Pielęgnacja twarzy u kobiet

Produkty

Pielęgnacja twarzy to bardzo rozległy temat. To jakie produkty będą najlepsze dla waszej cery i jakie rytuały będą wam służyły zależy od rodzaju skóry, trybu życia oraz wieku. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę wybierając odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji.
Sortuj według:

Pielęgnacja twarzy - najważniejsze etapy

Pierwszym etapem codziennej pielęgnacji jest oczyszczanie twarzy. Najpierw najlepiej zrobić to mleczkiem lub płynem micelarnym, następnie resztki makijażu zmyć żelem odpowiednim dla rodzaju naszej cery.

Drugim etapem, który warto zastosować jest złuszczanie. Tutaj warto użyć peelingu - drobnoziarnistego, gruboziarnistego lub enzymatycznego.

Trzecim, ważnym etapem pielęgnacji twarzy jest nawilżanie. W tym etapie przyda wam się ulubiony krem lub żel, a także serum, na przykład przeciwzmarszczkowe. Dzięki użyciu tych produktów skóra będzie napięta, nawilżona i lepiej przyjmie makijaż.

Warto również pamiętać o nakładaniu maseczek. Na rynku znajdziecie maseczki na tkanie, zmywalne, bąbelkowe, żelowe, a także takie, których nie musicie usuwać z twarzy za pomocą wody - są świetną alternatywą dla kremu.

Wiele produktów do pielęgnacji twarzy znajdziecie w naszym sklepie.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.