Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

KobietaMężczyznaDzieckoInspiracje
Odzież
Bielizna
Biżuteria
|
Marki
ECO

(dostępne 615 produktów)

Buty Timberland męskie - Jesień 2021

Marka Timberland została założona w 1952 roku. Jej założycielem jest Nathan Swartz. Firma od samego początku swojego istnienie oferowała produkty wysokiej jakości. Był to efekt tego, że wybierała materiały w najwyższym gatunku oraz chętnie wykorzystywała najnowsze technologie. Produkty marki Timberland wyróżniają się także bardzo ciekawym designem. Bogata oferta obejmuje między innymi buty męskie. Wiele osób nie decyduje się na ich zakup, gdyż obawiają się wysokiej ceny. Okazuje się jednak, że buty Timberland męskie można kupić nie płacąc zbyt wiele. Dobrym wyjściem są promocje, wyprzedaże i outlet. więcej

Filtry

Aktywne filtry

Kategorie

Cena

-

Marki

Kolory

Sekcje

Pory roku

Style

Motywy-Wzory

Dodatki

Materiały

Rozmiary

Rozmiary butów

Zapięcia

Podeszwy

Sport

Dostępności

Wysokości cholewek

Okazje

Rodzaje nosków

Duże rozmiary

Wyprzedaże
Strona 1 z 3

Buty Timberland męskie: promocje


Założycielem marki Timberland jest najlepszym przykładem na to, że nawet zwykły robotnik może zostać milionerem. Nathan Swartz przez wiele lat był pracownikiem fizycznym, który zajmował się wyrabianiem butów. We wspomnianym we wstępie 1952 roku podjął decyzję, która zaważyła na całym jego życiu. Zdecydował się zainwestować w udziały firmy The Abington Shoe Company. Trzy lata później dokupił następny pakiet udziałów, w efekcie został właścicielem większości udziałów. Firma przeszła w jego ręce. Dzisiaj buty Timberalnd są synonimem trwałości i bardzo wysokiej jakości. Wszyscy, którzy zdecydują się zakupić buty Timberland męskie mogą być pewni, że dokonali dobrego wyboru. Buty doskonale sprawdzą się nawet w trudnych warunkach. Oferowane przez markę buty sportowe chętnie noszą gwiazdy kina i estrady. Do produkcji bardzo wielu modeli swoich butów amerykańska marka wykorzystuje w bardzo dużym stopniu materiały pochodzące z recyklingu. Troszczy się więc nie tylko o wygodę swoich klientów, ale także o środowisko naturalne. Po buty Timberland każdy może sięgnąć bez obawy, że w trudnych warunkach pogodowych odklei się w nich podeszwa. Timberlandy to buty, które zostały wykonane z najwyższą starannością. Nic nie można im zarzucić. Osoby, które je wybiorą nie muszą za nie przepłacać. Wystarczy postawić na promocję, aby kupić je nawet kilkanaście procent taniej. Należy przy tym pamiętać, że męskie buty oferowane w ramach akcji promocyjnej są pełnowartościowe.
 

Buty Timberland męskie: wyprzedaże


Nowoczesne technologie są przez markę Timberland wykorzystywane od początku jej istnienie. Pierwsze wodoodporne buty, które trafiły na rynek w 1973 roku okazały się ogromnym hitem. Zastosowane w nich rozwiązania były bardzo nowatorskie, jak na owe lata. Co ciekawe, rozwiązanie to jest stosowane przez firmę w dalszym ciągu. Nie zdarzyło się, żeby klienci byli z niego niezadowoleni. Timberlandy to buty, które są nie tylko wygodne, wytrzymałe i solidne. Marka dba także o to, aby doskonale się prezentowały. W efekcie każdy, kto zdecyduje się na ich zakup będzie w pełni usatysfakcjonowany. Dzisiaj buty tej marki można kupić również w Polsce. Co ważne, nie trzeba za nie płacić zbyt wiele. Stawiając na wyprzedaże można je zdobyć za niewielkie pieniądze. Zniżki na wyprzedażach są imponujące, sięgają siedemdziesięciu procent. Od tych, które są dostępne w regularnej sprzedaży pod względem jakości buty z wyprzedaży niczym się nie różnią. Za to można naprawdę sporo zaoszczędzić.
 

Buty męskie Timberland: outlet


W butach marki Timberland chodzi między innymi Jennifer Lopez i Beyonce. Od 2002 roku marka jest obecna także w Polsce. Wysoka jakość oferowanych produktów doceniana jest nie tylko przez klientów. Firma Timberland jest laureatem wielu nagród. Buty męskie Timberland wbrew pozorom nie muszą kosztować fortuny. Wybierając outlet (czyli sklep sprzedający końcówki serii i produkty powyprzedażowe) można je kupić ze zniżką sięgającą nawet osiemdziesięciu procent. Kupując w outlecie można sporo zaoszczędzić.

Firma Timberland produkuje buty od ponad sześćdziesięciu lat. Oferuje produkty bardzo wysokiej jakości, nic więc dziwnego, że podbija kolejne rynki. Buty Timberland można kupić w atrakcyjnej cenie także w naszym kraju. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że buty Timberland męskie można kupić w znacznie niższej cenie niż ta regularna.