Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

KobietaMężczyznaDzieckoInspiracje
Odzież
Bielizna
Biżuteria
|
Marki
ECO

(dostępne 812 produkty)

Marynarki czarne męskie Jesień 2021

Marynarki należą do elementów garderoby, który każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie. Marynarki męskie dostępne są dzisiaj w wielu różnych kolorach. Do tych bardzo eleganckich zalicza się te czarne. Uszyte z wysokiej jakości tkanin nie należą do najtańszych. Dzisiaj jednak nikt nie musi się zaprzątać sobie głowy ich wysokimi cenami. Doskonałym sposobem na to, aby kupić je w naprawdę dobrej cenie są promocje, wyprzedaże i outlet. więcej

Filtry

Aktywne filtry

Kategorie

Cena

-

Marki

Kolory

Sekcje

Pory roku

Sylwetki

Fasony

Style

Motywy-Wzory

Długości rękawów

Dekolty

Dodatki

Materiały

Długości sukienek i spódnic

Rozmiary

Rozmiary butów

Zapięcia

Podeszwy

Sport

Dostępności

Rodzaje materiałów

Wysokości cholewek

Rodzaje nosków

Wielkość

Rozmiary marynarek

Wyprzedaże
Strona 1 z 4

Marynarki czarne męskie: promocje

Męska moda dyktuje, aby marynarka lekko opinała ramiona. Powinna również zaznaczać talię. Rękawy w dobrze dobranej marynarce powinny kończyć się u nasady dłoni. Mężczyźni, którzy zamierzają zakupić marynarkę mają do wyboru różne warianty kolorystyczne. Zdecydowanie najbardziej eleganckie są marynarki czarne męskie. Warto jednak pamiętać, że krój marynarki zależy nie tylko od panującej aktualnie mody, ale także od tego, jaki ma być charakter marynarki. W poszczególnych modelach marynarek stosowane są bowiem różne zapięcia. Stąd też w sprzedaży dostępne są marynarki jednorzędowe i dwurzędowe. Marynarki jednorzędowe, które jeszcze do tego mają zamknięte klapy, zaliczane są do marynarek o formalnym charakterze. Cechą charakterystyczną tych marynarek dwa szlice. Szlice to rozcięcia ułatwiające wygodne siadanie. W przypadku marynarek casualowych rozcięć tych jest dwa. Bardzo często w szytych na masową skalę marynarkach szlice są pozaszywane. Po zakupienia marynarki należy je oczywiście porozcinać. Inne charakterystyczne elementy męskiej marynarki to:-brustasza. Jest to kieszonka znajdująca się po lewej stronie jednorzędowej marynarki. W marynarkach dwurzędowych można znajdować się po przeciwnej stronie. Brustasza znajduje się na wysokości piersi. Kieszonka ta przeznaczone jest na poszetkę – małą ozdobną chusteczkę;-butonierka. To mały otwór na guzik znajdujący się w lewej klapie marynarki. Podobnie jak szlice może być zaszyta. Oczywiście należy ją rozpruć przed pierwszym założeniem nowej marynarki.Marynarki czarne męskie wcale nie muszą być bardzo drogie. Świetną okazją do tego, aby kupić je w rozsądnej cenie są promocje. W przypadku promocji można liczyć na zniżkę dochodzącą do nawet kilkunastu procent. Co ważne, dostępne w czasie akcji promocyjnej marynarki czarne męskie są pełnowartościowe. Można je kupić bez najmniejszych obaw.

Marynarki czarne męskie: wyprzedaże

Odpowiednio dobrana marynarka podkreśli atuty męskiej sylwetki i ukryje jej niedoskonałości. Jednorzędowa, luźna marynarka to sposób na to, aby ukryć nadmiar kilogramów w okolicach brzucha. Aby wyszczuplić sylwetkę, panowie mogą wybrać dla siebie dopasowaną marynarkę o lekko poszerzonych ramionach i zaszewkami w talii. Modnych dwurzędowych marynarek powinni unikać panowie tęższej budowy, gdyż krój ten podkreśli niedoskonałości sylwetki. Dwurzędowe marynarki są dobrą propozycją dal szczupłych mężczyzn. Dobrej jakość marynarki czarne męskie są szyte z wełnianych tkanin. Marynarki te świetnie się noszą i są bardzo trwałe. Osoby, które chcą dzisiaj kupić solidnie uszyte marynarki czarne męskie, mogą liczyć na dobre ceny. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby marynarki te kupić ze zniżką dochodzącą do nawet siedemdziesięciu procent.

Marynarki czarne męskie: outlet

Marynarki czarne męskie są dostępne w różnych rozmiarach. Łatwo więc każdy z mężczyzn może wybrać taką, która będzie idealnie dopasowana. Warto pamiętać, że marynarki zbyt szerokiej w ramionach nawet najlepszy krawiec nie jest w stanie dopasować do sylwetki. Marynarki czarne męskie można dzisiaj kupić w outlecie. To rozwiązanie idealne dla tych wszystkich, którzy chcą kupić markową marynarkę nie wydając na nią zbyt wiele pieniędzy. W outlecie za pełnowartościową marynarkę mogą zapłacić nawet ponad osiemdziesiąt procent mniej niż w normalnym sklepie. Marynarka powinna znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Eleganckie, uszyte z wysokiej jakości wełnianych tkanin marynarki czarne nie muszą wiele kosztować. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to najlepszy sposób na to, aby marynarki czarne męskie kupić w bardzo dobrej cenie.