Oksfordki Jesień 2020

Produkty

Dodatkiem niezbędnym do każdej stylizacji są oczywiście buty. Doskonale do każdej stylizacji pasują oksfordki. Są buty ponadczasowe, uniwersalne i bardzo przy tym eleganckie. Aby mieć oksfordki w swojej szafie, wcale nie trzeba dzisiaj przeznaczać na ich zakup dużych kwot. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że oksfordki można kupić w bardzo dobrej cenie.
Sortuj według:

Oksfordki: promocje

Oksfordki zaliczane są do sznurowanych półbutów. Ich historia zaczęła się w XIX wieku. Przypuszczalnie buty te jako pierwsi zaczęli nosi studenci Oksfordu. Wyjaśniałoby by to pochodzenie ich nazwy. W Polce buty te bardzo często nazywane są wiedenkami. Skąd ta nazwa? Do naszego kraju buty te dotarły poprzez Wiedeń. Elementem każdych półbutów jest przyszwa. Jest to ta część sznurowanych butów, w której znajdują się dziurki na sznurowadła. W przypadku oksfordów przyszwa wszyta jest pod spodem cholewki. Nadaje to tym półbutom smukłości i sprawia, że prezentują się one niezwykle elegancko. Oksfordki są butami, które obecnie występują w bardzo wielu wariantach. Za najbardziej eleganckie zostały uznane modele cap toe. Wyróżniają się one tym, że w ich poprzek, w miejscu, w którym kończą się  palce wykonany jest szew. Do oksfordów zaliczane są także lotniki – buty wykonane z jednego kawałka skóry. Do wykonania oksfordów wykorzystana może zostać bardzo różna skóra. W ofercie można znaleźć między innymi oksfordki, które zostały wykonane z lakierowanej skóry. Są one niezwykle eleganckie, ale zarezerwowane tylko jako dodatek do wieczorowych strojów. Lakierowane, czarne oksfordki zakłada się do fraka i smokingu. Nielakierowane oksfordki można nosić na codzie. Są świetnym dodatkiem do biznesowego garnituru. Osoby, które chciałyby kupić oksfordki boją się, że ich cena może okazać się dla nich zbyt wysoka. Są jednak sposoby na to, aby wysokie ceny ominąć. Aby kupić oksfordki w bardzo dobrej cenie wystarczy zdecydować się na promocje. Akcje promocyjne na stałe wpisały się już w zwyczaje naszych sprzedawców. Dają możliwość kupienie oksfordów w cenie niższej nawet o kilkanaście procent. Należy pamiętać, że oksfordki objęte akcją promocyjną są nowe i pozbawione wad. Od tych nie objętych promocją różnią się wyłącznie ceną.

Oksfordki: wyprzedaże

Czarne oksfordki to obuwie przeznaczone na specjalne okazje. W sprzedaży dostępne są także modele w innych kolorach. Wiśniowe czy brązowe oksfordki można założyć nawet do dżinsów albo spodni sztruksowych. Do tego niekoniecznie wykonuje się je dzisiaj tylko z naturalnej skóry licowej. Wiele modeli tych butów zostało wykonanych ze skóry ekologicznej. W ofercie wielu marek obuwniczych można znaleźć mniej formalne oksfordki ze zdobieniami. Co ważne, oksfordki można dzisiaj kupić w bardzo dobrej cenie. Świetną okazją do tego są wyprzedaże. Obejmują one nowe oksfordki, które nie mają żadnych wad. Ich cena może być niższa nawet o siedemdziesiąt procent. Tak duża zniżka przekłada się oczywiście na równie duże oszczędności.

Oksfordki: outlet

Oksfordki zaliczane są do bardzo eleganckich półbutów. Pasują one do większości garniturów. Obecnie oksfordki pojawiają się coraz częściej także w damskich stylizacjach. Panie noszą je oczywiście do spodni. Osoby, które szukają eleganckich oksfordków w dobrej cenie, mogą postawić na outlet. To sklep oferujący na ogół produkty powyprzedażowe oraz pochodzące z końcówek serii. Zniżki oferowane przez outlet czasem przekraczają osiemdziesiąt procent. Wszystkie produkty z oferty outletu są nowe. Nie mają one też żadnych wad i można je kupić bez najmniejszych obaw. Na własnym ślubie czy ślubie brata albo najbliższego przyjaciele nie wypada pojawić się w trampkach na nogach. W takich właśnie sytuacjach przydają się oksfordki. Te klasyczne sznurowane półbuty pasują do bardzo wielu stylizacji. Jeśli zostały wykonane z lakierowanej skóry, można założyć je do fraka lub smokingu. Co ważne, wysokiej jakości oksfordki można dzisiaj kupić nie wydając zbyt wiele. Promocje, wyprzedaże i outlet to sposób na to, aby oksfordki kupić i nie przepłacić.