z Perłą, Srebrne

169 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki owalne 1,4 cm złote

599 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka Z Wężem Rodowane

129 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Splecione Kółka Srebrne

189 zł

Zobacz szczegóły
Srebrne kolczyki 925 BRĄZOWE PEREŁKI 7,65g

128 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki kółka z błękitnym kamieniem, złote

699 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka 1,2 Cm Z Cyrkoniami, Srebrne Pozłacane

139 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Złote Ze Szmaragdem

399 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki kółka 1,2 cm fakturowane, złote

399 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki trzy kuleczki srebrne

89 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki wiszące z kryształami srebrne pozłacane

129 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki koła 1,7 cm z białymi cyrkoniami, pozłacane

229 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki kółka 1,2 cm z lapisem srebrne pozłacane

169 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Owalne 1,3 Cm Pozłacane

129 zł

Zobacz szczegóły
Srebrne kolczyki 925 sztyft z wiszącym kółeczkiem 3,41 g

186 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Złote Motylki

279 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka 1,6 Cm Srebrne Pozłacane

179 zł

Zobacz szczegóły
Srebrne kolczyki 925 sztyft Serduszko opal 1,60g

182 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka 1,2 Cm Z Perłą, Srebrne Pozłacane

189 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Z Cyrkoniami Srebrne Pozłacane

109 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka 1,2 Cm Z Krzyżykami, Srebrne

149 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki owalne 1,6 cm z niebieską emalią, srebrne pozłacane

179 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Jaskółki Srebrne

99 zł

Zobacz szczegóły
Kolczyki Kółka 2 Cm Z Pszczółkami, Srebrne Pozłacane

139 zł

Zobacz szczegóły

Modne kolczyki: promocje

Kolczyki mogą być ozdobą każdej kobiety. Należy jedynie pamiętać, aby odpowiednio je dobrać do owalu twarzy. Odpowiednio dopasowane modne kolczyki podkreślą urodę i świetni uzupełnią każdą stylizację. Kolczyki o łagodnych i zaokrąglonych kształtach są najbardziej odpowiednie dla kobiet o kwadratowych rysach twarzy. Przy twarzy okrągłej dobrze sprawdzą się kolczyki w kształcie kwadratów albo podłużne. Przy twarzy owalnej dobrze prezentują się wszystkie rodzaje kolczyków. Kobiety, które dzisiaj chcą kupić kolczyki, mają do wyboru mnóstwo możliwości. Do tych, które są naprawdę bardzo modne zalicza się te duże. Nie ma znaczenia, czy są one ozdobione chwostami, perełkami, łańcuszkami czy diamentami – najważniejsze jest, aby były one widoczne. Tego typu kolczyki mogą mocno podkreślić styl kreacji. Kolczyki te można nosić na różne sposoby. Można założyć je oba, ale można założyć tylko jeden, a drugi zastąpić miniaturowym wkrętem. Podobnie jak inne rodzaje biżuterii, także kolczyki mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów. Zdecydowanie najwięcej jest w sprzedaży kolczyków wykonanych ze złota lub srebra. Nie brakuje także takich, które są pozłacane lub posrebrzane. Obecnie coraz częściej do wyrobu biżuterii stosowana jest również stal chirurgiczna. Dzisiaj kolczyki zalicza się do bardzo popularnej biżuterii. Wykonane perfekcyjnie mogą kosztować naprawdę wiele – wszystko zależy od tego, z czego zostały wykonane. Nawet jednak kolczyki z wysokiej półki cenowej znajdują się dzisiaj w zasięgu finansowych możliwości bardzo wielu osób. Wystarczy postawić bowiem na promocje, aby kupić kolczyki, a jednocześnie zbyt wiele nie wydać. Akcje promocyjne to szansa na to, aby kupić kolczyki w cenie obniżonej nawet 90.74%. Poznaj najmodnijesze artykuły i zrób zakupy już dziś. Nowości na sezon Wiosna 2024 już na Ciebie czekają!

Kolczyki: wyprzedaże

Kolczyki są rodzajem biżuterii najczęściej noszonym przez kobiety. Dzisiaj jednak po te ozdoby sięga również wielu mężczyzn w bardzo różnym wieku. Kolczyki dla mężczyzn podobnie jak dla kobiet występują w dużym wyborze. Dzięki temu panowie, którzy chcą je nosić nie muszą już podkradać ich swoim partnerkom. Dzisiaj kolczyki nosi się nie tylko w uszach. Są osoby, które decydują się na przekłucie także warg, języka, pępka czy nosa. Cena kolczyków zależy od materiału, z którego je wykonano, ale też od ich wielkości i skomplikowania. Niezależnie jednak od tego, na jakie kolczyki dana osoba się zdecyduje, może być pewna, że może je zdobyć nie płacąc zbyt wiele. Okazją do tego są wyprzedaże. Są one doskonałą okazją do tego, aby kolczyki zdobyć w cenie obniżonej nawet o siedemdziesiąt procent. Kupując kolczyki na wyprzedaży, można zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy.

Kolczyki: outlet

Kolczyki mogą, ale nie muszą tworzyć komplet z inną biżuterią. Kolczyki także ulegają trendom. Obecnie panie, które chcą mieć modne kolczyki powinny stawiać nie tylko na te duże i wyraziste, ale również te inspirowane kosmosem. W ofercie wielu biżuteryjnych marek znaleźć można kolczyki w formie gwiazdek czy księżyca. Co ważne, kolczyki można dzisiaj kupić nie wydając wiele. Wystarczy wybrać outlet, aby zdobyć je w cenie obniżonej nawet o osiemdziesiąt procent, a czasem nawet więcej. Co ważne, jakość kolczyków dostępnych w outlecie nie pozostawia cienia wątpliwości. Są one nowe i nie uszkodzone. Oznacza to, że można po nie sięgnąć bez obaw. Kolczyki należą do bardzo popularnych dodatków. Noszą je głównie kobiety, chociaż wielu mężczyzn równie chętnie po nie sięga. Aby za kolczyki nie zapłacić zbyt wiele, warto postawić na promocje, wyprzedaże i outlet.