Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

KobietaMężczyznaDzieckoInspiracje
Odzież
Bielizna
Biżuteria
|
Marki
ECO

(dostępne 865 produktów)

Buty Gino Rossi męskie - Jesień 2021

Polską marką obuwniczą, która oferuje szeroki wybór butów męskich jest Gino Rossi. Od samego początku marka stawia na najwyższą jakość produktów, oferując buty ze skóry naturalnej. W związku z tym obuwie Gino Rossi męskie nigdy nie należało do najtańszych. Na szczęście dzisiaj ci panowie, którzy chcą kupić obuwie Gino Rossi nie muszą zaprzątać sobie głowy jego wysoką ceną. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że buty te wcale nie kosztują dużo. więcej

Filtry

Aktywne filtry

Kategorie

Cena

-

Marki

Kolory

Sekcje

Pory roku

Materiały

Rozmiary butów

Zapięcia

Sklepy

Sport

Dostępności

Wyprzedaże
Strona 1 z 5

Obuwie Gino Rossi męskie: promocje

Większość osób, które stykają się z marką Gino Rossi pierwszy raz jest przekonanych, że to marka włoska. Tymczasem od samego początku obuwie Gino Rossi powstaje w polskiej fabryce znajdujące się w Słupsku. Co ciekawe, w tym mieście nadal znajduje się główna siedziba marki. Historia butów Gino Rossi rozpoczęła się w roku 1992 i była efektem nawiązania współpracy polskich biznesmenów z włoskimi producentami obuwia. Włosko brzmiąca nazwa nawiązuje do jednego z udziałowców, którzy nosił właśnie takie imię i nazwisko. Nie bez powodu właściciele marki zdecydowali się na obcobrzmiącą nazwę. W latach dziewięćdziesiątych był to bowiem synonim luksusu i najwyższej jakości.
Marka Gino Rossi zaczynała od obuwia męskiego. Wprawdzie dzisiaj w ofercie znajdują się również buty dla pań, ale to właśnie obuwie Gino Rossi męskie nadal stanowi najważniejszy segment oferty. Firma od samego początku dba o to, aby oferowane przez nią buty były w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Dlatego proponuje obuwie męskie wykonane z najwyższej jakości skór naturalnych. Obuwie Gino Rossi męskie to buty, których wierzchy wykonane zostały ze skóry bydlęcej, koziej i cielęcej. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że obuwie Gino Rossi męskie nie należy do najtańszych. Na szczęście dzisiaj cena nie musi być przeszkodą w ich zakupie. Wystarczy postawić na promocje. Kupując obuwie Gino Rossi męskie na akcji promocyjnej, można zaoszczędzić nawet kilkanaście procent.

Obuwie Gino Rossi męskie: wyprzedaże

Marka Gino Rossi doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest nie tylko jakość obuwia, ale również jego wyjątkowy design. Dlatego może pochwalić się współpracą z Tomaszem Ossolińskim, który zaprojektował w roku 2014 kolekcję obuwia męskiego. Obejmowała ona aż sześć modeli, wśród których znalazły się te wieczorowe i casualowe. Wszystkie wykonane były w całości ze skory. Obuwie Gino Rossi męskie to ukłon w stronę panów ceniących klasyczną elegancję. Buty zadowolą nawet tych mężczyzn, których wymagania są naprawdę wygórowane. Co ważne, każdy pan, który zdecyduje się na buty tej marki może być pewny, że jest to inwestycja na lata. Buty nie tylko świetnie przetrwają upływający czas, ale nadal nie wyjdą z mody. Marka stawia bowiem na propozycje ponadczasowe.
Chcąc kupić obuwie Gino Rossi męskie, nie trzeba martwić się dzisiaj jego wysoką ceną. Rozwiązaniem są wyprzedaże, które gwarantują buty Gino Rossi męskie ze znaczną – bo dochodzącą nawet do siedemdziesięciu procent – zniżką.

Obuwie Gino Rossi męskie: outlet

Marka Gino Rossi dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią buty były nie tylko estetyczne i trwałe, ale również wygodne. Dlatego stosuje wyłącznie takie materiały, które nie nasilają pocenia stóp, a każde miejsce w bucie jest idealnie wyprofilowane. W efekcie nie trzeba obawiać się tego, że buty będą obcierały, odparzały czy odgniatały. Obuwie Gino Rossi męskie nosić można nawet przez wiele godzin.
Każdy mężczyzna, który chce kupić obuwie Gino Rossi męskie w naprawdę dobrej cenie, powinien postawić na outlet. Zniżki, jakie można upolować w outlecie są naprawdę imponujące: zdarza się, że przekraczają nawet osiemdziesiąt procent. Gino Rossi to ceniona polska marka obuwnicza, która idealnie wpisuje się w nawet najbardziej wygórowane wymagania. Oferuje obuwie ze skóry naturalnej, które wykonane jest perfekcyjnie. Dzisiaj na buty Gino Rossi mogą zdecydować się nie tylko ci z naprawdę wypchanym portfelem. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że obuwie Gino Rossi męskie można kupić w bardzo rozsądnej cenie.