(dostępne 31 produktów)

Swetry Stefanel Zima 2024

Współczesny rynek odzieżowy to mnóstwo mniej lub bardziej cenionych marek. Do tych, które cieszą się dużym uznaniem na całym świecie należą marki włoski. Wśród tych ostatnich na uwagę zasługuje marka Stefanel. Słynie ona przede wszystkim z doskonałej jakościowo, modnej dzianiny. W kolekcjach marki nie mogło więc zabraknąć również swetrów. Dzisiaj nikt, kto chce kupić Stefanel swetry nie musi martwić się ich wysoką ceną. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet.

10%
STEFANEL Kardigan z wełną i wiskozą - Beżowy - Kobieta - M (M)

269,99 złPoprzednia cena 299,99 zł*

*Najniższa cena z okresu 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

10%
STEFANEL Sweter z wełną - Wielokolorowy - Kobieta - L (L)

269,99 złPoprzednia cena 299,99 zł*

*Najniższa cena z okresu 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

10%
STEFANEL Kardigan z wełną i wiskozą - Czarny - Kobieta - L (L)

269,99 złPoprzednia cena 299,99 zł*

*Najniższa cena z okresu 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

STEFANEL Kardigan z wiskozą - Niebieski - Kobieta - L (L)

229,99 zł

10%
STEFANEL Sweter z wełną i wiskozą - Beżowy - Kobieta - M (M)

161,99 złPoprzednia cena 179,99 zł*

*Najniższa cena z okresu 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

STEFANEL Sweter z wełną - Niebieski - Kobieta - L (L)
STEFANEL Sweter z wełną - Żółty - Kobieta - L (L)
STEFANEL Wełniany kardigan - Czarny - Kobieta - L (L)
STEFANEL Wełniany sweter - Kremowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Kardigan z wełną - Wielokolorowy - Kobieta - M (M)
STEFANEL Wełniany sweter - Wielokolorowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Kardigan z wełną - Brązowy - Kobieta - M (M)
STEFANEL Kardigan z moherem - Wielokolorowy - Kobieta - M (M)
STEFANEL Kardigan z wełną - Wielokolorowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Sweter z wełną - Wielokolorowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Sweter z wełną - Niebieski ciemny - Kobieta - L (L)
STEFANEL Kardigan z wełną - Różowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Sweter z wełną - Niebieski jasny - Kobieta - L (L)
STEFANEL Sweter z wełną - Różowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Sweter z wełną - Wielokolorowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Sweter z wełną - Wielokolorowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Sweter z wełną - Wielokolorowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Kardigan z wełną - Zielony - Kobieta - L (L)
STEFANEL Sweter z wełną - Wielokolorowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Wełniany kardigan - Czarny - Kobieta - M/L(M/L)
STEFANEL Kardigan z moherem - Żółty - Kobieta - L (L)
STEFANEL Kardigan z wełną - Wielokolorowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Wełniany kardigan - Bordowy - Kobieta - M/L(M/L)
STEFANEL Sweter - Kremowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Sweter z wełną i wiskozą - Beżowy - Kobieta - L (L)
STEFANEL Kardigan z wełną i wiskozą - Beżowy - Kobieta - L (L)

Stefanel swetry: promocje

Historia marki Stefanel zaczęła się w 1947 roku we włoskiej prowincji Treviso. Założycielem marki był Carlo Stefanel. Początki były oczywiście bardzo skromne. Początkowo Carlo sprzedawał wyroby tekstylne i wełnę jeżdżąc po wsiach i miasteczkach położonych w Treviso. Swój pierwszy sklep Carlo Treviso założył dopiero w 1959 roku. Nadał mu nazwę „Maglificio Piave”. To ten sklep stał się fundamentem potężnego dzisiaj brandu Stefanel. Znana dzisiaj nazwa marki pojawiła się dopiero w latach 70. Kolekcje marki spotykały się z bardzo dobrym przyjęciem. Dzisiaj należy do niej prawie tysiąc pięćset sklepów na terenie nie tylko Europy, ale także Ameryki Północnej, Azji i na Bliski Wschodzie. Marka obecna jest także w Polsce. Pierwszy butik tej marki został w naszym kraju otworzony w 2005 roku. Kolekcje marki adresowane są do kobiet, młodych dziewczyn i mężczyzn. Obejmują one nie tylko modne sukienki, wygodne damskie i męskie koszule, ale również swetry. Wszystkie propozycje marki Stefanel wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Swetry są zaprojektowane tak, aby były zgodne z najnowszymi trendami mody, jednocześnie jednak nie są udziwnione. W swetrach marki można poczuć się naprawdę stylowo. Kolorystyka swetrów jest stonowana. Dzięki temu wśród wielu modeli idealny dla siebie mogą znaleźć zarówno młode, jak i starsze osoby. Marka oferuje swetry, w których można przyjść zarówno do pracy, jak i takie, w których można udać się na rodzinną, uroczystą kolację. Chcąc dzisiaj kupić swetry tej marki wcale nie trzeba przeznaczać na to ogromnych sum. Dobrym sposobem na to, aby Stefanel swetry kupić w atrakcyjnej cenie są promocje. Jak wysoka może być zniżka? Wszystko zależy od danej promocji, ale mając szczęście można liczyć na to, że za sweter tej włoskiej marki uda się zapłacić nawet kilkanaście procent mniej.

Stefanel swetry: wyprzedaże

Wszystkie ubrania, a więc także swetry z kolekcji Stefanel wykonywane są z materiałów najwyższej gatunku. Do wyrobu swetrów używana jest więc wełna. W ofercie są także swetry, które zostały wyprodukowane z kaszmiru. Są eleganckie, pozbawione krzykliwych, z daleka rzucających się w oczy zdobień. Stefanel swetry z pewnością więc przypadku do gustu osobom, które cenią wysokiej jakości stylowe, nigdy nie przemijające ubrania. Swetry tej włoskiej marki nie należą do najtańszych. Dzisiaj jednak osoby, które chciałyby je zakupić, nie muszą obawiać się ich wysokiej ceny. Stawiając na wyprzedaże, mogą je zdobyć w cenie, które może został obniżona w stosunku do pierwotnej nawet o siedemdziesiąt procent. Należy przy tym pamiętać, że wyprzedażą objęte są pełnowartościowe i nie mające wad rzecz. Po Stefanel swetry na wyprzedażach można sięgnąć bez obaw.

Stefanel swetry: outlet

Stefanel to marka z tradycją. Jej kolekcje cenią osoby, które lubią wyrafinowane, gustowne stylizacje. Osoby, które marzą o swetrach marki Stefanel i jednocześnie nie chcą wydać zbyt dużych sum, mogą postawić na outlet. To sklep, który sprzedaje głównie produkty powyprzedażowe i końcówki serii w rewelacyjnie niskich cenach. W outlecie wymarzone Stefanel swetry mogą kosztować nawet osiemdziesiąt procent taniej. Warto pamiętać, że outlet sprzedaje nowe, wolne od wad produkty. Włoska marka Stefanel istnieje od wielu lat. Jest ceniona na całym świecie. Słynie głównie z wysokiej jakości ubrań z dzianiny. Swetry te marki są stylowe i eleganckie. Można je dzisiaj mieć w korzystnej cenie. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet, aby ze Stefanel swetry nie zapłacić zbyt wiele.