Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 46 produktów)

Listonoszki damskie Puma - Jesień 2023

Puma to sportowa marka znana i ceniona na całym świecie. Oferta marki obejmuje dzisiaj szereg produktów, w tym także odpowiadające na potrzeby i oczekiwania bardzo wielu kobiet torby listonoszki. Jeszcze nie tak dawno listonoszki Puma damskie dla wielu kobiet były zbyt drogie. Dzisiaj z powodu wysokiej ceny żadna kobieta nie musi rezygnować z ich zakupu. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to doskonały sposób, aby kupić listonoszki Puma damskie w bardzo dobrej cenie.

Torebka Puma Campus Reporter S 078826 Black 01

199,99 zł

Puma torebka 78743 kolor czarny

69,99 zł

Puma torebka kolor beżowy

149,99 zł

Puma torebka kolor czarny

179,99 zł

Puma torebka kolor czarny

149,99 zł

Puma torebka kolor czarny

119,99 zł

Puma torebka kolor szary

154,99 zł

Puma Torebka kolor czarny
Puma torebka kolor beżowy
Puma torebka kolor czarny
Puma torebka kolor czarny
Puma torebka Title Nine kolor czarny
Puma - Torebka
Listonoszka Puma sportowa średnia na ramię
Listonoszka Puma
Puma Torebka kolor czarny
Puma torebka kolor beżowy
Puma Torebka Sense Cross Body Bag 078168 01 Czarny
Torebka PUMA - Sense Cross Body Bag 078168 01 Puma Black
Puma Torebka kolor czarny
Listonoszka Puma
Listonoszka Puma
Puma Torebka 78344 kolor czarny
Puma torebka 78743 kolor beżowy
Puma torebka kolor czarny
Puma torebka kolor beżowy
Puma torebka 78744 kolor beżowy
Listonoszka Puma
Listonoszka Puma
Czarna listonoszka Puma średnia matowa w sportowym stylu
Puma Torebka 78216
Puma torebka 78744 kolor czarny
Puma torebka Title Nine 78703 kolor czarny
Listonoszka Puma
Listonoszka Puma na ramię wielokolorowa z poliestru
Listonoszka Puma

Modne listonoszki Puma damskie: promocje

Puma została powołana do życia w 1948 roku przez Rudolfa Dasslera. Założyciel marki miał duże doświadczenie w branży obuwniczej. Wspólnie z bratem Adolfem od 1924 roku prowadził przedsiębiorstwo Gebrüder Dassler Schuhfabrik, które produkowało buty dla sportowców. W czasie II wojny światowej fabryka Dasslerów pracowała pełną parą produkując obuwie dla Wermachtu. Buty, które dostępne są dzisiaj w asortymencie marki Puma to zaledwie skromna część oferty. Obecnie Puma oferuje także różnego rodzaju akcesoria. Listonoszki damskie cieszą się ze strony kobiet dużym zainteresowaniem. Torby te zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zadecydowało to nie tylko o ich świetnym wyglądzie, ale także o ponadprzeciętnej trwałości. Panie, które zdecydują się na zakup listonoszek marki Puma mają zagwarantowane, że będą mogły z nich korzystać przez naprawdę długi czas. Listonoszki Puma damskie wyróżniają się też bardzo przyjemnym dla oka designem. Stanowią świetny dodatek do stylizacji w sportowym stylu.

Wysoka cena listonoszek Puma damskich jeszcze nie tak dawno sprawiała, że torby te znajdowały się poza finansowym zasięgiem wielu Polek. Dzisiaj sytuacja znacznie się zmieniła. Promocje to doskonały sposób na to, aby kupić listonoszki Puma damskie o wiele taniej. W przypadku promocji obniżka może wynieść nawet kilkanaście procent. Co ważne, dostępne podczas akcji promocyjnych listonoszki Puma damskie są tak samo wysokiej jakości jak te listonoszki, które można kupić w regularnej cenie.

Modne listonoszki Puma damskie: wyprzedaże

Marka Puma od lat współpracuje ze znanymi sportowcami, ikonami popkultury i cenionym projektantami. W ofercie marki dostępne są między innymi buty zaprojektowane przez Alexandra McQueen oraz kolekcje, których autorem jest Phillipe Starck. Współpraca ze znanymi projektantami i osobami nie związanymi ze światem sportu sprawiła, że obecnie Puma coraz częściej pojawia się na liście modowych marek. Listonoszki damskie, które są częścią oferty marki wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością. Długi, regulowany pasek nie tylko umożliwia noszenie ich na różne sposoby, ale też pozwala nosić listonoszki Puma damskie przez kobiety o różnym wzroście.

Jeszcze nie tak dawno wysoka cena odstraszała wiele kobiet o zakupu listonoszek Puma damskich. Dzisiaj sposobem na ich tani zakup są wyprzedaże. Dzięki nim nowe i pełnowartościowe listonoszki Puma damskie można kupić nawet siedemdziesiąt procent taniej.

Modne listonoszki Puma damskie: outlet

Marka Puma wychodzi naprzeciw upodobaniom kolorystycznym różnych grup kobiet. W jej kolekcjach dostępne są listonoszki w różnych wariantach kolorystycznych. Panie mogą wybierać nie tylko spośród listonoszek w ciemnych, ale także w pastelowych odcieniach. Dodatkowe kieszenie sprawiają, że listonoszki Puma damskie pomieszczą mnóstwo niezbędnych każdej kobiecie rzeczy.

Wygodne, utrzymane w świetnym stylu listonoszki Puma damskie nie należą do tanich. Decydując się je kupić, nie trzeba martwić się ich wysoką ceną. Wystarczy postawić na outlet, aby listonoszki te kupić ze zniżką przekraczającą nawet osiemdziesiąt procent. Dostępne w outlecie listonoszki Puma damskie są nowe. Nie mają też żadnych wad.

Proponowane przez markę Puma listonoszki damskie to torby, które są modne, praktyczne i funkcjonalne. Panie, które chcą je kupić, nie muszą zastanawiać się nad ich ceną. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają bowiem, że listonoszki Puma damskie można dzisiaj kupić w bardzo przystępnej, niewygórowanej cenie.