Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

(dostępne 5 produktów)

Shimano Zima 2022

Marka Shimano to japońska firma założona całe dziesięciolecia temu, bo w 1921 r. Znana jest z tego, że produkuje rowery, ale też części do nich. Od pewnego momentu swojej historii zaczęła poszerzać asortyment produkcji. W Polsce znana jest także jako jedna z bardziej cenionych marek obuwia rowerowego, odzieży rowerowej i akcesoriów potrzebnych do uprawiania sportu rowerowego. Nasz sklep internetowy oferuje najmodniejsze nowości na sezon Zima 2022! Odwiedź też outlet marki i postaw na promocje! Zniżki sięgają do nawet 0%! Nowa kolekcja jest niezwykle stylowa i kupisz ją online.

1 459 zł

Shimano buty sportowe męskie skórzane

594 zł

Buty sportowe męskie Shimano ze skóry

418 zł

Buty sportowe męskie Shimano skórzane

849 zł

Buty sportowe męskie Shimano skórzane

849 zł

Buty sportowe męskie Shimano ze skóry sznurowane

Buty rowerowe Shimano -  szosowe i terenowe 

    Dobre buty to podstawa do uprawiania niemal każdego sportu. Judo i kilka innych dyscyplin, gdzie zawodnicy występują boso, jedynie potwierdza tę regułę. Jak więc efektywnie wybierać obuwie rowerowe? Shimano przede wszystkim dzieli swoją ofertę na obuwie rowerowe damskie i obuwie rowerowe męskie, ale to jest w zasadzie banał. Drugi, bardziej interesujący nas podział dotyczy jego przeznaczenia: mamy więc do dyspozycji obuwie rowerowe szosowe i obuwie rowerowe terenowe.

Buty Shimano szosowe - promocje

W ofercie dla kobiet mamy przede wszystkim kilka modeli obuwia damskiego szosowego. Ich design jest nowoczesny i estetyczny, ale nie ma tutaj wielkiego zróżnicowania. Do wyboru mamy dwa kolory, biały i granatowe, z ograniczoną ilością detali różnicujących wizualnie poszczególne modele. Czy można mieć w tym przypadku uwagi lub nawet zastrzeżenia do projektanta? Wydaje się, że nie. Zalety takich butów ujawniają się nie w pięknym wyglądzie, ale w wytrzymałości i funkcjonalności na długiej lub bardzo długiej trasie rowerowych zmagań. To one, nie piękny design, będą wówczas świadczyć za danym modelem. Oferta shimano to obuwie rowerowe damskie o niezwykłej lekkości stworzone po to, aby zminimalizować wszelki dyskomfort na przykład ten, który powstaje w zwykłych butach przez nałożenie górnej części buta z cholewką. W tym modelu tego nie ma. Niska podeszwa środkowa daje dobre oparcie i stabilizację dla nogi. Ma to również znaczenie ergonomiczne: możemy z pełną siłą, energicznie naciskać na pedały tak, aby osiągać maksymalne prędkości. Wykonanie cholewki z siatki kompozytowej poprawia parametry ,,oddychania'' wewnątrz buta. Nie chłonie on wilgoci z otoczenia i jednocześnie doskonale oddaje tę, która nagromadziła się w środku z uwagi na duży wysiłek fizyczny. Promocje na topowe produkty sięgają do nawet 0%!

Shimano - buty terenowe - outlet

    Obuwie rowerowe terenowe dla pań to z kolei z kolei przede wszystkim wzmocniona podeszwa, która będzie nam długo służyć nawet w trudnych warunkach. Mamy tutaj też taki wzór bieżnika, który dobrze będzie się spisywał na trudniejszej powierzchni. Dodatkowo zamontować można kolce długie nawet na 18 mm. Całość zaprojektowana z myślą o kobiecej nodze. Dodatkowo dostępne są wersje wyczynowe o jeszcze lepszych parametrach lub obuwie rowerowe damskie do jazdy górskie. Ostatni model to już prawdziwy majstersztyk od strony technicznej, który zapewni użytkowniczce świetną przyczepność i oparcie dla stopy. Jazd górska zaś, sama z siebie trudna i niebezpieczna, potrzebuje odpowiednich butów bez cienia wątpliwości. Poznaj outlet marki i postaw na przeceny. Rabat może sięgać do nawet 0%!

Odzież rowerowa Shimano - nowa kolekcja

    Odzież rowerowa to w wydaniu Shimano przede wszystkim doskonałe koszulki termiczne, bluzy termiczne i kurtki termiczne przeznaczone zarówno dla pań, jak i dla panów. Produkty te muszą łączyć kilka podstawowych cech. Doskonale przylegają do ciała, dzięki czemu pozwalają zachować sylwetce opływowe kształty. Specjalny rodzaj dzianiny pozwala zaś jednocześnie odprowadzić nadmiar wilgoci i szybko wyschnąć, jak również zachować ciepłotę ciała, co zwłaszcza w trudnych warunkach jest niezbędne. Nowa kolekcja czeka na Ciebie online! Sprawdź i zrób zakupy na nowy sezon!

Akcesoria rowerowe Shimano - nowości na Zima 2022

    Marka Shimano dostarczy nam też cenne akcesoria rowerowe takie, jak kaski rowerowe, rękawice rowerowe lub skarpetki pomyślane specjalnie dla miłośników tego rodzaju sportu. Dzięki tym wszystkim, z pozoru drobnym elementom, zapewnimy sobie bezpieczeństwo i wygodę. Nasz sklep internetowy oferuje oryginalne nowości na sezon Zima 2022!