Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 10 produktów)

Montelliana - Nowości Jesień 2023

Montelliana jest włoską marką, która specjalizuje się w produkcji butów na chłodne jesienne i zimowe dni. Nowa kolekcja jest wytrzymała i żadne przeciwności losu nie są jej straszne! Obok niezwykle wysokiej jakości, nowa kolekcja stawia na wygodę użytkowania i trwałość. Nowości to tradycyjne wzornictwo przenikające się z nowoczesnymi technologiami. Od tych butów aż ciężko oderwać wzrok! Sprawdź je online– gwarantujemy, że się zakochasz i nie będziesz chciał żadnych innych! Sklep internetowy oferuje atrakcyjne promocje oraz outlet.

Montelliana Trapery Aurora MNTL4 Czarny
Montelliana Trapery Clara MNTL4 Beżowy
Montelliana Trapery Seicento M17493 Szary
Montelliana Trapery Seicento MNTL4 Różowy
Montelliana Trapery Aurora MNTL4 Szary
Montelliana Trapery Seicento MNTL4 Różowy
Montelliana Trapery Aurora MNTL4 Czarny
Montelliana Trapery Seicento M17493 Szary
Montelliana Trapery Aurora MNTL4 Szary
Montelliana Trapery Clara MNTL4 Beżowy

Nowa kolekcja Montelliana w sklepach obuwniczych – fenomen nowości 

Trudne górskie warunki, zmienna pogoda, niskie temperatury i porywisty wiatr – takie warunki uczą pokory i doświadczenia. Pokazują, że to, co nosisz musi być przede wszystkim wygodne i wysokie jakościowo. Z takiego założenia wyszli twórcy marki Montelliana, którzy swoją pierwszą parę butów jesienno-zimowych uszyli w roku 1965. Od tego czasu ta włoska marka nieprzerwanie doskonali swój warsztat i tworzy buty na niepogodę. Tutaj wysoka jakość łączy się z niezwykłym designem, a klasyka z nowoczesnością.

Kilkadziesiąt lat na rynku obuwniczym sprawiło, że dzisiaj nowa kolekcja Montelliana jest wprost niedościgniona. Klasyka wzornictwa łączy się tutaj z innowacyjnymi technologiami. Wśród nowości brakuje miejsca na kompromisy. Włoska tradycja nakazuje zachowywać wysokie standardy, dlatego zespół pasjonatów-specjalistów każdorazowo dobiera wyłącznie naturalne materiały z najwyższej półki, aby każdy z etapów produkcji przebiegał pomyślnie. Wszystko to, by na stopy klientów trafiły najlepsze nowości. Zaufanie, komfort noszenia i wygoda to dewiza tej firmy.

Buty Montelliana powstają w ponad pięćdziesięciu starannie monitorowanych i kontrolowanych krokach. Część z nich jest zautomatyzowana, ale cały czas ważną rolę pełni czynnik ludzki. Właściciele uważają, że umiejętności i doświadczenie ich pracowników jest niezastąpione i nie należy nigdy z nich zrezygnować. Naturalne materiały wymagają fachowej ręki i sprawnego oka, aby pominąć niedoskonałości i uwypuklić wyjątkową kolorystykę oraz wzornictwo.

Montelliana a promocje i wyprzedaże – czy warto z nich korzystać?

Tego, kto chociaż raz założył buty Montelliana na własne stopy z pewnością nie trzeba przekonywać o słuszności ich zakupu. Te modele wyróżniają się przede wszystkim dbałością o detale, wyrafinowanym wykończeniem i poszanowaniem sportowej elegancji. Każdy model posiada cztery warstwy podeszwy, co daje mu niezwykłą elastyczność. But wykonywany jest zawsze z jednego kawałka wyprawionej skóry i klejony klejem wodnym oraz starannie zszywany naturalnym włóknem. Już na pierwszy rzut oka widać kunszt ich autora, który działał z pasją, zaangażowaniem i najwyższą precyzją w wykonaniu.

Buty Montelliana są obuwiem sezonowym. Dedykowane są chłodnym sezonom jesiennym i zimowym. Ich wzornictwo charakteryzuje się tradycyjnym i ponadczasowym designem, ale pomimo to każdego roku na rynek trafiają nowe modele. Daje to nam szansę korzystania z wiosennych i letnich wyprzedaży i nabycia jednych z najlepszych butów zimowych na świecie w naprawdę okazyjnej cenie. Stawiając na promocje i wyprzedaże, mamy pewność, że  buty przetrwają wiele sezonów, a nasze stopy zachowają niezwykły komfort i wygodę. Co więcej – te buty nigdy nie wyjdą z mody! Warto polować na rabat i przeceny, aby nie przepłacać. 

Montelliana – odkryj jakość, komfort i trwałość najwygodniejszych butów jesiennych i zimowych świata!

Outlet Montelliana – gratka dla miłośników mody

Każdy outlet obuwniczy to sklep, gdzie możemy nabyć końcówki kolekcji lub modele z wadami fabrycznymi, które uniemożliwiają ich sprzedaż po cenach standardowych, ale w żadnym razie nie wpływają na jakość wykonania i noszenia. Te typy sklepów charakteryzują się bardzo okazyjnymi cenami.

Na szczęście obecnie w Polsce pojawia się coraz więcej sklepów w typie outlet. Spotkamy je w charakterze stacjonarnym oraz online, odwiedzając sklep internetowy. To miejsca polecane szczególnie miłośniczkom mody, które lubią okazyjnie kupować prawdziwe perełki obuwnicze od najlepszych producentów. Doskonale odnajdą się tutaj też panie o niestandardowych rozmiarach i budowie stopy.

Montelliana zaufaj pięćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu najlepszych na świecie rzemieślników obuwnictwa!