Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

(dostępne 163 produkty)

Deuter - Nowości Wiosna 2022

Marka Deuter to jeden z liderów rynku plecaków, toreb, śpiworów i akcesoriów przydatnych w szeroko rozumianej turystyce. Osprzęt produkowany przez tę firmę bywa ceniony za dobrą jakość wykonania i niezawodność niezależnie od sytuacji. Z tego powodu nowości zyskują coraz więcej zwolenników, dla których optymalne warunki podróży i zwiedzania są najistotniejsze. Nowa kolekcja ucieszy każdego. Jest zawsze dostępna online. Marka oferuje sklep internetowy, gdzie znaleźć można dodatkowo outlet i promocje.

649 zł

Plecak Deuter

89 zł

Portfel męski Deuter

79 zł

Portfel damski niebieski Deuter

79 zł

Portfel męski Deuter

109 zł

Deuter portfel damski

429 zł

Plecak Deuter

629 zł

Plecak Deuter

429 zł

Deuter plecak

529 zł

Plecak Deuter

629 zł

Plecak Deuter

899 zł

Plecak Deuter

1 099 zł

Plecak Deuter

899 zł

Plecak Deuter

899 zł

Plecak Deuter

899 zł

Plecak Deuter

529 zł

Plecak Deuter

529 zł

Plecak Deuter

899 zł

Plecak Deuter

919 zł

Plecak Deuter

669 zł

Plecak Deuter

669 zł

Plecak Deuter

779 zł

Plecak Deuter

669 zł

Plecak Deuter

919 zł

Plecak Deuter

779 zł

Plecak Deuter

959 zł

Plecak Deuter

959 zł

Plecak Deuter

779 zł

Plecak Deuter

169 zł

Nerka Deuter czerwona

169 zł

Czarna nerka Deuter

109 zł

Pomarańczowy nerka Deuter

760 zł

Plecak szary Deuter

109 zł

Nerka Deuter dla mężczyzn

84 zł

Nerka fioletowa Deuter

299 zł

Nerka czarna Deuter męska

299 zł

Nerka Deuter

Plecaki Deuter - nowa kolekcja

Każde wyjście w teren powinno być właściwie przygotowane. Nie możemy nie zabrać tego, co będzie nam zapewniało względny komfort i bezpieczeństwo, ale musimy pozostawić wszelkie zbędne szpargały. Nie chodzi przecież o to, aby zabierać ze sobą absolutnie wszystko – pełne zaopatrzenie mamy w domu. Pozostawmy je więc i dokonajmy selekcji. Po tym akcie – zapakujmy do odpowiedniego plecaka turystycznego. Odpowiedniego, czyli jakiego? Z pewnością dostosowanego do naszej sylwetki. Nie tylko kwestia designu wpływa na to, że dzielimy je na plecaki męskie i plecaki damskie. Nasza wielkość, waga i siła też się liczą. Deuter zdaje sobie z tego sprawę, co widać patrząc na to co kryje nowa kolekcja.

Plecaki damskie i plecaki męskie Deuter - nowości

Ta zaś zawiera zarówno plecaki damskie, jak i plecaki męskie. Najcięższe plecaki wyprawowe w klasie 75 + 10 l to wprawdzie nowa kolekcja określona jako unisex, ale chyba tylko najwytrwalsze kobiety mogą nosić takie ciężary. Jest to przy tym kategoria plecaka odpowiedniego na wielodniowe wyprawy trekkingowe, ale też na wyprawy lodowcowe, co podkreśla dobitnie jego charakter. Za co go docenimy? Plecak wyprawowy 75 + 10 posiada system stabilizujący, odpowiedni materiał, regulację pasów ramiennych i wzmocnienie pasa biodrowego, troczki umożliwiające zaczepienie dodatkowego ekwipunku i wiele, wiele innych przydatnych cech. Ponżej niego mamy plecaki turystyczne i plecaki górskie. Często już w tym przypadku rozróżnia się nowości dla panów i pań. Nowości oferowane przez markę Deuter kobietom posiadają, poza często nieco bardziej żywą kolorystyką, także żółty kwiatek przytwierdzony do powierzchni plecaka. Dodatkowymi elementami w plecakach damskich bywają skrócone pasy i dodatkowa pianka w miejscach w których często tworzą się otarcia u użytkowniczek.

Plecaki miejskie Deuter

Oprócz wymienionych Deuter oferuje również mniejsze plecaki miejskie o pojemności na przykład 28 litrów. Produkt dobry zwłaszcza dla rowerzystów. Jego zaletą jest w przypadku miłośników roweru to, że wykonany został w technologii sprzyjającej cyrkulacji powietrza na plecach.

Torby podróżne Deuter, czyli alternatywa dla plecaka

Alternatywą dla plecaka będzie zawsze odpowiednio dobrana torba podróżna. Deuter ma w swojej ofercie modele w kolorze khaki od 40 do nawet 90 l. Zostały wykonane w systemie, który umożliwia zamianę uchwytów torby na ramiączka dzięki którym szybko zrobimy z niej plecak. To bardzo cenna możliwość, która pomaga nam w sytuacji zmęczenia i zmieniających się okoliczności. Pokryta poliuretanem powierzchnia wolno nasiąka oraz obdarzona dużą liczbą kieszeni, co jest niezwykle praktyczne.

Śpiwory Deuter

Śpiwór jest często newralgicznym elementem turystycznego wyposażenia. W podróży musi być dość mały, aby nam nie zawadzał czyniąc dodatkowy kłopot. Po rozłożeniu musi chronić nas przed zimnem, odpowiednio wentylować i być praktyczny. Deuter oferuje śpiwory damskie, które odznaczają się przeznaczeniem na odpowiednią wysokość (np. do 175 cm wzrostu), ciekawym designem i kilkoma ważnymi szczegółami technicznymi. Zaletą oferty Deutera jest na przykład kołnierz termiczny, który zabezpieczy przed chłodem głowę użytkowniczki. Posiada także zamek o ograniczonej zawodności, jest pokryty tkaniną trudną do przemoczenia i jednocześnie łatwą w wysychaniu. Ma też dodatkowe docieplenia w miejscu stóp. Podobnymi zaletami odznaczają się większe śpiwory męskie i dostosowane do wielkości dziecka śpiwory dziecięce.

Outlet Deuter

Polując na produkty Deuter, warto rozejrzeć się, co oferuje także outlet. Przeceny to również szansa aby kupić taniej. Odwiedzając sklep internetowy, można także uzyskać rabat online.

Promocje Deuter

Warto sprawdzać także promocje! Dzięki nim nawet nowości mogą być przecenione o kilkadziesiąt procent! Daje to szansę, aby nie przepłacać za swoje zakupy i zaoszczędzić.