Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 16 produktów)

Sukienki damskie Geox - Zima 2023

Sukienki są najbardziej kobiecym elementem damskiej garderoby i trudno sobie wyobrazić kobiecą szafę, w której nie wisi przynajmniej jedna sukienka. Do sukienek, które można polecić każdej, nawet najbardziej wymagającej kobiecie, zalicza się sukienki proponowane przez markę Geox. Jeszcze nie tak dawno ich zakup był poważną finansową inwestycją. Obecnie wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże bądź outlet, aby sukienki Geox damskie kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

Geox Półbuty D Sukie B D25F2B 00022 C1010 Szary
Geox Sneakersy D Sukie A D04F2A 00085 C1000 Biały
Geox Półbuty D Sukie B D25F2B 00022 C6738 Beżowy
Geox Sneakersy D Sukie E D02F2B 00022 C1010 Szary
Geox Sneakersy D Suke B D02F2B 00022 C6738 Beżowy
Geox Sneakersy D Sukie A D04F2A 00085 C9999 Czarny
Geox Sneakersy D Sukie A D04F2A 00078 C1010 Szary
Geox Sneakersy D Sukie B D15F2B 022ZI C9999 Granatowy
Geox Sneakersy D Sukie B D02F2B 00022 C8191 Beżowy
Geox Sneakersy D Sukie B D16F2B 085PZ C9999 Czarny
Geox Sneakersy D Sukie B D16F2B 085PZ C4264 Granatowy
Geox Sandały J S.Sukie G. B J020VB 0AJAS C1007 D Srebrny
Geox Sneakersy D Sukie A D04F2A 00078 C1002 Biały
Geox Sneakersy D Sukie C D94F2C 05485 C9999 Czarny
Sukienka Jake*s z okrągłym dekoltem czarna bez rękawów mini
Geox Sneakersy D Sukie B D02F2B 00022 C4003 Niebieski

Modne sukienki Geox damskie: promocje

Włoska marka Geox istnieje od 1995 roku. Jej założyciel – Mario Moretti Polegato – opatentował pierwsze na świecie oddychające buty. Na pomysł ich produkowania wpadł podczas wizyty w amerykańskim stanie Nevada. Znosił z trudem panujące tam wysokie temperatury, szczególnie z powodu upałów cierpiały jego stopy. Zdesperowany wyciął w podeszwach swoich butów otwory. Jego opuchniętym, zmęczonym stopom przyniosło to niewyobrażalną ulgę. Po powrocie do Włoch Mario Polegato odwiedził kilku producentów obuwia, ale żaden z nich nie był zainteresowany jego pomysłem. Założył więc własną firmę i mimo braku doświadczenie w branży obuwniczej rozpoczął produkcję oddychającego obuwia. Odniósł przy tym ogromny sukces. Dzisiaj obuwie z technologią Geox Respira należy do kupowanego bardzo chętnie na całym świecie. Marka obecnie oferuje też nie tylko wysokiej jakości buty, ale także odzież. Wśród tej adresowanej do przedstawicielek płci pięknej znajdują się między innymi sukienki. Proponowane przez tę markę sukienki to połączenie wygody i modnego wyglądu. Jeszcze nie tak dawno przeszkodą w ich zakupie były wysokie ceny. Wiele kobiet nie mogło pozwolić sobie na ich zakup. Dzisiaj przeszkoda tak już zniknęła. Wystarczy postawić na promocje, aby za sukienki Geox damskie zapłacić naprawdę niewiele. Wysokość zniżek zależy od danej promocji, ale mając trochę szczęścia można sukienki tej włoskiej marki kupić płacąc nawet kilkanaście procent mniej.

Modne sukienki Geox damskie: wyprzedaże

Od samego początku marka Geox sięga wyłącznie po najlepszej jakości materiały. W przypadku obuwia są to prawdziwe skóry. Z kolei do produkcji sukienek wykorzystywane są naturalne tkaniny, na przykład bawełna len. W ofercie marki dostępne są sukienki o sportowym fasonie. Doskonale sprawdzają się one w codziennych, niezobowiązujących stylizacjach. Z pewnością zalety sukienek proponowanych przez włoską markę zostaną docenione przez przedstawicielki płci pięknej, dla których bardzo ważna jest wysoka jakość, komfort i wygoda wszystkich noszonych ubrań.

Najwyższa jakość materiałów i wykonania sprawia, że sukienki Geox damskie nie należą do najtańszych. Wysokimi cenami nie należy się jednak już przejmować. Wyprzedaże to sposób na to, aby sukienki te kupić ze zniżką dochodzącą nawet do siedemdziesięciu procent. Jednocześnie należy pamiętać, że sukienki Geox damskie objęte wyprzedażą to nowe i pełnowartościowe sukienki, które można kupować bez żadnych obaw.

Modne sukienki Geox damskie: outlet

Nowoczesne technologie, z których słynie marka Geox wykorzystywane są nie tylko w obuwiu, ale również w odzieży. Dzięki tym technologiom sukienki Geox damskie należą do jednych z najbardziej komfortowych jakie obecnie dostępne są na rynku. Każda sukienka została wykonana bardzo solidnie, sprawdzi się więc nie tylko w miejskich warunkach, ale także na turystycznych szlakach. Sukienki dostępne są w różnych kolorach i w wielu rozmiarach, dzięki czemu każda kobieta bez trudu wybierze tę najbardziej dla siebie odpowiednią.

Kobiety, które chcą kupić sukienki Geox damskie, mogą zapomnieć o ich wysokiej cenie. Wystarczy postawić na outlet, aby cieszyć się sukienką tej marki kupioną bardzo korzystnie. Zniżka w outlecie może przekroczyć nawet osiemdziesiąt procent.

Geox to włoska marka oferująca oddychające obuwie i odzież. Istotną częścią oferty marki są stylowe sukienki, które dzisiaj można kupić w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie. Okazją ku temu, aby za sukienki Geox damskie zbyt wiele nie zapłacić są promocje, wyprzedaże oraz outlet.