Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

Pierścionki Chanel damskie - Zima 2023

Pierścionki Chanel damskie to nietuzinkowa, elegancka i luksusowa biżuteria. Każdy pierścionek powstaje ze starannie wyselekcjonowanych metali i kamieni szlachetnych. Pierścionki Chanel damskie na bardzo długie lata zachowają swój blask, ale trzeba poświęcić im trochę troski. Sprawdź najmodniejsze modele, które uwielbiają kobiety!

Chanel Vintage, pre-owned Ring Żółty, female,
Chanel Vintage, używany Spike Szary, female,

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek modowych jest Chanel. W ofercie istniejącej od 1909 roku marki znajdują się obecnie nie tylko ekskluzywne ubrania, ale także perfumy, akcesoria i biżuteria. Wśród biżuterii nie mogło oczywiście zabraknąć pierścionków. Jeszcze nie tak dawno wysoka cena sprawiała, że pierścionki Chanel damskie zarezerwowane były tylko dla wąskiego grona zamożnych osób. Dzisiaj to się zmieniło. Promocje, wyprzedaże i outlet to sposób na to, aby pierścionki Chanel damskie kupić w naprawdę rozsądnej cenie.

Promocje na modne pierścionki Chanel damskie

Jak wspomnieliśmy, francuski dom mody Chanel został założony w 1909 roku. Jego założycielką była słynna projektantka Coco Chanel. Kobiety zawdzięczają jej naprawdę bardzo wiele. Dzięki niej panie przestały nosić gorsety, a do damskiej garderoby trafiły elementy ubrań uważane za przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. Coco Chanel wypromowała czarny kolor, dzięki niej ten żałoby kolor stał się synonimem elegancji. Dzisiaj kultowa „mała czarna" to must have każdej eleganckiej kobiety. Ważną pozycję w ofercie marki stanowią perfumy. Chanel No 5 to zapach, który od wielu lat (dokładnie od 1921 roku) cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie. Od pewnego czasu panie mogą kupić nie tylko ubranie i perfumy sygnowane nazwiskiem projektantki, ale także pierścionki. Proponowane przez tę słynną francuską markę pierścionki odznaczają się nietuzinkowymi fasonami. Dzięki temu stanowią elegancką, niebanalną ozdobę kobiecej dłoni. Na bardzo wielu modelach pojawiają się motywy, które są najbardziej charakterystyczne dla domu mody Chanel. To między innymi pikowania oraz kwiat Mademoiselle.

Wykonane wyjątkowo starannie pierścionki Chanel damskie zachwycają swoim wyglądem. Są jednak bardzo drogie. Chcąc je kupić nie trzeba na szczęście wydawać fortuny. Wystarczy postawić na promocje, które gwarantują zniżki na poziomie nawet kilkunastu procent. Co ważne, w promocyjnych cenach dostępne są też nowości.

Modne pierścionki Chanel damskie: wyprzedaże

Coco Chanel pochodziła z bardzo ubogiej rodziny, wychowywała się w sierocińcu. Jako projektantka łamała konwenanse, zaproponowała kobitom spodnie i spódnice coraz krótszej długości. Każda nowa kolekcja marki jest wykonana z troską o najmniejszy szczegół. Dotyczy to również pierścionków. Każda pierścionek został wykonany z ogromną precyzją z 18-karatowego złota. W zależności od modelu pierścionki mogą wykonane z białego albo beżowego złota. Wiele z nich zdobią diamenty o brylantowym szlifie. Każdy pierścionek prezentuje się niezwykle szykownie, jest wyjątkową elegancką ozdobą kobiecej dłoni.

Wykorzystanie 18-karatowego złota i diamentów sprawiło, że pierścionki Chanel damskie nie należą do tanich. Decydując się na ich zakup nie trzeba obawiać się jednak ich wysokiej ceny. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby kupić je w rozsądnej cenie. Zniżki mogą dochodzić bowiem nawet do siedemdziesięciu procent.

Modne pierścionki Chanel damskie: outlet

Pierścionki Chanel damskie to nietuzinkowa, elegancka i luksusowa biżuteria. Każdy pierścionek powstaje ze starannie wyselekcjonowanych metali i kamieni szlachetnych. Pierścionki Chanel damskie na bardzo długie lata zachowają swój blask, ale trzeba poświęcić im trochę troski. Podczas mycia rąk i uprawiania sportów najlepiej zdjąć je z dłoni. Zapobiegnie to uszkodzeniu pierścionka. Marka Chanel przygotowała bardzo szeroki wybór pierścionków, dzięki temu każda kobieta może wybrać pierścionek idealnie pasujący do jej stylu.

Kupując dzisiaj pierścionki Chanel damskie, warto postawić na outlet. To sklep, w którym pierścionki tej legendarnej marki mogą kosztować nawet ponad osiemdziesiąt procent mniej!

Dom mody Chanel to jedna z bardziej luksusowych marek modowych na świecie. Znajdujące się w jego kolekcjach pierścionki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. Dzisiaj można je kupić w bardzo dobrej cenie. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże albo outlet, aby za pierścionki Chanel damskie wiele nie zapłacić.