Buty Gino Rossi - Jesień 2020

Produkty

Polski rynek obuwniczy wygląda naprawdę imponująco. Nie brakuje na nim firm oferujących buty z górnej półki. Do takich zalicza się bez wątpienia obuwie Gino Rossi. Wiele osób jest przekonanych, że Gino Rossi to marka włoska. Jest to oczywiście efekt nazwy. Tymczasem jest to firma z polskim kapitałem, która obecna jest na rynku już bardzo długo.
Sortuj według:

Jeszcze nie tak dawno obuwie Gino Rossi zarezerwowane było wyłącznie dla osób majętnych gotowych wydać niemało na zakup butów. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Promocje, wyprzedaże i outlet to najlepszy sposób, aby cieszyć się butami Gino Rossi, nie martwiąc jednocześnie pustką w portfelu.

Obuwie Gino Rossi: promocje

Historia marki Gino Rossi rozpoczęła się w roku 1992 w Słupsku. To właśnie w tym mieście nadal znajduje się główna siedziba tego obuwniczego potentata. Marka bez wątpienia okazała się prawdziwym sukcesem. Obecnie każdego roku notuje sprzedaż na poziomie przeszło sześciuset tysięcy par. W szeregach firmy pracuje ponad tysiąc osób, a jej sklepy firmowe znajdują się nie tylko w Polsce. Znaleźć można je między innymi w Niemczech. Za powstaniem marki stoją polscy i włoscy biznesmeni, którym udało się dojść do porozumienia i stworzyć firmę, która nadal podbija serca najbardziej wymagających miłośników obuwia. Nazwa marki pochodzi od imienia i nazwiska jednego z założycieli firmy, który był Włochem. Zdecydowano się na nią nieprzypadkowo. W latach dziewięćdziesiątych zagraniczne nazwy sugerowały, że mamy do czynienia z produktem luksusowym i charakteryzującym się najwyższą jakością.
Obecnie obuwie Gino Rossi to jedne z lepszych butów, jakie znaleźć można na polskim rynku. Firma stawia na skóry naturalne, oferując obuwie ze skóry bydlęcej, cielęcej i koziej. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że obuwie Gino Rossi nie należy do najtańszego. Na szczęście dzisiaj cena nie musi być żadną przeszkodą w zakupie butów Gino Rossi. Wystarczy postawić na promocje, aby za obuwie tej znanej i cenionej marki zapłacić nawet kilkanaście procent mniej. Co ważne, obuwie Gino Rossi objęte promocją to buty nowe i nie mające wad.

Obuwie Gino Rossi: wyprzedaże

Obuwie Gino Rossi to buty ze skóry naturalnej. W efekcie są nie tylko piękne, ale również bardzo wygodne i bezpieczne dla naszych stóp. Decydując się na buty tej marki, można być pewnym, że stopa będzie miała zapewniony dopływ powietrza. Skóra naturalna przepuszcza parę wodną, przez co nawet podczas upałów stopy będą pozostawały suche. Buty Gino Rossi nie deformują się, są odporne na rozciąganie i rozrywanie. Kupując je, można być więc pewnym, że w idealnym stanie przetrwają lata. Śmiało można więc powiedzieć, że jest to obuwie dla tych, których wymagania są naprawdę wysokie.
Wysoka jakość to na ogół również wysoka cena. Nie inaczej było dotychczas w przypadku obuwia Gino Rossi. Dzisiaj nie trzeba jednak martwić się dużym wydatkiem, jeśli chcemy kupić buty tej marki. Wystarczy postawić na wyprzedaże. Zniżki mogą dochodzić nawet do siedemdziesięciu procent. Co ważne, wyprzedaże obejmują wyłącznie nowe buty. Nie mają one wad, a ich jakość jest tak samo wysoka jak tych, których wyprzedaże nie dotyczą.

Obuwie Gino Rossi: outlet

Marka Gino Rossi dba nie tylko o jakość swoich butów, ale również ich wygląd. To właśnie dlatego stawia na ciekawy, ponadczasowy design. Może również pochwalić się współpracą z cenionymi polskimi projektantami. W 2014 roku jedną z kolekcji zaprojektował między innymi Tomasz Ossoliński. Dzisiaj każdy, kto zdecyduje się na obuwie Gino Rossi może być pewnym, że każda stylizacja zostanie perfekcyjnie dopełniona. Zakup obuwia Gino Rossi nie musi dzisiaj wiązać się z dużym wydatkiem. Sposobem na to, aby kupić buty tej marki, nie wydając zbyt dużo, jest outlet. Zdarza się, że zniżki w outlecie przekraczają nawet osiemdziesiąt procent. Gino Rossi to polska marka obuwnicza, która działa od lat dziewięćdziesiątych. Od samego początku cieszy się niesłabnącą popularnością. Obecnie każdy, kto chce kupić obuwie Gino Rossi może postawić na promocje, wyprzedaże bądź outlet, zapewniając sobie tym samym naprawdę rozsądną cenę.