(dostępne 1 produkt)

Shimano Zima 2024

Marka Shimano to japońska firma założona całe dziesięciolecia temu, bo w 1921 r. Znana jest z tego, że produkuje rowery, ale też części do nich. Od pewnego momentu swojej historii zaczęła poszerzać asortyment produkcji. W Polsce znana jest także jako jedna z bardziej cenionych marek obuwia rowerowego, odzieży rowerowej i akcesoriów potrzebnych do uprawiania sportu rowerowego. Nasz sklep internetowy oferuje najmodniejsze nowości na sezon Zima 2024! Odwiedź też outlet marki i postaw na promocje! Zniżki sięgają do nawet 0%! Nowa kolekcja jest niezwykle stylowa i kupisz ją online.

Trampki męskie Shimano

Buty rowerowe Shimano -  szosowe i terenowe 

    Dobre buty to podstawa do uprawiania niemal każdego sportu. Judo i kilka innych dyscyplin, gdzie zawodnicy występują boso, jedynie potwierdza tę regułę. Jak więc efektywnie wybierać obuwie rowerowe? Shimano przede wszystkim dzieli swoją ofertę na obuwie rowerowe damskie i obuwie rowerowe męskie, ale to jest w zasadzie banał. Drugi, bardziej interesujący nas podział dotyczy jego przeznaczenia: mamy więc do dyspozycji obuwie rowerowe szosowe i obuwie rowerowe terenowe.

Buty Shimano szosowe - promocje

W ofercie dla kobiet mamy przede wszystkim kilka modeli obuwia damskiego szosowego. Ich design jest nowoczesny i estetyczny, ale nie ma tutaj wielkiego zróżnicowania. Do wyboru mamy dwa kolory, biały i granatowe, z ograniczoną ilością detali różnicujących wizualnie poszczególne modele. Czy można mieć w tym przypadku uwagi lub nawet zastrzeżenia do projektanta? Wydaje się, że nie. Zalety takich butów ujawniają się nie w pięknym wyglądzie, ale w wytrzymałości i funkcjonalności na długiej lub bardzo długiej trasie rowerowych zmagań. To one, nie piękny design, będą wówczas świadczyć za danym modelem. Oferta shimano to obuwie rowerowe damskie o niezwykłej lekkości stworzone po to, aby zminimalizować wszelki dyskomfort na przykład ten, który powstaje w zwykłych butach przez nałożenie górnej części buta z cholewką. W tym modelu tego nie ma. Niska podeszwa środkowa daje dobre oparcie i stabilizację dla nogi. Ma to również znaczenie ergonomiczne: możemy z pełną siłą, energicznie naciskać na pedały tak, aby osiągać maksymalne prędkości. Wykonanie cholewki z siatki kompozytowej poprawia parametry ,,oddychania'' wewnątrz buta. Nie chłonie on wilgoci z otoczenia i jednocześnie doskonale oddaje tę, która nagromadziła się w środku z uwagi na duży wysiłek fizyczny. Promocje na topowe produkty sięgają do nawet 0%!

Shimano - buty terenowe - outlet

    Obuwie rowerowe terenowe dla pań to z kolei z kolei przede wszystkim wzmocniona podeszwa, która będzie nam długo służyć nawet w trudnych warunkach. Mamy tutaj też taki wzór bieżnika, który dobrze będzie się spisywał na trudniejszej powierzchni. Dodatkowo zamontować można kolce długie nawet na 18 mm. Całość zaprojektowana z myślą o kobiecej nodze. Dodatkowo dostępne są wersje wyczynowe o jeszcze lepszych parametrach lub obuwie rowerowe damskie do jazdy górskie. Ostatni model to już prawdziwy majstersztyk od strony technicznej, który zapewni użytkowniczce świetną przyczepność i oparcie dla stopy. Jazd górska zaś, sama z siebie trudna i niebezpieczna, potrzebuje odpowiednich butów bez cienia wątpliwości. Poznaj outlet marki i postaw na przeceny. Rabat może sięgać do nawet 0%!

Odzież rowerowa Shimano - nowa kolekcja

    Odzież rowerowa to w wydaniu Shimano przede wszystkim doskonałe koszulki termiczne, bluzy termiczne i kurtki termiczne przeznaczone zarówno dla pań, jak i dla panów. Produkty te muszą łączyć kilka podstawowych cech. Doskonale przylegają do ciała, dzięki czemu pozwalają zachować sylwetce opływowe kształty. Specjalny rodzaj dzianiny pozwala zaś jednocześnie odprowadzić nadmiar wilgoci i szybko wyschnąć, jak również zachować ciepłotę ciała, co zwłaszcza w trudnych warunkach jest niezbędne. Nowa kolekcja czeka na Ciebie online! Sprawdź i zrób zakupy na nowy sezon!

Akcesoria rowerowe Shimano - nowości na Zima 2024

    Marka Shimano dostarczy nam też cenne akcesoria rowerowe takie, jak kaski rowerowe, rękawice rowerowe lub skarpetki pomyślane specjalnie dla miłośników tego rodzaju sportu. Dzięki tym wszystkim, z pozoru drobnym elementom, zapewnimy sobie bezpieczeństwo i wygodę. Nasz sklep internetowy oferuje oryginalne nowości na sezon Zima 2024!