Buty Dr. Martens męskie - Wiosna 2021

Produkty

Wśród damskich i męskich elementów garderoby bez trudu można wskazać takie, które są już dzisiaj uważane za legendarne. W przypadku butów bez wątpienia mianem tych kultowych można bez wątpienia nazwać słynne Martensy. Od powstania pierwszej pary tych butów upłynęło wiele lat, wciąż jednak cieszą się one ogromną popularnością. Wśród tego owianego legendą obuwia wyróżnić można oczywiście Martensy męskie. Wysoka cena tych butów sprawia, że wiele osób rezygnuje z ich zakupu. Tymczasem Martensy męskie można kupić w naprawdę bardzo dobrej cenie. Wystarczy zdecydować się na promocje, wyprzedaże i outlety.
Sortuj według:

Martensy męskie: promocje naprawdę się opłacają


Nazwa tych kultowych butów nawiązuje do nazwiska ich twórcy. Buty te zostały skonstruowane przez doktora Martensa, który z zawodu był lekarzem. Historia tych butów zaczęła się pod koniec lat 40. XX wieku od doznanej przez dr Martensa kontuzji kostki. Skonstruował on buty, które miały za zadanie zapobiegać wstrząsom stopy. Do masowej produkcji opracowane przez niego buty trafiły w 1949 roku. Charakterystyczny żółty szew, który jest jednym z ich znaków rozpoznawczych pojawił się dziesięć lat później, gdy założona przez doktora Martensa fabryka została sprzedana inwestorowi z Wielkiej Brytanii. Początkowo Martensy były obuwie cieszącym się ogromną popularnością wśród przedstawicieli różnych grup subkulturowych. Szczególnie popularne były wśród punków i skinheadów, którzy poprzez te buty wyrażali swój światopogląd. Cechą, która wyróżnia Martensy spośród innych rodzajów obuwia jest poduszka powietrzna na pięcie. Te ponadczasowe buty szybko stały się popularne nie tylko wśród punków i skinów. Są one nieodłącznym dodatkiem do każdej stylizacji w stylu rock. Oryginalne Martensy męski produkowane są z naturalnej skóry. Ich cena jest więc bardzo wysoka. Dzisiaj jednak nie jest to przeszkoda w ich zakupie. Można je kupić w niższej cenie w czasie akcji promocyjnej. Promocje są szansą na to, aby te kultowe buty kupić ze zniżką, która może wynieść nawet kilkanaście procent. W przypadku tak dużej zniżki różnicę w cenie da się odczuć przy kasie bardzo mocno.
 

Martensy męskie: wyprzedaże również warto wykorzystać


Możemy przypuszczać, że gdyby nie kontuzja, którą odniósł Klaus Martens jeżdżąc na nartach, nigdy nie doszłoby do skonstruowania tych kultowych butów. Ich powstanie zawdzięczamy z jednej strony jego kontuzji, z drugiej zaś temu, że pracował on w tym czasie jako wojskowy lekarz. Powrót do zdrowia utrudniało mu noszenie ciężkich wojskowych butów. Szukał więc sposobów na to, aby przerobić wojskowe buty na takie, które nie będą pogłębiać odniesionego przez niego urazu. Metodą prób i błędów znalazł wreszcie rozwiązanie. Zastosować wyściółkę amortyzującą, która sprawdziła się rewelacyjnie. Dzisiaj martensy noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Panowie, którzy chcą stać się posiadaczami kultowych Martensów nie muszą rezygnować ze swoich marzeń z uwagi na ich wysoką cenę. Wyprzedaże to okazja do tego, aby marzenie o posiadaniu Martensów spełnić i nie zapłacić przy tym zbyt wysokiego rachunku. W przypadku wyprzedaży można liczyć na to, że cena Martensów będzie obniżona nawet o siedemdziesiąt procent. Co ważne, będą to pełnowartościowe buty bez żadnych wad. Można je kupić na wyprzedażach bez najmniejszych obaw.
 

Martensy męskie: outlet


Mimo ciężkiego wyglądu Martensy są bardzo wygodnym rodzajem obuwia. Dzisiaj nikt już nie pamięta, że podeszwy w pierwszych modelach butów stworzonych przez dr Klausa Martensa wykonane zostały z materiałów pozyskanych z wraków niemieckich samolotów. Wszyscy, którzy chcą dzisiaj kupić te kultowe buty, mogą wybrać outlet. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które chcą kupić Martensy męskie nie płacąc za nie zbyt wiele. W outlecie pełnowartościowe buty mogą kosztować do osiemdziesięciu procent mniej. Martensy to kultowe buty noszone chętnie przez kobiety i mężczyzn. Wygodne, wyróżniające się bardzo wysoką jakością nie są dostępne tylko dla zamożnych osób. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że Martensy męskie można kupić w bardzo przystępnej cenie.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.