Pończochy damskie Jesień 2020

Produkty

Pończochy to dodatek, który kojarzy się przede wszystkim z romantyczną bielizną. Na jakie okazje je wybierać i dla kogo będą najlepsze? Zanim dokonacie zakupu, zobaczcie nasz mały poradnik.
Sortuj według:

Pończochy damskie - modny i wygodny dodatek?

Pończochy można nosić na co dzień, ale będą wprost idealne na specjalne okazje. Jedni je uwielbiają, inni nigdy nie mieli ich w swojej szafie. Trzeba jednak przyznać, że są one bardzo kobiecym dodatkiem do eleganckich kreacji na specjalne okazje lub dopełnieniem romantycznych zestawów bielizny. Pończochy możesz nosić zamiast rajstop - z pewnością będą one ich wygodnym zamiennikiem.

Pończochy uciskowe - dla kogo?

Kto powinien zastanowić się nad zakupem pończoch uciskowych? Z pewnością będą to panie, które mają problem z pajączkami czy żylakami nóg. Pończochy damskie uciskowe możecie stosować również jeśli często pojawia się u was uczucie ciężkość nóg oraz obrzęki.

Pończochy ślubne dla każdej panny młodej?

Bardzo popularnym elementem garderoby są także pończochy białe, które panny młode zakładają w dniu swojego ślubu. Takiej bielizny nie nosimy na co dzień, dlatego idealnie wpisze się ona w stylizację wybraną na ten wyjątkowy dzień. Takie pończochy będą idealne podczas ślubu w kościele, szczególnie jeśli odbywa się on w chłodniejsze miesiące. Jeśli jesteś szczupła wybierz wygodne pończochy samonośne. Paniom o pełniejszych kształtach polecamy pończochy przypinane do pasa, które wymodelują sylwetkę i podkreślą jej walory.