Salewa buty męskie - Wiosna 2021

Produkty

Sportowe czy turystyczne buty są potrzebne podczas każdego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu. Do butów, które zasługują na uwagę należą te marki Salewa. Marka oferuje wysokiej jakości damskie i męskie obuwie sportowe i trekkingowe. Salewa buty męskie cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Marka ta jest obecna i ceniona także w Polsce. Liczy się bardzo to, że Salewa buty męskie leżą w zasięgu finansowych możliwości wielu Polaków. Promocje, wyprzedaże i outlet to rozwiązania, które sprawiają, że buty te nie kosztują zbyt wiele.
Sortuj według:

Salewa buty męskie: promocje


Salewa to znany od lat producent odzieży i sprzętu turystycznego. Markę założył Joseph Liebhart w 1935 roku. Na siedzibę swojego przedsiębiorstwa Liebhart wybrał Monachium. W początkowym okresie działalności, szczególnie w czasie II wojny światowej, oferta firmy obejmowała przede wszystkim plecaki, które miały wykonany ze stali stelaż oraz kijki narciarskie z drewna orzechowego. Marka przetrwała bez większych strat II wojnę światową, już w latach 50. mogła pozwolić sobie na to, aby wspierać ludzi gór. Zorganizowana w 1955 roku wyprawa w Andy była pierwszą wyprawą, której wsparcia udzieliła firma Salewa. Jeszcze tego samego roku marka Salewa do swojej oferty wprowadziła produkty specjalnie zaprojektowane z myślą o miłośnikach sportów górskich. Wznoszący się do lotu orzeł widnieje na wszystkich produktach marki. Z produktów oferowanych przez markę bardzo chętnie korzystają miłośnicy gór na całym świecie. Twarzami marki zostają wspinacze, paralotniarze i himalaiści. Ambasadorami marki Salewa byli także Polacy, między innymi Kinga Baranowska, która jako pierwsza Polka zdobyła Dhaulagiri, Manaslu i Kanczendzongę. Buty trekkingowe należą do produktów, które wybierane są bardzo chętnie. Salewa buty męskie to szeroki wybór różnorodnych modeli idealnych nie tylko na bardzo trudne górskie szlaki. W ofercie dostępne są buty męskie:
-niskie;
-wysokie;
 średnie;
-zimowe.
W ofercie marki są nie tylko buty trekkingowe, ale także przeznaczone dla biegaczy. Wszystkie buty została zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewniły swoim użytkownikom bezpieczeństwo na szlaku. Standardem jest więc w butach trekkingowych antypoślizgowa podeszwa. Buty trekingowe muszą znaleźć się na wyposażeniu każdego miłośnika pieszych wędrówek. Jest to inwestycja, na której nie można oszczędzać. Buty męskie Salewa nie muszą być bardzo drogie. Promocje sprawiają, że Salewa buty męskie można kupić nawet o kilkanaście procent taniej.
 

Salewa buty męskie: wyprzedaże


Bezpieczeństwo użytkowników jest dla marki Salewa priorytetem, dlatego marka oferuje buty, które mają usztywnioną kostkę. Nawet po kilkugodzinnej wędrówce nie można narzekać na opuchnięte stopy, to zasługa tego, że buty od Salewy są bardzo dobrze wentylowane. Liczy się też to, że można je kupić w bardzo dobrej cenie. Jak to możliwe? Wystarczy zdecydować się na wyprzedaże. Wiele sklepów organizuje wyprzedaże już nie tylko na koniec danego sezonu, ale także w jego trakcie. To doskonały sposób na to, aby Salewa buty męskie kupić nawet w cenie obniżonej o siedemdziesiąt procent.
 

Salewa buty męskie: outlet


Buty Salewa wykonane są z materiałów bardzo wysokiej jakości i w niezwykle staranny sposób. W butach tych można wędrować zarówno w mało wymagającym, jak i w bardzo trudnym terenie. Stosowane przez firmę rozwiązania zmniejszają do minimum ryzyko kontuzji. W każdych warunkach można czuć się w nich bezpiecznie i komfortowo.  Salewa buty męskie idealne na szlaki o różnym stopniu trudności można zdobyć nie płacąc zbyt wiele.W bardzo dobrej cenie ma je w swojej ofercie outlet. Outlet oferuje końcówki serii, buty można w nim zdobyć nawet w cenie obniżonej o osiemdziesiąt procent.

Salewa oferuje buty, które są połączeniem bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Są to buty bardzo wysokiej jakości warte swojej ceny. Osoby, które chcą je mieć nie muszą jednak płacić za nie zbyt wiele. Promocje, wyprzedaże i outlet to rozwiązanie, które sprawia, że Salewa buty męskie  można zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.