Buty Helly Hansen - Jesień 2020

Produkty

Odzież outdoorowa doskonale zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jest wygodna i bardzo praktyczna. Cieszy się więc obecnie bardzo dużą popularnością nie tylko wśród osób uprawiających różne sporty. Jednym z wiodących producentów odzieży outdoorowej jest firma Helly Hansen. Oferta tej norweskiej marki jest bardzo szeroka i obejmuje między innymi wysokiej jakości obuwie. Wiele osób o butach tej marki marzy od dawna. Dzisiaj mogą swoje marzenie spełnić i nie zostać z pustym portfelem. W dobrej cenie buty Helly Hansen można kupić korzystając takich cenowych okazji, jak promocje, wyprzedaże i outlet.
Sortuj według:

Buty Helly Hansen: promocje


Helly Hansen to norweska marka z długoletnią tradycją. Została założona w 1877 roku. Nazwa firmy pochodzi od imienia i nazwiska jej założyciela Helly'ego Hansena. Helly Hansen był żeglarzem, przeszedł wszystkie stopnie morskiej kariery. W założonej przez siebie fabryce produkował początkowo wodoodporną odzież. Do produkcji odzież wykorzystywał nasączone olejem lnianym płótno. Był to dobry pomysł. Uszyte z tak zaimpregnowanego płótna ubrania były nieprzemakalne i bardzo trwałe, a przy tym nie robiły się twarde. W projektowaniu odzieży dla żeglarzy Hansena wspierała żona. Jakość ubrań była bardzo wysoka, szybko więc spodobała się norweskim rybakom. Już w 1878 roku swojej ubrania Helly Hansen zaprezentował na targach Paryż Expo. Od tego dnia stały się one znane w wielu krajach Europy. Do rozwoju firmy bardzo mocno przyczynił się syn założyciela. To między innymi dzięki niemu w ofercie marki zaczęły pojawiać się nowe produkty. Ogromnym przełomem w historii firmy Helly Hansen było wynalezienie wodoszczelnego materiału o nazwie Helox. Obecnie marka Helly Hansen oferuje nie tylko wodoszczelne męskie kurtki i płaszcze, ale także odzież damską i dziecięcą. W ofercie ma również wysokiej jakości buty. Jeśli chodzi o buty, to oferta marki Helly Hansen skierowana jest do bardzo szerokiego grona klientów. Asortyment obejmuje buty dla żeglarzy, osób uprawiających bieganie, dla wspinaczy i miłośników górskich wędrówek. Jak wszystkie produkty tej norweskiej marki, również buty wyróżniają się bardzo wysoką jakością i ponadprzeciętną trwałością. Wiele osób rezygnowało z ich zakupu z obawy przed wysoką ceną. Dzisiaj wysokie ceny nie są problemem. Buty Helly Hansen ze zniżką dochodzącą do nawet kilkunastu procent można kupić podczas promocji. Promocje obejmują tylko pełnowartościowe buty.
 

Buty Helly Hansen: wyprzedaże


W ofercie marki można znaleźć wysokiej jakości buty trekkingowe, żeglarskie czy wspinaczkowe. Ale oferta obejmuje także buty, które sprawdzą się także na co dzień. Wszystkie wykonane są równie solidnie z materiałów w najlepszym gatunku. Buty są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale też bardzo wygodne. W ofercie można znaleźć buty na każdą porę roku, także zimowe.
Marka Helly Hansen jest obecna także w Polsce. Okazuje się też, że jej buty wcale nie muszą kosztować majątku. Aby buty Helly Hansen zdobyć w dobrej cenie, warto poczekać aż rozpocznie się sezon wyprzedaży. Wyprzedaże związane są z dużymi zniżkami. Dochodzą one do nawet siedemdziesięciu procent, a więc są jeszcze bardziej korzystne niż promocje.
 

Buty Helly Hansen: outlet


Mając na nogach buty Helly Hansen można czuć się komfortowo nawet w bardzo trudnych, ekstremalnych warunkach pogodowych i terenowych. Wysoką jakością wyróżniają się także miejskie buty znajdujące się w ofercie tej marki. Osoby, które chcą je kupić, ale nie chcą przeznaczać na to zbyt dużej sumy pieniędzy, mogą postawić na outlet. W outlecie można liczyć na bardzo duże zniżki. Mogą one przekraczać osiemdziesiąt procent. Sklep ten oferuje produkty powyprzedażowe i końcówki serii. Helly Hansen to jeden z czołowych producentów bardzo wysokiej jakości odzieży outdoorowej. Oferta marki obejmuje także solidnie wykonane buty. Niewątpliwym plusem jest to, że buty te można kupić w bardzo rozsądnej cenie. Promocje, wyprzedaże i outlet to sposób, aby buty Helly Hansen kupić i nie zostać z pustym portfelem.