(dostępne 2 151 produktów)

Ray Ban - Wiosna 2024

Marka Ray-Ban dba o to, aby oferowane przez nią okulary zachwycały jakością. Sięga wyłącznie po najlepsze materiały, co sprawia, że okulary są solidne i trwałe. Do tego dochodzi ich perfekcyjne wykonanie. Dzięki temu świetnie się prezentują. Z ich zakupu będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci!

Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne dziecięce Junior kolor granatowy 0RJ9076S-Polarized

449,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary JACKIE OHH 0RB4101

859,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban - Okulary RB3546

779,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban - Okulary przeciwsłoneczne WAYFARER II 0RB2185

689,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary ERIKA METAL 0RB3539

619,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne JACKIE OHH II damskie kolor brązowy 0RB4098

859,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne dziecięce JUNIOR JACK kolor zielony 0RJ9565S

359,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne dziecięce JUNIOR BILL kolor czarny 0RJ9096S

359,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne kolor złoty 0RB3727D

779,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary WAYFARER 0RB2140

909,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne dziecięce JUNIOR ROUND kolor zielony 0RJ9547S

359,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne JUSTIN męskie kolor czarny 0RB4165

749,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne dziecięce Round Double Bridge kolor brązowy 0RJ9647S

359,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne 0RB4378 damskie kolor brązowy

619,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary CLUBMASTER FOLDING 0RB2176

1 039,90 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne dziecięce JUNIOR ERIKA kolor brązowy 0RJ9060S

359,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne dziecięce JUNIOR JUSTIN kolor czarny 0RJ9069S

359,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne dziecięce JUNIOR AVIATOR kolor czarny 0RJ9506S

319,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary JUSTIN 0RB4165

669,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne MEGA WAYFARER kolor brązowy 0RB0840S

689,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary JEFFREY 0RB2190

729,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary ERIKA 0RB4171

619,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne kolor czarny

949,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne 0RB4175.877 męskie kolor czarny

689,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary HEXAGONAL 0RB3548N

689,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne kolor czarny

689,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary CLUBMASTER 0RB3016

909,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne damskie kolor brązowy

869,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary WAYFARER kolor szary 0RB2140

819,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne dziecięce JUNIOR AVIATOR kolor zielony 0RJ9506S

319,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne dziecięce JUNIOR AVIATOR kolor brązowy 0RJ9506S

319,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary ROUND METAL 0RB3447N

689,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne CLUBMASTER męskie kolor czarny 0RB3016

689,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary WAYFARER LITEFORCE 0RB4195

859,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary NEW WAYFARER 0RB2132

639,99 zł

Zobacz szczegóły
Ray-Ban – Okulary CLUBMASTER 0RB3016

779,99 zł

Zobacz szczegóły

Modne okulary Ray Ban: promocje

Ray Ban to marka, której historia zaczęła się w 1937 roku. Do 1999 roku roku okulary Ray Ban były produkowane wyłącznie przez jedną firmę. Ich producentem było amerykańskie przedsiębiorstwo Bausch & Lomb. Firma ta została założona przez niemieckiego imigranta Johna Jacoba Bauscha. Z czasem dołączył do niego przyjaciel Henry Lomb. Panowie zajmowali się produkcją mikroskopów, okularów do mikroskopów oraz gumowych opraw okularowych. Pierwsze okulary przeciwsłoneczne firma Bausch & Lomb wyprodukowała w 1929 roku dla amerykańskich lotników. Nazwa „Ray Ban" została zarejestrowana w 1936 roku. Przez kilka kolejnych lat firma wprowadziła na rynek okulary przeciwsłoneczne dla zwykłych ludzi. Szczególną popularnością cieszył się model Ray Ban Wayfarer. Okulary te zostały wykorzystane w wielu amerykańskich filmach, między innymi w „Top Gunie", w którym główną rolę zagrał Tom Cruise. Rozwijająca się prężnie firma regularnie wprowadzała na rynek nowe modele okularów zarówno przeznaczonych dla osób uprawiających różne sporty, jak i lifestylowe. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych Ray Ban został przejęty przez włoską firmę Luxottica Group.

Okulary Ray Ban należą do okularów z wysokiej półki cenowej. Zainteresowane nimi osoby nie muszą jednak już martwić ich wysoką ceną. Promocje to sposób na to, aby okulary Ran Ban kupić ze zniżką dochodzącą nawet do kilkunastu procent.

Modne okulary Ray Ban: wyprzedaże

Większość osób jest przekonanych, że Ray Ban to wyłącznie okulary przeciwsłoneczne. Osoby te są w błędzie, gdyż marka produkuje od wielu lat również okulary korekcyjneBrand zdecydował się na utrzymanie identycznego designu okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Okulary korekcyjne w kształcie popularnych Wayfarer czy Awiatorów cieszyły się ogromną popularnością. Atrakcyjny design to tylko jedne z kluczy do sukcesu marki Ray Ban. Przyczyniła się do tego także bardzo wysoka jakość zarówno okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych.

Okulary Ray Ban są marzeniem bardzo wielu osób, dzisiaj marzenie to może się spełnić. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby za okulary Ray Ban zapłacić nawet siedemdziesiąt procent mniej.

Modne okulary Ray Ban: outlet

Osoby, które zdecydują się na okulary Ray Ban chcą mieć sto procent pewności, że kupują oryginalne okulary. Warto więc pamiętać, że każda para tych okularów pakowana jest w połyskliwe pudełko wykonane z grubszego tworzywa. Z boku pudełka znajduje się biała naklejka z kodem QR oraz logo marki. Logo to znajduje się także z przodu pudełka. Logo znajduje się z lewej strony pudełka i nigdy nie jest naklejane. Logotyp marki znajduje się dodatkowo na nausznikach okularów.

Sygnowane logo Ray Ban okulary nosiła Marylin Monroe, John F. Kennedy, Madonna i wiele innych osób. Dzisiaj może je mieć niemal każda osoba. Outlet to sposób na to, aby okulary Ray Ban kupić z imponującą, bo przekraczającą nawet osiemdziesiąt procent zniżką. Warto pamiętać, że outlet prowadzi sprzedaż wyłącznie nowych i pełnowartościowych rzeczy. Po okulary Ray Ban moż w outlecie sięgnąć bez obaw.

Jedną z najbardziej znanych na całym świecie marek produkujących okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne jest marka Ray Ban. Okulary te zaliczane są do produktów z najwyższej półki cenowej. Chcąc dzisiaj kupić okulary Ray Ban i zbyt mocno nie nadwyrężyć swojego budżetu, warto postawić na promocje, wyprzedaże lub outlet.

Ray Ban: prawdziwy lider w świecie okularów

Ci, którzy noszą okulary przeciwsłoneczne i interesują się modą z pewnością doskonale znają słynną markę Ray-Ban. To okulary dla najbardziej wymagających, które zachwycają pod każdym względem. Bardzo długo ich cena była jednak tak wysoka, że wiele osób mogło tylko pomarzyć o ich kupnie. Dziś jest zupełnie inaczej. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to okazja do zakupu słynnych Ray-Banów w bardzo atrakcyjnej cenie.

Promocje na modne okulary Ray-Ban

Trudno o drugą tak zwaną i popularną na całym świecie markę okularów. Jest to marka z naprawdę długą historią. Powstała w roku 1937. Do roku 1999 za produkcją okularów Ray-Ban stała firma Bausch&Lomb. W roku 1999 doszło do jej przejęcia przez firmę Luxottica Group. Powstanie marki przypadło na czas intensywnego rozwoju lotnictwa. Samoloty latały coraz wyżej, a piloci – oślepiani słońcem – zaczęli uskarżać się na zawroty głowy oraz nudności. W efekcie pokonywanie długich tras stawało się dla nich coraz trudniejsze. To właśnie wówczas – w roku 1929 – do firmy Bausch&Lomb skierowano prośbę o wyprodukowanie okularów, które sprawdziłyby się wśród pilotów. Firma nie bała podjąć się wyzwania. Zaproponowane przez nią okulary nie tylko skutecznie chroniły przed promieniami słonecznymi, ale gwarantowały również ostrość widzenia na najwyższym poziomie. Dostarczone pilotom okulary miały zielone soczewki, a także charakterystyczny – doskonale znany do dzisiaj – kształt. Były to pierwsze Aviatory. W roku 1936 pojawiły się one w sprzedaży. Rok później firma zdecydowała się zarejestrować je pod nazwą Ray-Ban. Dziś jest to jedna z bardziej znanych marek na całym świecie.

Okulary Ray-Ban to doskonały wybór dla wszystkich naprawdę wymagających użytkowników okularów przeciwsłonecznych. Dzisiaj ci, którzy chcą je kupić mogą zapomnieć o ich wysokiej cenie. Jak to możliwe? Wszystko dzięki akcjom promocyjnym. Obniżki, które gwarantują promocje dochodzą nawet do kilkunastu procent.

Modne okulary Ray-Ban: wyprzedaże

Okulary marki Ray-Ban cenione są przed gwiazdy światowego kina, muzyki i estrady. Można było zobaczyć je na nosie uwielbianej Marilyn Monroe, Madonny, Brada Pitta, a nawet Andy’ego Warhola. Są to okulary, które popularne są od lat i nie zanosi się na to, aby w tym względzie coś miało się zmienić. Wśród wielu dostępnych modeli znaleźć można zarówno te zachwycające prostotą, jak i te, które są niezwykle ekstrawagancje. Marki nie zapomina również o osobach ceniących elegancję. Oferuje ona tak ogromny wybór modeli, że każdy bez trudu znajdzie okulary idealnie dopasowane do kształtu twarzy, preferencji i własnego stylu.

Decydując się na okulary Ray-Ban, można dziś zapomnieć o ich wysokiej cenie, która jeszcze niedawno była dla wielu osób przeszkodą w zakupie. Wyprzedaże umożliwiają zakup słynnych Ray-Banów w cenie niższej nawet o siedemdziesiąt procent. Akcje wyprzedażowe obejmują wyłącznie nowe okulary, które nie mają wad ani choćby najmniejszych śladów użytkowania.

Modne okulary Ray-Ban: outlet

Dzisiaj modne okulary Ray-Ban można kupić w niezwykle atrakcyjnej cenie. Jak to zrobić? Wystarczy postawić na outlet. Kupując w outlecie, można zaoszczędzić naprawdę dużo. Obniżki dochodzą do osiemdziesięciu procent, a zdarza się, że są jeszcze wyższe. W outlecie dostępne są tylko nowe produkty, a jedyne, co odróżnia je od tych dostępnych w klasycznym sklepie to cena.

Ray-Ban to jedna z bardziej znanych marek. Sygnowane nią okulary są najbardziej popularne na całym świecie. Charakteryzują się wysoką jakością wykorzystanych materiałów, ciekawym designem, perfekcją wykonania. Długo były zbyt drogie dla wielu osób. Dziś cena nie stoi jednak na drodze do ich kupna. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to sposób na naprawdę tanie okulary marki Ray-Ban.