Buty Columbia Jesień 2020

Produkty

Columbia to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą zarówno odzieży, jak i obuwia sportowego. Znana i ceniona jest na całym świecie. Zwraca uwagę doskonałą jakością oferowanych produktów, a także ich wyjątkowym designem. W ofercie znajdują się między innymi różne rodzaje butów. Okazuje się, że buty Columbia to propozycja dla osób szukających komfortu, wygody i trwałości na najwyższym poziomie.
Sortuj według:

Nie brakuje jednak tych, którzy obawiają się wysokiej ceny tak dobrego obuwia. Tymczasem okazuje się, że promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że buty Columbia można kupić w naprawdę przystępnej cenie.

Buty Columbia: promocje

Historia marki sięga  do roku 1938. To właśnie w tym roku do Stanów Zjednoczonych – na wieść o zbliżającej się wojnie – wyemigrowała rodzina Lanfromów. Paul Lanfrom od dawna marzył o własnym biznesie. Korzystając z okazji, kupił fabrykę, w której produkowano kapelusze. Firma nosiła nazwę Columbia Hat Company. Początkowo interes nie szedł zbyt dobrze. Rodzina nie poddała się jednak i dbała o stopniowe rozkręcanie swojego biznesu. Z uwagi na to, że dużą trudność stanowiły dostawy produktów, rodzina zdecydowała, że zacznie wytwarzać je samodzielnie. Pierwsze sukcesy przyszły po ślubie córki Gerty z Nealem Boylem. To właśnie on zaczął podejmować najważniejsze decyzje. Szybko trafił w niszę na rynku, produkując artykuły adresowane przede wszystkim do rybaków oraz myśliwych. W tym okresie firma nosiła już nazwę Columbia Sportswear. Firma szybko zaczęła zdobywać popularność, a osiągane zyski były coraz większe. Niestety, autor sukcesu zmarł w roku 1970, co doprowadziło do niemałych problemów finansowych. Rodzina jednak nie poddawała się i Columbia znowu zaczęła podnosić się do życia. Obecnie marka jest jedną z bardziej znanych, a jej produkty cieszą się popularnością na całym świecie. Buty Columbia to szeroki wybór modeli, wśród których każdy ma szansę znaleźć te odpowiednie dla siebie. Co ważne, obecnie buty tej marki to wcale nie taki duży wydatek, jak niektórym się wydaje. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą promocji, które gwarantują obniżkę cen nawet o kilkanaście procent. Promocją objęte są produkty pełnowartościowe, czyli wolne od wad.

Buty Columbia: wyprzedaże

Buty Columbia powstają z troską o najmniejsze detale. Są zaprojektowane tak, aby zapewniały komfort i wygodę nawet podczas naprawdę długiego użytkowania. Marka stawia wyłącznie na wysokiej klasy materiały, przez co buty są niezwykle trwałe. Decydując się na ich zakup, można być pewnym, że idealny wygląd zachowają naprawdę długo. Każdy, kto chce obecnie kupić buty Columbia nie musi za nie przepłacać. Wyprzedaże to sposób na zakup butów tej marki w bardzo dobrej cenie. Zniżka może wynosić nawet siedemdziesiąt procent. Co jednak istotne, buty z wyprzedaży pozbawione są wad. Tym, co odróżnia je od produktów nie objętych wyprzedażą jest wyłącznie cena.

Buty Columbia: outlet

Marka Columbia oferuje buty zarówno damskie, męskie, jak i dziecięce. Istotny element oferty stanowią buty trekkingowe, które sprawdzają się między innymi podczas górskich wędrówek. Marka nie zapomina także o osobach poszukujących śniegowców, sandałów, trampek, a nawet japonek. Wszystkie dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala każdemu na znalezienie butów odpowiednich na swoje stopy. Buty Columbia to tkaniny wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Bez względu na rodzaj wybranego obuwia nie trzeba martwić się wysoką ceną. Aby kupić buty Columbia w dobrej cenie, warto postawić na outlet. To sklep oferujący produkty powyprzedażowe i końcówki serii. Zniżka, którą można upolować może wynosić nawet osiemdziesiąt procent. Do tego buty pozbawione są jakichkolwiek wad. Columbia to marka, która podbiła serca wszystkich miłośników aktywnego trybu życia. Oferuje szeroki wybór obuwia, które gwarantuje komfort, jest trwałe, a do tego naprawdę dobrze się prezentuje. Decydując się obecnie na zakup butów tej marki, nie trzeba bać się sporego wydatku. Promocje, wyprzedaże i outlet to sposób na to, aby buty Columbia kupić bez spustoszenia w portfelu.