(dostępne 2 122 produkty)

Lakiery do paznokci

Dłonie są prawdziwą wizytówką każdej kobiety. Wiele pań nie kończy jednak na stosowaniu kremów pielęgnacyjnych i rozmaitych maseczek. Chętnie malują one paznokcie, stawiając na rozmaite lakiery. Dłonie z pomalowanymi paznokciami wyglądają jeszcze lepiej. Wybór lakierów do paznokcie jest obecnie tak duży, że każda kobieta bez trudu znajdzie ten idealnie wpisujący się w jej indywidualne preferencje. Obecnie lakiery do paznokci można kupić w bardzo dobrej cenie, stawiając na promocje, wyprzedaże oraz outlet.

Sally Hansen Insta-Dri

19,99 zł

Sally Hansen Miracle Gel Holiday Collection

39,99 zł

Staylac

17,99 zł

Dermacol 5 Days Stay

18,99 zł

Joko Touch Of

15,99 zł

Joko Touch Of

15,99 zł

Joko Touch Of

15,99 zł

Joko Touch Of

15,99 zł

Joko Touch Of

15,99 zł

Joko Touch Of

15,99 zł

Revlon RVSP3538UKE

123,30 zł

Kiko Milano Green Me

46 zł

Kiko Milano Green Me

48,99 zł

Kiko Milano Green Me

46 zł

W7 Glitter

29,99 zł

W7 Glitter

29,99 zł

W7 Confett

29,99 zł

W7 Glitter

29,99 zł

W7 Glitter

29,99 zł

W7 Glitter

29,99 zł

W7 Neon Nail Polish

29,99 zł

Nailmatic Merlin

55,99 zł

Orly Breathable

59,99 zł

Orly Breathable

59,99 zł

Orly Breathable

59,99 zł

Delia Sweet Pepper

7,79 zł

Delia Sweet Pepper

7,79 zł

Delia Sweet Pepper

7,79 zł

Neonail

39,99 zł

Orly Breathable

59,99 zł

Pastel Nude

9,99 zł

Silcare 10in1

43,99 zł

Silcare Flexy

15,99 zł

Silcare Flexy

15,99 zł

Silcare Sopro Rich Color

27,99 zł

Silcare Sopro Rich Color

27,99 zł

Lakiery do paznokci: promocje

Lakiery do paznokci pełnią szereg funkcji. Przede wszystkim nadają paznokciom kolor. Jest to dla wielu kobiet najważniejsza funkcja lakierów do paznokci. Przez wiele lat była zresztą jedyną. W ofercie producentów znajdują się lakiery do paznokci w jasnych, pastelowych barwach, które nie rzucają się mocno w oczy, jak i w tych naprawdę intensywnych, których po prostu nie da się nie zauważyć. Tak szeroki wybór sprawia, że każda kobieta znajdzie lakier w kolorze idealnym dla siebie.
Lakier do paznokci to świetny sposób na dopełnienie wizerunku. Pozwalają na wyrażenie siebie i swojej osobowości. Z pomocą odpowiedniego lakieru można kształtować także swój zawodowy wizerunek. I tak na przykład elegancja bizneswoman może postawić na stonowany lakier w ciemno brązowym kolorze, zaś fryzjerka może zdecydować się na ten w intensywnym różu.
Dostępne obecnie lakiery do paznokci to kosmetyki, które w żaden sposób nie przyczyniają się do pogorszenia kondycji paznokci. Wiele z nich posiada właściwości odżywiające i wzmacniające. Zawierają witaminy i minerały, które pozytywnie wpływają na stan paznokci.
Stosując lakiery do paznokci, można również stymulować wzrost paznokci. Poleca się je szczególnie tym paniom, które chcą, aby ich paznokcie rosły naprawdę szybko.
Decydując się dzisiaj na lakiery do paznokci, nie trzeba martwić się ich wysoką ceną. Promocje to świetny sposób na to, aby kupić je znacznie taniej. Gwarantują one zniżki dochodzące nawet do kilkunastu procent. Co ważne, promocje to szansa na tani zakup lakierów nowych.
 

Lakiery do paznokci: wyprzedaże

Producenci oferują obecnie szeroki wybór różnych lakierów do paznokci. Ogromną popularnością cieszą się lakiery wzmacniające, które odżywiają płytkę, jednocześnie skutecznie ją wzmacniając. Są idealne dla kobiet, których paznokcie są kruche i łamliwe. Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na stosowanie hybrydowych lakierów do paznokci, które utrzymują się na płytce nawet do dwóch tygodni. Po nałożeniu na paznokcie utwardza się je specjalną lampą. Ich usunięcie jest jednak nieco trudniejsze niż usunięcie zwykłego lakieru.
Wiele kobiet chętnie stosuje lakiery matujące, które nie błyszczą się, ale naprawdę bardzo dobrze kryją. Hitem są lakiery szybkoschnące, które wysychają błyskawicznie po tym, jak nałożono je na płytkę. Niestety, takie lakiery są mało trwałe. Ich cechą charakterystyczną jest duża ilość pigmentów, przez co gwarantują one doskonałe krycie i naprawdę głęboki kolor. W efekcie często już jednak warstwa gwarantuje pożądany efekt.
Wymienione rodzaje lakierów do paznokci to oczywiście nie wszystko, na co dzisiaj mogą zdecydować się kobiety. Chcąc kupić lakiery w cenie znacznie niższej niż normalnie, warto postawić na wyprzedaże. Dzięki nim lakier może kosztować nawet siedemdziesiąt procent taniej.
 

Lakiery do paznokci: outlet

Kobiety, które chcą kupić lakier do paznokci z naprawdę bardzo wysoką zniżką mogą postawić na outlet. To sklep, w którym zniżki przekraczają nawet osiemdziesiąt procent. Co ważne, dostępne w outlecie lakiery są nowe, nie są przeterminowane, ich jakość jest tak samo wysoka, jak tych, które dostępne są poza outletem.

Lakiery do paznokci to absolutny must have w kosmetyczce każdej kobiety. Ich wybór jest tak duży, że znalezienie lakieru idealnie wpisującego się w indywidualny gust i potrzeby nie stanowi najmniejszego problemu. Co więcej, dzisiaj nie trzeba za nie płacić dużo. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że lakiery do paznokci kosztują znacznie mniej niż normalnie.