Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 17 638 produktów)

Modne Naszyjniki Zima 2023

Kobiety kochają biżuterię. Dzisiaj panie mają do wyboru mnóstwo rodzajów biżuterii. Na wiele różnych okazji świetnie sprawdzają się modne naszyjniki. Mogą one różnić się między sobą materiałem, z którego są wykonane, kolorem, długością. Wiele osób obawia się jednak, że zakup naszyjnika przekracza ich możliwości finansowe. Tymczasem okazuje się, że dzisiaj nie trzeba wcale rezygnować z ich zakupu. W bardzo przystępnych cenach naszyjniki można kupić, stawiając na promocje sięgające nawet do 91.29%, wyprzedaże i outlet. Sprawdź najmodniejsze naszyjniki i zrób zakupy już dziś! Nowości na 2023 już na Ciebie czekają!

559 zł

Naszyjnik Claudio Canzian 50163

579 zł

Naszyjnik Claudio Canzian 5704
-64%

19,90 złPoprzednia cena 54,90 zł

Złoty naszyjnik Steel uniwersalny
-70%

19,90 złPoprzednia cena 64,90 zł

Złoty naszyjnik Elanor uniwersalny
-64%

19,90 złPoprzednia cena 54,90 zł

Złoty naszyjnik Valencia uniwersalny
-64%

19,90 złPoprzednia cena 54,90 zł

Złoty naszyjnik Steel uniwersalny
-62%

24,90 złPoprzednia cena 64,90 zł

Srebrny naszyjnik z kryształkiem Antonija uniwersalny
-55%

24,90 złPoprzednia cena 54,90 zł

Złoty naszyjnik boho Salvia uniwersalny
-43%

39,90 złPoprzednia cena 69,90 zł

Złoty naszyjnik z dużym splotem Burge uniwersalny
-62%

24,90 złPoprzednia cena 64,90 zł

Złoty naszyjnik z zawieszką Dorothea uniwersalny
-42%

34,90 złPoprzednia cena 59,90 zł

Złoty naszyjnik nieskończoność Latricia uniwersalny
-62%

24,90 złPoprzednia cena 64,90 zł

Złoty naszyjnik z zawieszką Amina uniwersalny
-70%

19,90 złPoprzednia cena 64,90 zł

Złoty naszyjnik Lerma uniwersalny
-70%

19,90 złPoprzednia cena 64,90 zł

Złoty naszyjnik kajdanki Aguilar uniwersalny
-54%

29,90 złPoprzednia cena 64,90 zł

Złoty naszyjnik Ivanec uniwersalny
-54%

29,90 złPoprzednia cena 64,90 zł

Złoty naszyjnik Linares uniwersalny
-54%

29,90 złPoprzednia cena 64,90 zł

Złoty naszyjnik Dafna uniwersalny

149 zł

Złoty naszyjnik Ellie

179 zł

Naszyjnik typu pancerka Perrine

149 zł

Złoty naszyjnik Gwen

139 zł

Podwójny naszyjnik Jaelle

179 zł

Naszyjnik typu pancerka z toggle Gloria
-19%

129 złPoprzednia cena 158 zł

Naszyjnik z medalionem Potis & Verso

135 zł

Naszyjnik L’AF

79 zł

Naszyjnik ze stali

189 zł

Komplet ze skóry. Choker i bransoleta z błyszczącymi elementami ze st

99 zł

Naszyjnik ze stali

79 zł

Naszyjnik ze stali

219 zł

Choker pancerka + żmijka z pozłacanej stali szlachetnej

189 zł

Choker ze stali szlachetnej z dużymi ogniwami oraz białą perłą

119 zł

Podwójny naszyjnik typu płaska żmijka z pozłacanej stali szlachetnej

159 zł

Regulowany naszyjnik ze skóry oraz stali z błyszczącą przekładką

169 zł

Choker naszyjnik pancerka z pozłacanej stali szlachetnej

189 zł

Komplet ze skóry oraz pozłacanej stali

129 zł

Podwójny choker ze stali szlachetnej typu pancerka

169 zł

Łańcuch choker pozłacany z dużymi ogniwami i ozdobną kulą

Modne naszyjniki: promocje

Naszyjniki to jeden z bardzo popularnych obecnie rodzajów biżuterii. Historia naszyjników sięga jeszcze czasów przed naszą erą. Archeolodzy znajdowali naszyjniki w grobowcach pochodzący z okresu paleolitu. Pierwsze naszyjniki wykonywane były z muszli. Z czasem zaczęto wykonywać je ze złota i srebra i innych kruszców. Współcześnie do wykonania naszyjników wykorzystywane są nie tylko szlachetne kruszce, ale także inne metale. Do wyrobu naszyjników służą dzisiaj także różnego rodzaju koraliki, rzemyki i sznurki. Do wykonania naszyjników wykorzystuje się także różne rodzaje kamieni szlachetnych. Bardzo cenione są naszyjniki wykonane z pereł. Kobiety kochają także naszyjniki ze szmaragdami, szafirami czy diamentami. Oczywiście kamienie szlachetne to tylko jeden z dodatków. Naszyjniki mogą zostać wykonane także ze sztucznych kamieni, które doskonale imitują kamienie szlachetne. Naszyjniki mogą też być wykonane z wykorzystanie piórek, muszelek czy drewnianych korali. Poszczególne modele naszyjników mogą różnić się między sobą także długością i kształtem.
Wśród naszyjników można wyróżnić dzisiaj kilka rodzajów. Za kryterium ich podziału wzięta została długość. Najkrótszym rodzajem naszyjników są kolie. Mają one maksymalnie 35 cm długości. Z uwagi na to, że kolia jest tak krótka nosi się ją przy samej szyi. Trochę dłuższy (ma od 36 do 41 cm długości) od kolii jest naszyjnik choker. Oplata on szyję dość luźny, jest świetną propozycją dla kobiet, które mogą pochwalić się szczupłą szyją. Kilka razy wokół szyi można opleść naszyjnik lariat. Jego długość może przekraczać nawet 120 cm.
Niezależnie od tego, jakie naszyjniki interesują kobietę, dzisiaj można je kupić w naprawdę dobrej cenie. Sposobem na to są promocje. Zniżki w czasie akcji promocyjnej mogą dochodzić do nawet 91.29%. Co ważne, modne naszyjniki, które zostały objęte promocją jakością nie różnią się od tych, które można zakupić w normalnej cenie. Poznaj najmodniejsze artykuły i łap je w okazyjnych cenach. 

Naszyjniki: wyprzedaże

Wybierając naszyjnik warto zwrócić uwagę nie tylko na materiał, z którego został wykonany, ale także okazję, na którą będzie zakładany. Na formalne okazje najlepiej sprawdzi się naszyjnik typu choker lub kolia. Naszyjniki te są ponadczasowe. A to oznacza, że nigdy nie wyjdą z mody. Na wyjątkowo uroczystą okazję można więc założyć nawet naszyjnik odziedziczony po babci i wyglądać w nim modnie i szykownie. Na formalne okazje można wybrać naszyjniki wykonane z kamieni szlachetnych. Na okazje mniej formalne można wybrać nawet naszyjniki typu lariat. Obecnie każdy może zakupić naszyjniki bez konieczności wydawania na nie sporej kwoty pieniędzy. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby naszyjniki kupić taniej nawet o siedemdziesiąt procent. Co ważne, jakość naszyjników trafiających na wyprzedaże jest taka samo wysoka, jak tych, których akcja ta nie objęła. Sprawdź nowości na 2023!

Naszyjniki: outlet

Naszyjników jest tak wiele rodzajów, że z łatwością można wybrać taki, który idealnie pasuje do okazji. W swojej szkatułce z biżuterią każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną kolię oraz jeden czy dwa naszyjniki na mniej formalne okazje. Co ważne, dzisiaj nie trzeba martwić się wysoką ceną koli czy innego naszyjnika. Ze sporą zniżką można je kupić w outlecie. W przypadku outletu zniżka może wynieść nawet ponad osiemdziesiąt procent. Naszyjnik to bardzo popularny rodzaj biżuterii. Dzisiaj znajdują się one w zasięgu finansowych możliwości niemal każdego. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet, aby naszyjniki kupić o wiele taniej niż normalnie.