Poncza - Jesień 2020 - AVANTI24.PL

Produkty

Jesień i zima to pory roku, w czasie których trudno jest funkcjonować bez okrycia wierzchniego. Do okryć wierzchnich, które zasługują na uwagę zalicza się ponczo. Cieszy się ono obecnie bardzo dużą popularnością. Bez problemu można więc wybrać takie, którego fason i kolor najbardziej nam odpowiada. Co ważne, wysokiej jakości perfekcyjnie wykonane ponczo wcale nie musi być bardzo drogie. Najlepszym sposobem na to, aby ponczo kupić nie wydając wiele są promocje, wyprzedaże oraz outlet.
Sortuj według:

Ponczo: promocje

Ponczo to okrycie w kształcie prostokąta. Na jego środku znajduje się wycięcie na głowę. Ponczo było okryciem noszonym przez rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej. Szczególnie chętnie nosili je Indianie zamieszkujący tereny położone w bliskim sąsiedztwie And. Do dzisiaj ponczo chroni mieszkańców Boliwii i Peru przed chłodem. Ten rodzaj okrycia wierzchniego przypadł do gustu także hiszpańskim i portugalskim konkwistadorom. Wraz z nimi ponczo dotarło do Europy. Początkowo ponczo było elementem przede wszystkim męskiej garderoby, obecnie o wiele częściej noszą je kobiety. Wśród europejskich mężczyzn ponczo nie cieszy się popularnością.
Ponczo zdobyło serca bardzo wielu kobiet. Pojawia się w kolekcjach bardzo wielu słynnych projektantów.
Poncza, które można spotkać dzisiaj w wielu sklepach różnią się między sobą kolorami. Wiele modeli utrzymanych jest w jednolitych, bardzo stonowanych kolorach. Wśród tych poncz nie brakuje więc tych w kolorze czarnym, odcieniach szarości i brązu. Są też i takie poncza, które bardzo mocno wyróżniają się swoimi kolorami. Nawiązują one do tradycyjnych poncz noszonych w Ameryce Południowej. Te kolorowe poncza doskonale pasują do zestawów utrzymanych w stylu eco. Ciepłe ponczo wcale nie musi być bardzo drogie. Aby je zdobyć i nie przepłacić warto postawić na promocje, których obecnie w sklepach jest całe mnóstwo. Zniżki, na które można liczyć kupując ponczo w promocji są oczywiście różne. Ich wysokość zależy od danego sprzedawcy. Mając szczęście można upolować ponczo kosztujące nawet kilkanaście procent mniej.

Ponczo: wyprzedaże

Do wykonywania poncz wykorzystywane są obecnie bardzo różne materiały. Najcieplejsze będzie oczywiście ponczo wykonane z wełny. Obecnie do ich wykonania wykorzystywane są coraz częściej także przędze wykonane ze sztucznych włókien. Bardzo miłe w dotyku i ciepłe są poncza wykonane z akrylu. Oprócz klasycznych poncz w sprzedaży pojawiają się modele wzbogacone o takie elementy jak na przykład kaptur. Ponczo z kapturem ogromnie zyskuje na funkcjonalności. Ponczo jest uniwersalnym rodzajem okrycia wierzchniego. Mogą je nosić praktycznie wszystkie osoby bez względu na typ figury. Co więcej, dzisiaj ponczo można kupić w bardzo dobrej cenie. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby zapłacić za wysokiej jakości ponczo nawet siedemdziesiąt procent mniej niż normalnie. Kupując na wyprzedażach można więc sporą sumę zaoszczędzić. Co ważne, objęte wyprzedażą poncza są pełnowartościowe. Nie mają one żadnych wad, a ich jakość jest tak samo wysoka jak tych dostępnych poza wyprzedażą.

Ponczo: outlet

Mimo że ponczo nie ma rękawów, można je nosić również zimą. Wystarczy założyć je na kurtkę. Ponczo można nosić nie tylko do spodni, ale także do spódnicy czy sukienki. Dolne elementy garderoby powinny być raczej wąskie. Szerokie mogą zaburzyć proporcje sylwetki.
Wykonane z syntetycznych lub jeszcze lepiej naturalnych włókien ponczo to świetna alternatywa dla kurtki lub płaszcza. Co więcej, doskonałym sposobem na to, aby za ponczo nie zapłacić zbyt wiele jest outlet. Jest to sklep, który prowadzi sprzedaż produktów powyprzedażowych i będących końcówkami serii. Zniżka, którą oferuje ten sklep jest wyjątkowo wysoka – zdarza się, że przekracza osiemdziesiąt procent. Należy pamiętać, że outlet oferuje tylko nowe poncza wysokiej jakości. Ponczo to bardzo ciepłe, modne i praktyczne okrycie wierzchnie. Dostępne jest w różnych kolorach i wielkościach. Znacznie taniej niż normalnie można kupić ponczo stawiając na promocje, wyprzedaże i outlet.