Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

KobietaMężczyznaDzieckoInspiracje
Odzież
Bielizna
Biżuteria
|
Marki
ECO

(dostępne 2 574 produkty)

Koszule męskie eleganckie - Jesień 2021

Koszule to obok spodni podstawowy element męskiej garderoby. W szafie każdego mężczyzny powinno znaleźć się kilka różnych koszul idealnych na różne okazje. Do tych, których nie może zabraknąć zalicza się oczywiście te eleganckie. Obecnie mężczyźni mają do wyboru eleganckie koszule różniące się kolorem, tkaniną, kształtem kołnierzyka no i oczywiście ceną. Co ważne, koszule męskie eleganckie uszyte z wysokiej jakości tkanin można dzisiaj mieć bez konieczności wydania na nie dużej sumy pieniędzy. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to sposób na to, aby koszule męskie eleganckie kupić w bardzo dobrej cenie. więcej

Filtry

Aktywne filtry

Kategorie

Cena

-

Marki

Kolory

Sekcje

Pory roku

Fasony

Style

Motywy-Wzory

Długości rękawów

Dekolty

Dodatki

Materiały

Długości sukienek i spódnic

Rozmiary

Zapięcia

Podeszwy

Sklepy

Sport

Dostępności

Rodzaje materiałów

Wysokości cholewek

Rodzaje nosków

Rozmiary kołnierzyków

Wielkość

Wyprzedaże
Strona 1 z 12

Koszule męskie eleganckie: promocje

Do produkcji męskich koszul wykorzystywane są obecnie bardzo różne rodzaje tkanin. Z reguły są to tkaniny bawełniane. Do szycia tych najbardziej eleganckich koszul wykorzystywana jest bawełna w najlepszym gatunku. Przykładem takiej bawełnianej tkaniny na męskie koszule jest twill. Z produkcji wysokiej jakości bawełnianych tkanin na męskie koszule słyną Włosi i Szwajcarzy. Oprócz rodzaju tkaniny bardzo duże znaczenie ma także rodzaj zastosowanych szwów. Nie można zapominać, że koszula jest elementem garderoby noszonym bezpośrednio na ciało. Dlatego też renomowani producenci męskich koszul, którym zależy na komforcie klientów do szycia koszul wybierają tak zwany szew bieliźniany. Zastosowanie takiego właśnie szwu nie tylko sprawia, że koszula jest bardziej przyjemna dla ciała. Jest ona też zdecydowanie trwalsza. Koszule męskie eleganckie różnią się nie tylko tkaniną, ale także typem kołnierzyka. W męskich koszulach stosowane są obecnie kołnierzyki typu:-cutaway. Kołnierzyk ten znany jest także jako włoski albo hai. Jego charakterystyczną jest rozłożysty krój;-kent. Bardzo klasyczny fason kołnierzyka o dość wąskich wyłogach;-button down. Kołnierzyk ten od poprzednich różni się tym, że do gorsu koszuli jest przypięty guziczkami. Ostatnim rodzajem kołnierzyka stosowanym w eleganckich męskich koszulach jest kołnierzyk łamany. Koszule z łamanym kołnierzykiem panowie zakładają do fraka, smokingu, surduta. Koszule męskie eleganckie nie muszą być bardzo drogie. Okazją do tego, aby je kupić, a jednocześnie nie wydać zbyt wiele są promocje. Dzięki nim można liczyć, że uda się zdobyć elegancką koszulę w cenie niższej o nawet kilkanaście procent.

Koszule męskie eleganckie: wyprzedaże

Elegancka koszula powinna znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Najbardziej uniwersalna będzie ta w białym kolorze. Panowie, którzy chcą kupić koszule męskie eleganckie i nie wydać na nie zbyt wiele, mogą zakupić je na wyprzedażach. Zniżki w czasie wyprzedaży dochodzą do siedemdziesięciu procent. Zaoszczędzona suma jest na tyle wysoka, że można zdecydować się na zakup więcej niż tylko jednej koszuli. Warto jednak wtedy postawić nie na białą, ale jasnobłękitną. Te dwie koszule wystarczą, aby tworzyć eleganckie zestawy nawet na bardzo formalne okazje. Co ważne, jakość koszul objętych wyprzedażą nie pozostawia cienia wątpliwości. Są one takiej samej jakości, jak te nie dostępne w normalnej cenie.

Koszule męskie eleganckie: outlet

Koszule męskie eleganckie przeznaczone są do noszenia z krawatem, dlatego też z reguły stosowany jest w nich kołnierzyk typu kenty lub cutaway. Co ważne, w eleganckiej koszuli rękawy zawsze są długie i zakończone podwójnymi mankietami. Podwójne mankiety zapina się na spinki. Koszule męskie eleganckie to obowiązkowy element męskiej garderoby. Aby je dzisiaj kupić, warto postawić na outlet. To sposób na to, aby koszule męskie eleganckie zdobyć ze zniżką przekraczającą nawet osiemdziesiąt procent. Warto pamiętać, że specjalnością odzieżowego outletu jest sprzedaż wysokiej jakości ubrań z końcówek serii oraz powyprzedażowych. Należy też dodać, że są one nowe, nie noszą śladów użytkowania i nie mają żadnych wad. Jedną, a nawet dwie eleganckie koszule każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie. Zakup takich koszul nie wiąże się dzisiaj z dużym wydatkiem. Promocje, wyprzedaże oraz outlet pozwalają zdobyć koszule męskie eleganckie w bardzo dobrej cenie.