Koszule damskie z nadrukiem Zima 2020

Produkty

Koszule damskie z nadrukiem to klasyka świadomie i z premedytacją przełamana elementem nowoczesności. Eleganckie, ale też osobiste i energiczne rozwiązanie dla Pań, które lubią być nieprzeciętne w swoich stylizacjach. Może i ty polubisz takie pomysły? Opowiedzmy o nich więcej.
Sortuj według:

Koszule damskie z nadrukiem to twoja wizytówka

Techniki wykorzystywane do druku słów i obrazów na powierzchni ubrania są bardzo zróżnicowane. I bardzo dobrze. Obok najbardziej popularnego sitodruku, który stosuje się dla dużych partii odzieży, koszule damskie z nadrukiem tworzy się dzięki drukowi komputerowemu lub technikom polegającym na zgrzewaniu materiału ze specjalną folią odpowiedzialną za powstanie grafiki. Tyle jeśli chodzi o czystą teorię. Opowiedzmy teraz o życiowych przykładach.

Każdemu, kto miał z nimi do czynienia, nie trzeba chyba powtarzać, że metoda wykonania oraz materiał, z którego zostały zrobione bardzo wpływa na trwałość i długość życia produktu. Technika sitodruku daje żywotność wydrukowi na koszuli damskiej sięgającemu nawet do 150 prań. To bardzo wiele zważywszy na to, że poddane temu zabiegowi koszulki wykonane niedbale często już po kilku razach w pralce nie nadają się do noszenia. Estetyka również jest w ich przypadku zróżnicowana. Właściwie to również wielkość nadruku z reguły nie zależy od kroju samej koszuli. Przeważnie nie cała dostępna powierzchnia jest nim pokryta, ale wybrane miejsca. Do popularnych należą piersi, ramię lub plecy. Motywy mogą być też różnej wielkości. Często wpływa na to fakt, czy chcemy mocniej, czy też subtelniej się nimi posłużyć w ramach naszej stylizacji. 

Założenie koszuli damskiej z nadrukiem może przełamać schematyczną elegancję, nieco ją oswoić i nadać jej bardziej energetyczny charakter. Jesteśmy już chyba tak zaprogramowani, że bardzo często lepiej odbieramy osoby, które możemy zapamiętać z powodu jakiegoś, czasem nawet bardzo drobnego szczegółu. Podobnie nie zawsze lubimy ludzi o zbyt perfekcyjnym i zasadniczym wyglądzie. Być może lepiej i łatwiej przyjdzie nam się wkupić w łaski otoczenia, gdy zamiast białej koszuli o długim rękawie, założymy koszulę damską z zabawnym nadrukiem. Będziemy bardziej przystępne, sprawimy wrażenie osób raczej otwartych i gotowych na interakcje ze zmiennym, barwnym i intrygującym nas otoczeniem.

Koszulki damskie z nadrukami, czyli pokaż, że jesteś kreatywna

Bardziej codzienną opcją od wspomnianych wyżej koszul były i będą koszulki damskie z nadrukiem. Wykonuje się je analogicznie do sposobów, które funkcjonują w przypadku koszul damskich z nadrukiem. Również materiały będą podobne, jednak z reguły wkraczamy w tym przypadku do królestwa bawełny. To ona posiada optymalne cechy w kwestii wchłaniania wilgoci, przewiewności, lekkości noszenia. Dodatkowo jest wytrzymała i bardzo dobrze absorbuje farbę. Dzięki temu dłużej będziemy się cieszyć nadrukiem. 

Nie jest trudno zgadnąć, że również tutaj mamy ogromne możliwości w zastosowaniu tego rodzaju ubrań. Koszulki damskie z nadrukiem pasują do jeansów, spodni materiałowych, ale też szortów czy zupełnie sportowego stroju i wielu, wielu innych pomysłów i stylizacji. Dla wielu pań, ale nie tylko dla nich, zróżnicowane koszulki z nadrukiem to jeden z podstawowych elementów ubioru. Posiadamy ich bardzo wiele, bo są kolorowe, ciekawe i tanie. 

Tym, co powinno zwrócić naszą uwagę, będzie też możliwość potraktowania takiego ubioru w niezwykle osobisty sposób. Sama pomyśl o możliwościach, jakie daje ci zamówienie białego t-shirtu z nadrukowanym obrazkiem lub mottem zależnym tylko od twojej własnej inwencji, wyobraźni i gustu. Niewiarygodna okazja by wyrazić swoje pasje, poczucie humoru, nawet poglądy,

Koszulka z nadrukiem pozwoli też na to, by okazać swoje emocje. Oczywiście najlepiej, by były one pozytywne. Nikt nie lubi na dłuższą metę osób, które pogrążają się w samych negatywach. Być może stąd bierze się popularność ubrań z humorystycznymi obrazkami nawiązującymi do bajek, śmiesznych memów lub zabawnych zwierzątek. Czasami wprost są to przeniesione na ubrania internetowe memy. Ciekawe urozmaicenie garderoby, prawda? Idealnie ociepli Twój wizerunek. 

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.