Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

To idealny moment na zakup nowych okularów przeciwsłonecznych! Panowie oszaleli na punkcie modeli tej znanej marki - Lato 2022

Okulary przeciwsłoneczne Lacoste męskie zostały wyposażone w dobre szkła. Dzięki temu w sezonie słonecznym zapewniają one bardzo dobrą ochronę oczu. Osoby, które noszą szkła korekcyjne, nie muszą rezygnować z noszenia okularów przeciwsłonecznych marki Lacoste. W jej ofercie dostępne są bowiem modele korekcyjne z przyciemnianymi szkłami. Spośród tych modeli każdy z Panów znajdzie coś dla siebie!

-50%

254,99 złPoprzednia cena 499,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne damskie kolor czarny
-50%

254,99 złPoprzednia cena 499,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne damskie kolor brązowy

219,99 zł

Lacoste Okulary przeciwsłoneczne damskie kolor srebrny

219,99 zł

Lacoste Okulary przeciwsłoneczne męskie kolor brązowy

219,99 zł

Lacoste Okulary przeciwsłoneczne męskie kolor brązowy

249,99 zł

Lacoste Okulary przeciwsłoneczne damskie kolor brązowy

219,99 zł

Lacoste Okulary przeciwsłoneczne damskie kolor czarny

249,99 zł

Lacoste Okulary przeciwsłoneczne męskie kolor brązowy

254,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne

279,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne kolor srebrny

224,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne męskie

254,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne męskie kolor czarny

254,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne męskie kolor czerwony

254,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne męskie

279,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne męskie kolor brązowy

254,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne damskie kolor czerwony

324,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne kolor różowy

224,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne kolor zielony

254,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne

254,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne męskie kolor żółty

279,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne damskie kolor zielony

279,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne kolor szary

254,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne męskie kolor czarny

254,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne męskie kolor szary

279,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne męskie kolor szary

254,99 zł

Lacoste okulary przeciwsłoneczne męskie

​​​​​​Okulary przeciwsłoneczne są niezbędne już podczas pierwszych, słonecznych wiosennych dni. Na sklepowych półkach można znaleźć okulary wyprodukowane przez różne marki. Różnorodnością oprawek i bardzo wysoką jakością wykonania zachwycają okulary przeciwsłoneczne Lacoste męskie. Jeszcze nie tak dawno ich cena dla wielu osób była zbyt wysoka. Dzisiaj z zakupu tych okularów nikt już nie musi rezygnować. Promocje, wyprzedaże oraz outlet sprawiają bowiem, że okulary przeciwsłoneczne Lacoste męskie można kupić w naprawdę rozsądnej cenie.

Modne okulary przeciwsłoneczne Lacoste męskie: promocje

Firma Lacoste jest jedną z najbardziej cenionych, rozpoznawalnych na całym świecie marek modowych. Została założona w 1933 roku przez francuskiego tenisistę Rene Lacoste. Być może do powstania marki nigdy by nie doszło, gdyby nie pewne wydarzenie z życia założyciela firmy. Otóż w 1926 roku podczas turnieju US Open  pojawił się on na korcie w zaprojektowanej przez siebie koszuli z miękkim kołnierzykiem o krótkim rękawem. Wzbudził swoim strojem niemałą sensację, trzeba bowiem pamiętać, że w latach dwudziestych panowała w tenisowym świecie zupełnie inna moda niż dzisiaj. Zawodnicy mogli pojawić się na korcie tylko w długich spodniach i w koszulach z długim rękawem. Zaprojektowana przez Rene Lacoste bardzo spodobała się zarówno innym zawodnikom, jak i kibicom. Po zakończeniu kariery sportowej Rene Lacoste zdecydował się więc na założenie wspólnie z Andre Gillierem firmy odzieżowej. Dzisiaj w jej ofercie są nie tylko koszulki. Lacoste oferuje też inną odzież, akcesoria i dodatki. W męskich kolekcjach nie zabrakło stylowych, modnych okularów przeciwsłonecznych. Jeszcze nie tak dawno z powodu wysokiej ceny były one zarezerwowane tylko dla nielicznych. Obecnie dzięki promocjom można je kupić płacąc nawet kilkanaście procent mniej. Istotne dla wielu osób jest też to, że akcje promocyjne obejmują również nowości.

Modne okulary przeciwsłoneczne Lacoste męskie: wyprzedaże

Znakiem graficznym marki Lacoste jest zielony aligator. Pojawił się on już na pierwszej zaprojektowanej przez Rene Lacoste koszulce. Dzisiaj logo to znana chyba każda osoba interesująca się modą. Proponowane przez markę Lacoste męskie okulary przeciwsłoneczne wyróżniają się nie tylko bardzo wysoką jakością wykonania. Zwracają też uwagę swoim bardzo atrakcyjnym designem. Różnorodność kształtów oprawek sprawia, że każdy mężczyzna może wybrać okulary pasujące do kształtu jego twarzy. Do tego są one dostępne w bardzo kolorach, z łatwością panowie wybiorą te, w których będą wyglądać najbardziej korzystnie. Na oprawkach wszystkich przeciwsłonecznych okularów marki Lacoste widnieje oczywiście aligator – synonim bardzo wysokiej jakości.

Wykonanie niezwykle starannie z troską o najmniejszy szczegół okulary przeciwsłoneczne Lacoste męskie nie należą do tanich. Chcąc je kupić w rozsądnej cenie, warto postawić na wyprzedaże. Zniżki, na jakie można liczyć podczas wyprzedaży osiągnąć mogą nawet siedemdziesiąt procent.

Modne okulary przeciwsłoneczne Lacoste męskie: outlet

Okulary przeciwsłoneczne Lacoste męskie zostały wyposażone w dobre szkła. Dzięki temu w sezonie słonecznym zapewniają one bardzo dobrą ochronę oczu. Osoby, które noszą szkła korekcyjne, nie muszą rezygnować z noszenia okularów przeciwsłonecznych marki Lacoste. W jej ofercie dostępne są bowiem modele korekcyjne z przyciemnianymi szkłami. Wysoka jakość wykonania to jednocześnie gwarancja trwałości okularów. Co ważne, dzisiaj zakup okularów przeciwsłonecznych Lacoste męskich nie musi oznaczać dużego wydatku. Wystarczy postawić na outlet, aby zapłacić za nie nawet ponad osiemdziesiąt procent mniej. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż outlet to sklep sprzedający tylko nowe rzeczy bez wad. Odnosi się to także do okularów przeciwsłonecznych Lacoste.

Okulary przeciwsłoneczne męskie marki Lacoste zapewniają komfort i ochronę oczu nawet w bardzo słoneczne dni. Nie są one tanie, ale nie trzeba się tym martwić. Promocje, wyprzedaże oraz outlet sprawiają bowiem, że okulary przeciwsłoneczne Lacoste męskie nie są drogie.