Avanti24.pl
Idziemy na zakupy!

Avanti24 to znany i ceniony na rynku serwis dla kobiet, który dostarcza swoim czytelniczkom modowo - urodnych inspiracji, porad i opinii, bazując na aktualnych światowych trendach. Serwis umożliwia robienie zakupów w Internecie w łatwy i przyjemny sposób, przez całą dobę bez wychodzenia z domu!

O nas

Avanti24 to coś więcej niż portal modowy, który tworzymy dla was już od 10 lat! Wśród #avantigirls są nie tylko miłośniczki sławnych projektantów, ale też pasjonatki świata beauty i znawczynie kinowych hitów.

Śledzimy trendy i na własnej skórze sprawdzamy najgorętsze nowości na rynku. Przeprowadzamy wywiady z ekspertami, bierzemy udział w inspirujących spotkaniach (teraz także online) i przeglądamy materiały ze światowych wybiegów, a trendy z pokazów mody staramy się dostosować do codziennych stylizacji czy danej sylwetki. Nie umkną nam nawet najmniejsze obniżki cen i wyprzedaże, dlatego bądźcie z nami!

Nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu czuwa zespół ekspertów z obszaru performance i customer care, którzy zapewniają profesjonalne prowadzenie kampanii e‑commcerce oraz ich bieżącą optymalizacją.

Posiadamy własne zaplecze technologiczne, które dba o maintenance i zapewnia stały rozwój produktu.

Avanti24 - Twoje nowe źródło konwersji

 1. Informujemy inspirując

 2. Wzbudzamy intencje zakupowe

 3. Ułatwiamy decyzje zakupowe

 4. Kierujemy do sklepu

Avanti24 w liczbach

Numer 1
w megapanelu (dane 2022 wrzesień)
1,9 mln
realnych użytkowników miesiecznie
6,1 mln
odsłon miesięcznie
157 tys.
obserwujących kanały Social Media (Facebook, Instagram)Źródło: dane własne 2020
90%
naszych użytkowników odwiedza odzieżowe sklepy internetowe
73%
naszych użytkowników odwiedza sklepy internetowe z kosmetykami i perfumami
Wysokie affinity index
wśród konkurencji w grupie kobiet dobrze zarabiających powyżej 5 tys. zł (avanti24.pl - 170, domodi.pl - 147, allani.pl - 165)Źródło: Gemius/Mediapanel, XII 2020

Dlaczego warto?

 • Silny na rynku brand od lat kojarzony z shoppingiem, który zwiększy rozpoznawalność Twojej marki
 • Content inspiracyjno-zakupowy tworzony przez doświadczony zespół
 • Efektywnie działający produkt content2commerce z dedykowanymi narzędziami e‑commerce do brand fashion
 • Dotarcie do aktywnego zakupowego segmentu klientów w Internecie
 • Indywidualne podejście do potrzeb Twojej marki
 • Gwarantowane efekty kampanii zgodne z zamierzonym celem

Zaufali nam

Zobacz dlaczego nasi partnerzy cenią współpracę z Avanti

 • Współpraca z biurem reklamy gazeta.pl kontynuowana jest już od wielu lat. To dla nas wartościowy Partner oferujący zarówno rozwiązania pozwalające budować nasz brand, jak i te wspierające sprzedaż na naszym serwisie. Cenimy sobie elastyczność w podejściu do możliwości reklamowych oraz sposobów przeprowadzenia działań - często udaje nam się znajdować niestandardowe rozwiązania oraz efektywnie wykorzystywać regularną ofertę. Nasi opiekunowie dbają o dopasowanie rozwiązań do naszych celów na każdym etapie consumer journey oraz wykazują się proaktywością znając cele brandu. Miła, zaangażowana obsługa bezdyskusyjnie cechuje gazeta.pl.