Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Płaszcze dwurzędowe damskie Jesień 2022

Płaszcze zalicza się do bardzo popularnego rodzaju okryć wierzchnich. Kobiety, które chcą sobie kupić nowy płaszcz mają do wyboru mnóstwo możliwości. Poszczególne modele mogą różnić się krojem, kolorem, tkaniną, długością oraz rodzajem zapięcia. Uwagę pań szukających eleganckiego płaszcza zwracają te dwurzędowe.

238,98 zł

Płaszcz damski Gate

259,98 zł

Płaszcz damski Gate casual

294,98 zł

Szary płaszcz damski Gate

244,98 zł

Gate płaszcz damski różowy

849,90 zł

Płaszcz damski czarny Wittchen casual

1 989 zł

Płaszcz damski Pennyblack

899,90 zł

Płaszcz damski Lancerto

699,90 zł

Płaszcz damski Wittchen casual

699 zł

Płaszcz damski Molton jesienny

190,98 zł

Płaszcz damski Gate

899,90 zł

Płaszcz damski Lancerto

228,98 zł

Brązowy płaszcz damski Gate jesienny

499 zł

Płaszcz damski Molton

699,90 zł

Płaszcz damski Wittchen

499 zł

Płaszcz damski Molton granatowy

190,98 zł

Płaszcz damski Gate

499 zł

Płaszcz damski Molton casual

849,90 zł

Płaszcz damski Wittchen

499 zł

Płaszcz damski Naoko

279,90 zł

Płaszcz damski Infinityfashion.pl

299,90 zł

Płaszcz damski Medicine

359,90 zł

Płaszcz damski Medicine

399,90 zł

Płaszcz damski Medicine

199,90 zł

Płaszcz damski Medicine

263,98 zł

Płaszcz damski Gate

250,98 zł

Płaszcz damski Gate jesienny

259,90 zł

Płaszcz damski Medicine

299,90 zł

Płaszcz damski Medicine

499,90 zł

Płaszcz damski Medicine

359,90 zł

Płaszcz damski Medicine

399,90 zł

Płaszcz damski Medicine

499,90 zł

Płaszcz damski Medicine

1 099,95 zł

Płaszcz damski APRIORI

290 zł

Granatowy płaszcz damski Butik Choice

347 zł

Płaszcz damski Butik Choice

347 zł

Płaszcz damski Butik Choice

Wiele kobiet obawia się jednak, że płaszcze dwurzędowe damskie są drogie. Okazuje się, że dzisiaj nawet za wysokiej jakości wełniane płaszcze dwurzędowe damskie wcale nie trzeba wiele płacić. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet, aby zdobyć je w naprawdę bardzo rozsądnej cenie. 

Płaszcze dwurzędowe damskie: promocje

Wybierając nowy płaszcz warto wybrać model, który jest najbardziej odpowiedni dla danego typu figury. W przypadku pań o pełniejszej figurze najlepiej sprawdzają się płaszcze jednorzędowe. Płaszcze dwurzędowe damskie uważane są za bardzo eleganckie. Tym, co je wyróżnia jest oczywiście zapięcie. W tych płaszczach guziki są przyszyte w dwóch rzędach, ale zapinają się tylko te w jednym rzędzie. Wśród dwurzędowych damskich płaszczy można wyróżnić modele, które są idealne na różne pory roku. Klasyczny trencz to świetny płaszcz na wiosnę oraz ciepłą jesień. Wykonane z grubej wełny płaszcze dwurzędowe damskie to z kolei dobra propozycja na zimę. Poszczególne modele dwurzędowych płaszczy mogą różnić się między sobą długością. Bardzo szykownie wyglądają te, które są długie aż do ziemi. To dobra propozycja dla wysokich kobiet. Sięgający do kostek płaszcza to z kolei idealny model dla kobiet, które są miłośniczkami długich sukienek. Taki długi płaszcz do równe długich sukienek pasuje po prostu najlepiej. Dobrą długością dla kobiet szukających uniwersalnego płaszcza, który świetnie wygląda zarówno ze spódnicą, jak i ze spodniami jest ta do kolan. Płaszcze dwurzędowe damskie dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej. Te utrzymane w klasycznych, stonowanych kolorach są ponadczasowe i na pewno będą modne również w przyszłym sezonie. Co ważne, dzisiaj żadna kobieta nie musi martwić się tym, że dwurzędowe płaszcze nie należą do najtańszych. Promocje sprawiają, że płaszcze dwurzędowe damskie można kupić z dużą zniżką. Może ona wynieść nawet kilkanaście procent. Co ważne, objęte akcją promocyjną płaszcze dwurzędowe damskie jakością nie różnią się od tych dostępnych w normalnej cenie.

Płaszcze dwurzędowe damskie: wyprzedaże

Do szycia płaszczy wykorzystuje się bardzo różne tkaniny. Z innych szyte są płaszcze dwurzędowe damskie przeznaczone na wiosnę, a z innych te zimowe. W przypadku okrycia na zimę użyta tkanina jest niezwykle ważna, gdyż decyduje nie tylko i jakości płaszcza, ale także o tym, czy będzie on ciepły. Bardzo ciepłe będą płaszcze uszyte z wełny, tweedu albo flauszu. Obecnie coraz częściej w składzie zimowych płaszczy są także sztuczne włókna. Jeśli jest ich niewiele, płaszcz tylko zyskuje. Jeśli jednak będzie ich znacznie więcej niż naturalnych, w płaszczu można mocno się spocić i to wcale nie z powodu gorąca. Obecnie za wysokiej jakości płaszcze dwurzędowe damskie nie trzeba przepłacać. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby kupić te płaszcze ze zniżką dochodzącą do nawet siedemdziesięciu procent.

Płaszcze dwurzędowe damskie: outlet

Płaszcze dwurzędowe damskie są modne zarówno wiosną jak i w sezonie zimowym. W sprzedaży dostępne są bardzo różne modele, z łatwością każda kobieta wybierze płaszcz, który idealnie spełni jej oczekiwania. W bardzo dobrej cenie płaszcze dwurzędowe damskie można kupić w outlecie. To sklep, który oferuje końcówki serii i produkty powyprzedażowe. Outlet oferuje też duże zniżki – za płaszcze dwurzędowe damskie można w nim zapłacić nawet ponad osiemdziesiąt procent taniej. Płaszcze na pewno będą pozbawione wad. Płaszcz może nie jest tak wygodny jak kurtka, ale warto mieć go w swojej szafie. Eleganckie, uszyte z tkanin w dobrym gatunku dwurzędowe płaszcze nie muszą być drogie. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że płaszcze dwurzędowe damskie znajdują się w zasięgu finansowych możliwości większości kobiet.