Ziaja Jesień 2020

Produkty

Marka Ziaja to całkowicie polski pomysł biznesowy. Założona w 1989 r., firma szybko stała się jednym z liderów na rynku produkcji farmaceutyków i produktów pielęgnacyjnych. Sprzedaż rozpoczęła się od naturalnego kremu oliwkowego i stale się rozszerza, dzięki czemu marka umacnia swoją pozycję na rynku. Jest w przeszło 30 krajach na świecie.
Sortuj według:

Produkty do pielęgnacji twarzy Ziaja

    Dbałość o własną twarz i jej zdrowie to rzecz niezwykle ważna. Przecież to ona stanowi naszą wizytówkę po której poznają nas inni. Dotyczy to w równiej mierze kobiet, jak też mężczyzn.

Produkty do pielęgnacji twarzy oferowane przez Ziaja to szeroki wybór toników do twarzy dla kobiet i mężczyzn, jak też żeli do mycia twarzy również występujących w odmianach dla obu płci. Panie powinny też zadbać o odpowiedni dobór produktów przeznaczonych do demakijażu twarzy i oczu. W ofercie Ziaja jest ich ponad trzydzieści, więc jest spośród czego wybierać. Poza tym polska marka oferuje doskonałe mleczka micelarne, jak również mleczka do twarzy. Z tymi i innymi produktami Ziaja skutecznie zadbamy o to, by nasza twarz wyglądała zdrowo i była najlepszą wizytówką.

 

Produkty do pielęgnacji ciała Ziaja

    Produkty do pielęgnacji ciała to ciągle jeden z najbardziej istotnych segmentów w produkcji marki Ziaja. Znajdziemy w tej kategorii całą masę produktów, które posiadają bardzo różne przeznaczenie. Trudno jest w nich w właściwie wskazać coś, co jest absolutnie ikonicznym produktem Ziaja. Niektóre z nich mają bardzo praktyczne znaczenie, inne można stosować fakultatywnie. Przede wszystkim znajdziemy tutaj bogaty zestaw antyperspirantów damskich i męskich. Nieco inne działanie mają również blokery męskie i blokery damskie, które również są przez tę firmę produkowane. Znajdziemy tutaj oczywiście pokaźny zestaw mydeł i żeli pod prysznic dla mężczyzn, ale ten rodzaj kosmetyków będzie przede wszystkim adresowany do pań. To one z wielką zapamiętałością dbają o własne ciało, co sprawia im często przyjemność stanowiąc rodzaj hobby. W ofercie Ziaja ważne miejsce zajmują więc musy do ciała dla kobiet o właściwościach wygładzających, nawilżających i perfumujących skórę. Dodajmy, choć łatwo się domyślić, że występuje w wielu różnych zapachach. Inną ciekawą perspektywą jest zakup mleczka do ciała o właściwościach odżywczo – nawilżających dla pań. Mamy też do dyspozycji nieco ciekawych nowinek, jak chusteczki samoopalające ciało lub galaretki myjące do kąpieli z linii przeznaczonej dla kobiet. W chwilach, gdy kosmetykę skóry chcemy połączyć z przyjemnością, możemy też wybrać peeling myjący gruboziarnisty. Ziaja oferuje produkt między innymi w bardzo obiecującej czekoladowej wersji zapachowej.

 

Produkty do pielęgnacji włosów Ziaja

    Oferta marki Ziaja byłaby niepełna bez produktów do pielęgnacji włosów. Mamy tutaj przede wszystkim, chociaż nie wyłącznie, ofertę dla kobiet. Dwufazowe odżywki w sprayu mają za zadanie wzmocnienie włosów, ich wygładzenie. Dzięki szamponom do włosów nawilżającym zapobiegniemy przesuszaniu się włosów a ich zdrowie umocnimy dzięki odżywkom regenerującym. Szeroka gama szamponów do włosów o różnym zakresie działania pomoże nie tylko paniom, ale również panom. Poradzimy sobie dzięki nim z łupieżem, włosami niesfornymi lub przetłuszczającymi się. Dodatkowo, dla osiągnięcia lepszego efektu, zastosujemy serum nabłyszczające.

 

Produkty wegańskie  Ziaja

    Ziaja rozwija swoją ofertę w zgodzie z najważniejszymi światowymi trendami. Wcale nie dziwi więc, że coraz większe znaczenie ma w jej asortymencie szacunek dla środowiska i zwierząt. Z roku na rok rośnie więc ofert produktów wegańskich, wytworzonych bez składników pochodzenia zwierzęcego. Należy pochwalić takie nastawienie, które może być wzorem do naśladowania dla innych firm obecnych na rynku.