Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 3 085 produktów)

Koszule lniane - Lato 2023

Koszula to obowiązkowy element męskiej garderoby. Obecnie mężczyźni mają do wyboru mnóstwo koszul różniących się krojem, tkaniną, kolorem. Do tych, które zasługują na uwagę zalicza się koszule lniane. Są one dostępne w kolekcjach bardzo wielu marek i nie należą do najtańszych. Na szczęście, te praktyczne koszule idealne na lato można kupić w bardzo dobrej cenie stawiając na promocje, wyprzedaże albo outlet.

LNIANA KOSZULA OVERSIZE BŁĘKIT

179,99 zł

LNIANA KOSZULA OVERSIZE SZAROŚĆ

179,99 zł

LNIANA KOSZULA MAXI BANAN

219,99 zł

LNIANA KOSZULA MAXI CYTRYNA

219,99 zł

LNIANA KOSZULA OVERSIZE CZERŃ

179,99 zł

LNIANA KOSZULA BOX BIEL

179,99 zł

LNIANA KOSZULA OVERSIZE BEŻ

179,99 zł

Miękka koszula nocna

89 zł

Miękka koszula nocna

119 zł

Miękka koszula nocna

139 zł

Miękka koszula nocna

139 zł

Koszula nocna Climate Control

199 zł

Koszula z twillu z obniżonym szwem rękawa

91 zł

Koszula z twillu z obniżonym szwem rękawa

91 zł

Miękka koszula nocna

139 zł

Miękka koszula nocna

119 zł

Miękka koszula nocna

129 zł

Lniana koszula

139 zł

Lniana koszula

139 zł

Lniana koszula

169 zł

Lniana koszula

169 zł

Lniana koszula z wiązaniem

149 zł

Koszula Casualowa, Błękitna ze Stójką, Jednokolorowa, Męska VIP STENDO KSKCKOWSTENDO1421xmavi

195 zł

Koszula Casualowa Lniana Kremowa, Beżowa ze Stójką, Długi Rękaw, Męska KSDCKOWSTENDO1421xkemik

195 zł

Koszula Casualowa, Czarna ze Stójką i Guzikami, Jednokolorowa, Męska VIP STENDO KSKCKOWSTENDO14217czarna

169 zł

Koszula Casualowa, Ciemna Niebieska ze Stójką i Guzikami, Jednokolorowa, Męska VIP STENDO KSKCKOWSTENDO14217ciemnieb

195 zł

Koszula Casualowa, Chabrowa na Guziki, Jednokolorowa, Męska VIP STENDO KSKCKOWSTENDO14215sax

195 zł

Koszula Casualowa, Fioletowa ze Stójką i Guzikami, Jednokolorowa, Męska VIP STENDO KSKCKOWSTENDO14217fioletowa

169 zł

Koszula Casualowa Biała, Krótki Rękaw z Lnem, Jednokolorowa, Męska -BRAVE SOUL KSKCBRSSS21OBELISKwhite

99 zł

Koszula Casualowa, Zielona, Khaki na Guziki, Jednokolorowa, Męska VIP STENDO KSKCKOWSTENDO14215haki

195 zł

Koszula Casualowa, Beżowa na Guziki, Jednokolorowa, Męska VIP STENDO KSKCKOWSTENDO14215deve

195 zł

Koszula Casualowa, Beżowa ze Stójką i Guzikami, Jednokolorowa, Męska VIP STENDO KSKCKOWSTENDO14217bezowa

169 zł

Koszula Casualowa Granatowa, Krótki Rękaw z Lnem, Jednokolorowa, Męska -BRAVE SOUL KSKCBRSSS21OBELISKrichnavy

99 zł

Koszula Casualowa, Biała ze Stójką, Jednokolorowa, Męska VIP STENDO KSKCKOWSTENDO1421xbeyaz

195 zł

Koszula Casualowa Lniana Miętowa ze Stójką, Długi Rękaw, Męska KSDCKOWSTENDO1421xnaneyesil

195 zł

Koszula Casualowa, Błękitna, Niebieska ze Stójką i Guzikami, Jednokolorowa, Męska VIP STENDO KSKCKOWSTENDO14217niebieska

169 zł

Koszule lniane: promocje

Len jest tkaniną od lat wykorzystywaną do produkcji ubrań. Kilkadziesiąt lat temu lniane ubrania nie należały do zbyt popularnych. Lniane tkaniny sprzed kilkudziesięciu lat były bowiem bardzo szorstkie, a w efekcie nieprzyjemne dla ciała. Z każdym jednak praniem uszyte z lnu ubrania stawały się jednak delikatniejsze, nabierały także szlachetności. Dzisiaj w sprzedaży dostępne są tkaniny lniane, które mają w swoim składzie również domieszkę bawełny i poliestru. Dodatek tych włókien sprawia, że lniane tkaniny są wciąż wytrzymałe, oddychające, ale bardziej przyjemne dla ciała. Dostępne obecnie w sprzedaży koszule lniane szyte są właśnie z takich tkanin. Co więcej, domieszka poliestru sprawia, że koszule są zdecydowanie mniej podatne na zagniecenia niż te szyte z tkanin, które mają w swoim składzie sto procent lnu.
Koszule lniane szyte z lnianych tkanin w bardzo dobrym gatunku. W sprzedaży dostępne są koszule lniane zarówno z długim, jak i z krótkim rękawem. Poszczególne modele koszul mogą różnić się między sobą nie tylko długością rękawa, ale także kolorem. Producenci koszul oferują nie tylko te w białym kolorze. Do wyboru są również koszule lniane błękitne, różowe, beżowe, czarne. Wariantów kolorystycznych jest zdecydowanie więcej, każdy mężczyzna ma szansę wybrać koszulę w swoim ulubionym kolorze. Poszczególne modele mogą różnić się także fasonem. Do wyboru są między innymi koszule lniane o fasonie slim, regular albo slim fit. W efekcie idealną koszulę dla siebie wybiorą wszyscy mężczyźni niezależnie od tego jaki mają typ figury.
Chcąc dzisiaj kupić koszule lniane, nie trzeba obawiać się ich wysokiej ceny. Promocje to świetna okazja, aby za taką koszulę wiele nie zapłacić. Na jaką wysoką zniżkę można liczyć? Zależy to oczywiście od konkretnej promocji, ale wystarczy trochę szczęścia, aby trafić na zniżkę wynoszącą kilkanaście procent.

Koszule lniane: wyprzedaże

Koszule lniane to must have w letniej garderobie. Modele z długim rękawem są idealne do biurowych stylizacji – oczywiście pod warunkiem, że w miejscu pracy obowiązuje określony dress code. Modele z krótkim rękawem sprawdzą się do noszenia w zwykłych, codziennych zestawach. Dostępne obecnie w sprzedaży koszule lniane nie gniotą się, są miłe dla ciała od razu po zakupie. Ich zalety wiele osób docenia dopiero wtedy, gdy z nieba leje się żar.
Dzisiaj o zaletach koszul lnianych może przekonać się praktycznie każdy. Dzięki wyprzedażom ich cena może być znacząco niższa. Kupując koszule lniane na wyprzedaży można liczyć na zniżkę dochodzącą do nawet siedemdziesięciu procent.

Koszule lniane: outlet

Mówiąc o koszulach lnianych, nie można zapomnieć, że ich producenci oferują je z różnymi typami kołnierzyka. W koszulach tych kołnierzyk może być typu kent, winchester czy button down. W sprzedaży dostępne są także koszule lniane ze stójką.
Koszule lniane cieszą się dużym zainteresowanie. Są jednak osoby, które rezygnują z ich zakupu z uwagi na zbyt wysoką cenę. Dzisiaj wystarczy jednak postawić na outlet, aby koszule lniane kupić ze znaczną zniżką. W przypadku outletu może ona przekroczyć nawet osiemdziesiąt procent. Należy pamiętać, że odzież w outlecie pochodzi z końcówek serii. Sprzedawane są także produkty powyprzedażowe. Są one na pewno nowe i pozbawione wad. Można więc sięgnąć po koszule bez żadnych obaw. Naturalne tkaniny powracają do łask. Lniane ubrania doskonale sprawdzają się nawet w największe upały. Jedną przynajmniej lnianą koszulę, warto je mieć w swojej szafie. Chcąc dzisiaj kupić koszule lniane w bardzo dobrej cenie, warto postawić na promocje, wyprzedaże oraz outlet.