Ramoneski męskie - Zima 2021

Produkty

Aktualne trendy to kroje nawiązujące do minionych dekad. Współcześnie projektanci proponują elementy garderoby doskonale znane z przeszłości. Do takich ponadczasowych elementów męskiej garderoby należy ramoneska. Ta kurtka znana jest od lat. Powinna znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Obecnie każdy, kto chce kupić ramoneski męskie, nie musi martwić się ich wysoką ceną. Promocje, wyprzedaże i outlet to doskonały sposób na naprawdę tanie zakupy.
Sortuj według:

Ramoneski męskie: promocje

Ramoneska to skórzana kurtka, która została zaprojektowana w 1928 roku przez Irvinga Schotta. Kurtka powstała z myślą o motocyklistach. Początkowo nosiła nazwę Perfecto. Nazwa ta jednak nie przyjęła się. Zaprojektowaną dla motocyklistów kurtkę zaczęto nazywać ramoneską od rockowego zespołu Ramones. Irving Schott zaprojektował kurtkę, która miała zapewnić komfortową jazdę motocyklem. Cechą charakterystyczną ramoneski jest wszyty na ukos zamek błyskawiczny. Pod koniec lat 20. było to rewolucyjne rozwiązanie, nikt wcześniej nie stosował tego rodzaju zapięcia. Kolejnym elementem charakterystycznym dla ramoneski jest pas z szeroką klamrą. Detal ten po latach znikł praktycznie ze wszystkich modeli ramonesek. Rękawy ramoneski zostały wykończone suwakiem. Projektant dodał jeszcze asymetryczne kieszenie i niewielką kieszonką na zapalniczkę. Irving Schott stworzył bardzo praktyczną kurtkę. Wbrew pozorom skórzane ramoneski męskie nie są strojem zarezerwowanym wyłącznie dla motocyklowej czy hevymetalowej subkultury. Nie są też już dzisiaj zastrzeżone tylko dla młodych mężczyzn. Wykonaną z naturalnej lub sztucznej skóry ramoneskę mogą nosić także mężczyźni w dojrzałym wieku. Taka kurtka to świetny sposób na to, aby odjąć sobie trochę lat! Klasyczne ramoneski męskie dostępne są w czarnym kolorze. Czarne ramoneski świetnie prezentują się w połączeniu z wąskimi jeansami i białym T-shirtem. Decydując się na świetnie skrojone ramoneski męskie nie trzeba zaprzątać sobie głowy ich wysoką ceną. Wystarczy postawić na promocje, aby kupić ramoneski męskie nie wydając na nie zbyt wiele. Akcje promocyjne gwarantują zniżki, które mogą dochodzić do nawet kilkunastu procent. Oznaczają więc spore, mocno odczuwalne w portfelu oszczędności. Warto pamiętać, że objęte promocją ramoneski niczym nie ustępują tym, które można zakupić w normalnej cenie. Ich jakość jest równie wysoka.

Ramoneski męskie: wyprzedaże

Ponadczasowe ramoneski męskie można dzisiaj kupić w bardzo różnych wariantach. W ofercie można znaleźć między innymi czarne ramoneski z podszewką wykonaną z miękkiego kożuszka. Tego typu kurtki świetnie sprawdzą się w roli zimowego okrycia. Warto dodać, ze ramoneski męskie można dzisiaj dostać nie tylko w czarnym kolorze. Do wyboru są także szare i brązowe.
Niewątpliwym atutem jest to, że dzisiaj nie trzeba rezygnować z zakupu ramoneski tylko dlatego, że jest cena jest bardzo wysoka. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby upolować ramoneski męskie w cenie niższej nawet o siedemdziesiąt procent. Należy przy tym pamiętać, że wyprzedażą objęte są wyłącznie kurtki nowe, które nie mają żadnych wad.

Ramoneski męskie: outlet

Ramoneski męskie to kurtki zadające szyku. Warto więc mieć je w swojej szafie. Kurtkę tę można nosić nie tylko do jeansów. Świetnie prezentuje się także w wersji eleganckie, czyli założona do materiałowych spodni w kant.
Chcąc kupić ramoneski męskie w naprawdę dobrej cenie, warto postawić na outlet. To sklep, który najczęściej ma w ofercie produkty powyprzedażowe oraz pochodzące z kocówek serii. Ich autem jest cena. Zniżki w outlecie często wynoszą ponad osiemdziesiąt procent. Oszczędność jest więc ogromna. Co ważne, wszystkie oferowane w outlecie produkty są nowe, nie noszą żadnych śladów użytkowania i nie mają wad. Ramoneska zaliczana jest do ponadczasowych elementów garderoby. Kurtkę z naturalnej lub sztucznej skóry naprawdę warto kupić, gdyż nigdy nie wyjdzie ona z mody. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że ramoneski męskie znajdują się obecnie w zasięgu finansowych możliwości szerokiego kręgu osób.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.