Tego lata postaw na stroje kąpielowe Desigual! Nowości to szeroki wybór wzorów i kolorów w atrakcyjnych cenach! - Lato 2021

Produkty

Desigual to niezwykle kolorowa i oryginalna marka modowa z Hiszpanii. Znajdujące się w jej ofercie stroje kąpielowe są niezwykle efektowne. Sprawdź stroje kąpielowe Desigual, które w tym sezonie są najmodniejsze.
Sortuj według:
Desigual Strój kąpielowy Honolulu
-40%
199,99 zł 329,99 zł

Desigual Strój kąpielowy Honolulu

Desigual Strój kąpielowy
-51%
149,99 zł 299,99 zł

Desigual Strój kąpielowy

Desigual - Strój kąpielowy
-37%
239,90 zł 379,90 zł

Desigual - Strój kąpielowy

Desigual - Strój kąpielowy
-52%
159,90 zł 329,90 zł

Desigual - Strój kąpielowy

Desigual - Strój kąpielowy
-52%
159,90 zł 329,90 zł

Desigual - Strój kąpielowy

Desigual - Strój kąpielowy
-52%
159,90 zł 329,90 zł

Desigual - Strój kąpielowy

Desigual - Strój kąpielowy
-43%
189,90 zł 329,90 zł

Desigual - Strój kąpielowy

Desigual - Strój kąpielowy
-46%
179,90 zł 329,90 zł

Desigual - Strój kąpielowy

Zbliżające się lato skłania wiele pań do poszukiwania idealnego stroju kąpielowego. Do tych, które bez wątpienia już z daleka przyciągają wzrok ciekawym wzornictwem i bogactwem kolorów zalicza się te marki Desigual. Chcąc kupić stroje kąpielowe Desigual nie trzeba już liczyć się z koniecznością wydania sporej sumy pieniędzy. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże bądź outlet, aby uniknąć dużych wydatków.

Modne stroje kąpielowe Desigual: promocje

Desigual to bardzo ceniona hiszpańska marka modowa. Co ciekawe, nie została założona przez Hiszpanów. Jej założyciel, Thomas Meyer, jest Szwajcarem. Swój pierwszy sklep otworzył on w 1984 roku na Ibizie. W przedsięwzięciu tym wspierał go brat Christian. Sklep cieszył się ogromną popularnością i wkrótce został przeniesiony do Barcelony. Do dzisiaj pozostaje ona siedzibą marki. Ciekawa faktura materiałów oraz mnóstwo kontrastujących ze sobą kolorów są najbardziej charakterystyczne dla tej marki. Na hiszpańskich plażach nigdy nie brakuje kobiet, w ofercie marki nie mogło więc zabraknąć kostiumów kąpielowych.

Cały asortyment  - a więc także stroje kąpielowe – hiszpańskiej marki powstaje tylko ze starannie wyselekcjonowanych, miękkich i elastycznych tkanin. Każdy kostium zachwyca więc nie tylko barwami, ale także wysoką jakością. Kobiety, które zdecydują się zakupić strój kąpielowy Desigual mogą być pewne, że posłuży on im przez naprawdę długi czas. Tkaniny, z których wykonano stroje kąpielowe Desigual są odporne na działanie chloru, słonej morskiej wody i promieniowania UV. Dzięki temu nie tracą one swojej formy. Bardzo długo zachowują też żywe, wyraziste kolory.

Jeszcze nie tak dawno panie, które chciały kupić stroje kąpielowe Desigual, musiały liczyć się z naprawdę sporym wydatkiem. Dzisiaj cena nie jest problemem. Promocje sprawiają, że stroje kąpielowe Desigual mogą kosztować nawet kilkanaście procent mniej. Co ważne, stroje kąpielowe tej cenionej hiszpańskiej marki objęte promocją nie różnią się niczym poza ceną od tych spoza akcji promocyjnych.

Modne stroje kąpielowe Desigual: wyprzedaże

Zaprojektowane przez pracujących dla marki Desigual designerów stroje kąpielowe wyróżniają się niezwykle bogatymi kolorami i wzorami. Pojawiają się na nich nie tylko różnej wielkości motywy kwiatowe. Bardzo chętnie marka Desigual wykorzystuje również wzór paisley. Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup kobiet. W jej asortymencie znajdują się zarówno stroje kąpielowe bikini, jak i modele dwuczęściowe. Dzięki temu każda przedstawicielka płci pięknej niezależnie od tego, jak prezentuje się jej sylwetka z łatwością wybierze idealny strój kąpielowy dla siebie.

Stroje kąpielowe Desigual nie należą do najtańszych. Ale dzisiaj cena nie jest już przeszkodą w ich zakupie. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby zapłacić za nie nawet siedemdziesiąt procent mniej. Co ważne, jakość strojów kąpielowych Desigual objętych promocją jest tak samo wysoka jak tych, których wyprzedaż nie dotyczy. Są to zawsze stroje pozbawione wad.

Modne stroje kąpielowe Desigual: outlet

Z marką Desigual bardzo chętnie współpracują wielcy projektanci. W ofercie marki dostępne są kolekcje, które zostały zaprojektowane przez Christiana Lacroix. Pełne gorących śródziemnomorskich klimatów stroje kąpielowe Desigual nie pozwolą żadnej kobiecie pozostać na plaży nie zauważonej. Marka pamięta o każdej kobiecie, stroje kąpielowe dostępne są w wielu rozmiarach.

Dzisiaj stroje kąpielowe Desigual nie muszą wiele kosztować. Wystarczy postawić na outlet, w którym wysokość zniżki może przekroczyć osiemdziesiąt procent. Co ważne, prowadzi on sprzedaż tylko nowych rzeczy, które nie mają wad. Kupując stroje kąpielowe Desigual w outlecie, można być pewnym ich wysokiej jakości.

Desigual to niezwykle kolorowa i oryginalna marka modowa z Hiszpanii. Znajdujące się w jej ofercie stroje kąpielowe są niezwykle efektowne. Wyróżnia je także bardzo wysoka jakość, a cena nie jest już przeszkodą w tym, aby je kupić. Sposobem na to, aby tanio kupić stroje kąpielowe Desigual są promocje, wyprzedaże i outlet.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.