(dostępne 14 produktów)

Listonoszki Adidas - Lato 2024

Adidas jest jedną z czołowych marek sportowych. W niezwykle bogatej ofercie marki dostępne są także stylowe listonoszki. Pomieszczą one mnóstwo nie tylko tych najbardziej potrzebnych rzeczy. Oferowane przez markę Adidas listonoszki odznaczają się wysoką jakością, a to oznacza, że nie należą one do najtańszych. Są jednak sposoby na to, aby listonoszki Adidas kupić i nie przepłacić. Sposobem na to promocje, wyprzedaże bądź outlet.

adidas Originals torebka kolor zielony JJ4278

179,99 zł

Zobacz szczegóły
adidas Originals torebka Adicolor kolor czarny IT7598

139,99 zł

Zobacz szczegóły
adidas Originals torebka Adicolor kolor beżowy IX7508

119,99 zł

Zobacz szczegóły
adidas Originals torebka
Zobacz szczegóły
Listonoszka Barberini`s średnia beżowa na ramię matowa
Zobacz szczegóły
Listonoszka adidas Performance
Zobacz szczegóły
adidas Originals torebka Ksenia Schnaider kolor czarny
Zobacz szczegóły
Listonoszka średniej wielkości zielona na wakacje
Zobacz szczegóły
adidas Originals torebka kolor biały
Zobacz szczegóły
adidas Originals torebka kolor brązowy
Zobacz szczegóły
adidas Originals torebka
Zobacz szczegóły
adidas Originals - Torebka GN2123
Zobacz szczegóły
adidas Originals - Torebka GN2129
Zobacz szczegóły
Torebka adidas Mini Airl HK0120 Black
Zobacz szczegóły

Modne listonoszki Adidas: promocje

Adidas to niemieckie przedsiębiorstwo, które powstało w 1948 roku. Historia firmy sięga znacznie dalej, do roku 1924. Bracia Adolf i Rudolf Dasslerowie założyli wówczas specjalizujące się w produkcji sportowego obuwia przedsiębiorstwo o nazwie Gebruder Dassler Schuhfabrik. Już cztery lata później w butach projektowanych i produkowanych przez braci Dassler startowali niemieccy sportowcy na igrzyskach olimpijskich. Był jeden z pierwszych międzynarodowych sukcesów odniesionych przez ich rodzinną firmę. Odnoszone przez braci osiągnięcia nie powstrzymały ich od rozstania. Po podziale firmowego majątku każdy z braci otworzył własną firmą. Adolf Dassler swojej firmie nadał nazwą Adidas. Rudolf Dassler swoje przedsiębiorstwo nazwał Ruda. Nazwa ta została po latach zmieniona na Puma.

W ofercie marki Adidas klienci znajdą dzisiaj nie tylko wysokiej jakości obuwie i odzieży, ale także niezwykle przydatne listonoszki. Kontynuując rodzinne tradycje, marka Adidas sięga wyłącznie po najlepszej jakości materiały. Listonoszki Adidas nie tylko więc doskonale wyglądają, ale są też wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Kupując je można być pewnym, że jest to inwestycja na wiele lat. Listonoszki Adidas spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, a ich zakup już nie musi oznaczać konieczności wydania naprawdę sporej sumy pieniędzy. Okazją do tego, aby kupić je w bardzo korzystnej cenie są wyprzedaże. Gwarantują one zniżki w różnej wysokości. Wystarczy jednak odrobina szczęścia, aby kupić listonoszki Adidas płacąc za nie nawet kilkanaście procent mniej. Co ważne, kupując objęte promocją listonoszki marki Adidas, nie trzeba zastanawiać się na ich jakością. Jest ona tak samo wysoka jak tych listonoszek dostępnych w regularnej cenie.

Modne listonoszki Adidas: wyprzedaże

Listonoszki Adidas są niezwykle funkcjonalne i praktyczne. Każda z nich ma nie tylko dużą kieszeń główną, ale także trochę mniejsze kieszenie umieszczone zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz torby. Duża ilość kieszeni ułatwia zachowanie w torbie porządku. Listonoszki Adidas można nosić na różne sposoby – przewieszone na krzyż lub na ramieniu. Umożliwia to długi regulowany pasek. Wszystkie listonoszki z metką Adidas otrzymały bezpieczne zapięcie.

Jeszcze do niedawna zakup listonoszki Adidas był poważną inwestycją finansową. Dzisiaj to się zmieniło dzięki wyprzedażom. Gwarantują one wysokie, bo dochodzące nawet do siedemdziesięciu procent zniżki. Obejmują tylko nowe listonoszki Adidas, których jakość nie pozostawia najmniejszych nawet wątpliwości.

Modne listonoszki Adidas: outlet

Do produkcji listonoszek marka Adidas wykorzystuje różnorodne materiały. Dzięki temu każdy może wybrać taką, które idealnie będzie pasować do okoliczności. Listonoszki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Na wszystkich pojawia się 3-Stripes bądź Trefoil.

Miłośnicy sportowego stylu, którzy chcą uzupełnić swoje stylizacje efektywną listonoszką marki Adidas już nie muszą martwić się wysoką ceną. Outlet to sposób na to, aby listonoszki Adidas kupić ze zniżką przekraczającą nawet osiemdziesiąt procent. Dostępne w outlecie listonoszki są nowe, a ich jakość jest tak samo wysoka jak tych listonoszek Adidas, które znaleźć można w normalnym sklepie.

Listonoszki to ponadczasowe torby, które warto mieć w swojej garderobie. Idealnym uzupełnieniem strojów w sportowym stylu są listonoszki z logo marki Adidas. Jeszcze niedawno były one dla wielu osób zbyt drogie. Dzisiaj promocje, wyprzedaże i outlet to sposób na to, aby listonoszki Adidas kupić w dobrej cenie.