Torebki Karl Lagerfeld Jesień 2020

Produkty

W świecie mody działa bardzo wielu projektantów, tylko nieliczni z nich zdobyli światową sławę. Do takich osób należy między innymi Karl Lagerfeld. Ten niemiecki projektant zasłynął z wielu bardzo kontrowersyjnych projektów. W historii mody zapisał się na trwale. O torebce sygnowanej jego imieniem i nazwiskiem marzy tysiące kobiet. Są wśród nich oczywiście także i Polski.
Sortuj według:

Przez lata jego torebki leżały poza finansowym zasięgiem bardzo wielu kobiet. Dzisiaj okazuje się, że są sposoby na to, aby zostać posiadaczką torebki zaprojektowanej przez słynnego projektanta i nie wydać na nią fortuny. Jak to jest możliwe? Sposobem na tanie zakupy są promocje, wyprzedaże i outlet. 

Torebki Karl Lagerfeld: promocje

Karl Lagerfeld urodził się w Hamburgu 10 września 1933 roku. Miał 14 lat, gdy przeprowadził się do Paryża. Ze stolicą światowej mody związał się już na całe życie. Zmarł 19 lutego 2019 roku w wieku 85 lat. W 1955 roku Karl wygrywa konkurs projektowania mody i zostaje asystentem Pierre Balmain. Od tej pracy zaczyna swoją karierę projektanta. W pracowni Balmain spędza trzy lata. Następnie zatrudnia się u Jeana Patou.  Jego kariera nabiera tempa, rozwija się błyskawicznie. W 1982 roku zostaje projektantem domu mody Chanel. Dwa lata później uruchamia brand Karl Lagerfeld. Swoim nazwiskiem wielki projektant firmował nie tylko ubrania, ale także torebki, akcesoria i kosmetyki, w tym wody toaletowe damskie i męskie. Karl Lagerfeld zajmował się nie tylko projektowaniem. Jego drugą pasją było fotografowaniem. Ubrania i dodatki, które projektował Karl Lagerfeld bardzo często wywoływały mnóstwo kontrowersji. Ubrania, które proponował były bardzo odważne, bardzo często więc wybierały je kobiety, dla których moda jest tylko zabawą. Odcienie czerni i bieli to ulubiona paleta kolorystyczna wielkiego projektanta. Projektant w swoim portfolio ma między innymi kolekcję, która została zainspirowana kotką o imieniu Monster Choupette. W skład tej kolekcji wchodzą kopertówki, bardzo pojemne torby oraz portfele. Wszystkie ozdobione zostały wizerunkiem śnieżnobiałej kotki. Oczywiście nie jest to dosłowny wizerunek, ale komiksowy. Podobizna kotki znajduje się nie tylko na torebkach z tej kolekcji, ale także na wielu innych modelach. Wśród mnóstwa modeli torbek sygnowanych nazwiskiem Karl Lagerfeld każda kobieta znajdzie model idealny dla siebie. Co ważne, torebki te nie muszą kosztować fortuny. Aby torebki Karl Lagerfeld kupić taniej, warto zdecydować się na promocje. W czasie akcji promocyjnej elegancką torebkę sygnowaną nazwiskiem niemieckiego projektanta można kupić w cenie obniżonej o kilkanaście procent.

Torebki Karl Lagerfeld: wyprzedaże

Swoją kotkę Karl Lagerfeld bardzo kochał. Nic więc dziwnego, że niektóre modele jego torebek mają kształt kociej główki. Dostępne są także torebki, do których projektant dołączył zawieszkę w tym kształcie. Oczywiście nie wszystkie torebki ozdobione są kocim wizerunkiem, niektóre modele zdobi komiksowy wizerunek samego Karla Lagerfelda. Torebki Karla Lagerfelda zostały wykonane tak, aby mogły każdej kobiecie służyć jak najdłużej. Z ich zakupu żadna kobieta nie musi dzisiaj rezygnować z powodu ich wysokiej ceny. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby upolować wymarzoną torebkę Karla Lagerfelda w cenie niższej nawet o siedemdziesiąt procent. Warto pamiętać, że wyprzedaż dotyczy pełnowartościowych produktów.

Torebki Karl Lagerfeld: outlet

Oferowane przez markę Karl Lagerfeld torebki to oryginalne wzory i ciekawe kolory. Wśród wielu propozycji każda kobieta znajdzie idealną torebkę dla siebie. Chcąc kupić torebki Karl Lagerfeld, warto postawić na outlet. Oferuje on najczęściej końcówki serii, można w nim liczyć na zniżki dochodzące do osiemdziesięciu procent, a czasem nawet więcej. Karl Lagerfeld to nazwisko bardzo cenione w świecie mody. Oferowane przez jego autorską markę torebki wyróżniają się wysoką jakością i niebanalnym dizajnem. Decydując się na ich zakup, nie trzeba martwić się ich wysoką ceną. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że torebki Karl Lagerfeld leżą w zasięgu możliwości finansowych wielu kobiet.