Vans - Jesień 2020

Produkty

Marka Vans to niemal pół wieku tradycji. Zaczęło się od sklepu, który Paul Van Doren założył w Kaliforni wraz ze wspólnikami.
Sortuj według:

Sprzedaż butów szła nadzwyczaj dobrze, więc już po kilku latach firma posiadała kilkadziesiąt sklepów w Stanach i rozpoczęła ekspansję zagraniczną. Dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na rynku. Kultowe buty, które projektuje, szyje i sprzedaje, charakteryzują się niezwykle misternym wykonaniem i ciekawymi pomysłami. 

Obuwie damskie Vans

    Obuwie damskie marki Vans to nie są jakieś zwyczajne buty. To produkt, którego powstanie zostało do perfekcji zaplanowane tak, by ostatecznie dawał maksymalną satysfakcję klientom. Zaczyna się od stworzenia specyficznej gumowej podeszwy, potem jest etap odciskania w niej przewidzianego wzoru, montaż cholewki, elementów dekoracyjnych i właściwej części buta, na końcu ciśnieniowe lakierowanie tak, by buty uzyskały ostateczny kształt. Wszystko musi być do tego stopnia przemyślane, że Vans oferuje nam nawet oryginalne sznurowadła.

Sneakersy damskie Vans

 Same buty to kilka ofert – każda wyróżnia się czymś innym. Kolekcja low – top to oferta różnego rodzaju sneakersów damskich – czasami w dość nietypowych zdobieniach. Mamy więc modele zarówno sznurowane, jak też wkładane. Bardzo modną opcją są sneakersy damskie biało – czarną szachownicę. Osoby o dużej wrażliwości ucieszy fakt, że użyte do ich wyrobu kleje są w 100% pozbawione składników pochodzenia zwierzęcego, co czyni je butami w 100 % ,,wegańskimi''. Możemy je kupić także w stylistyce kwiatowej, która znów staje się modna.

    Inne możliwości to oparte na kultowej niskiej podeszwie sneakersy damskie wzorowane na stylu retro dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Niektóre z pań chętnie nabędą też sneakersy damskie na koturnie, których Vans ma duży wybór w swojej ofercie. Sama podeszwa. Dodając użytkowniczce nieco wzrostu, bywa te ciekawie zdobiona. Mamy modele, gdzie malowana jest w dwa lub trzy kolory. Ciekawą opcją będzie też możliwość zakupu sneakersów damskich o wydłużonej cholewce, która wpływa na stabilizację nogi w bucie i ułatwia chodzenie.

Odzież damska Vans

    Vans to także odzież damska i akcesoria damskie. Wśród nich przede wszystkim t - shirtów damskich z nadrukami, gdzie zwykle mocno wyeksponowane jest logo i nazwa firmy producenta. Kolorystyka jest bardzo różna, wzory na koszulkach często nawiązują do tych, które umieszczono na butach. Na chłodniejszą porę roku wybierzemy sobie bluzę damską lub bluzę damską z kapturem. Szczególnie pierwsza opcja to zarówno klasyka, jak też ciekawe warianty bluz odciętych w pasie i estetycznie odsłaniających pępek. W sklepach Vans nabędziemy też kurtki puchowe damskie na przykład w modnym metalicznym kolorze, ale też ciekawe parki damskie z dużym nadrukiem marki na tyle.

Obuwie męskie Vans

    Także panowie znajdą w Vansie wiele inspiracji dla tworzenia oryginalnych stylizacji. Obuwie męskie proponowane przez tę markę to przede wszystkim kolekcja klasycznych sneakersów męskich na niskiej gumowanej podeszwie, która niemal obrosła legendą. Można je też zakupić w odważniejszych wersjach kolorystycznych, nawet z elementami neonowymi stanowiącymi tak popularne ostatnio nawiązanie do lat 90. i ówczesnej mody. Podobnie z butami o wyższej cholewce, które oprócz zwiększonego komfortu dają ciekawy styl, godny prawdziwego designera. Bardziej odważni panowie mogą też wybrać sneakersy męskie w panterkę, które bardzo intrygująco będą kontrastować zresztą naszego ubioru i zwracać uwagę.

Obuwie dla dzieci Vans

    Obuwie dla dzieci zostało przez producenta podzielone na trzy główne oferty. Pierwsza z nich adresowana jest do niemowląt poniżej 1 roku życia, kolejna do maluchów w wieku 1 – 4 lat, ostatnie zaś do dzieciaków od 4 do 8 lat. Modele obuwia dla dzieci proponowane przez Vans to często miniaturowe modele obuwia dla starszych, innym razem zaś wyposażono je w efekty, które spodobają się naszym pociechom. Znajdziemy więc buty świecące w ciemności lub z wzorami nawiązującymi do ulubionych bajek.