Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 482 produkty)

Modne Podkolanówki - Zima 2023

Skarpety to element garderoby, który w większości przypadków jest niewidoczny spod spodni. W sprzedaży dostępnych jest obecnie wiele różnych rodzajów skarpet. Do tych, które cieszą się dużą popularnością zalicza się modne podkolanówki. Jest to rodzaj skarpet szczególnie popularny wśród kobiet. Aby dzisiaj je kupić, wcale nie trzeba zapłacić wiele. Okazją do tego, aby kupić najmodniejsze podkolanówki bardzo korzystnie są promocje - sięgające aż 72.04%, wyprzedaże i outlet. Sprawdź nowości na sezon Zima 2023 już dziś!

Podkolanówki czarne z poliamidu

9,90 zł

Podkolanówki

32,90 zł

Podkolanówki z poliamidu

29,90 zł

Podkolanówki

26,90 zł

Podkolanówki casual z elastanu

27,90 zł

Podkolanówki z elastanu

24,90 zł

Podkolanówki bez wzorów

9,90 zł

Podkolanówki

29,90 zł

Podkolanówki

27,90 zł

Podkolanówki czarne

39,90 zł

Podkolanówki z poliamidu

24,90 zł

Podkolanówki bawełniane

25,90 zł

Podkolanówki

24,90 zł

Podkolanówki Steven bawełniane

17,99 zł

Podkolanówki casual

24,90 zł

Podkolanówki

24,90 zł

Podkolanówki

26,90 zł

Podkolanówki Sówka.net.pl

12,99 zł

Podkolanówki Mona Queen Size gładkie

17,59 zł

Podkolanówki z bawełny

28,90 zł

Podkolanówki Conte

19,19 zł

Podkolanówki Steven z elastanu

17,99 zł

Podkolanówki

15,90 zł

Podkolanówki Gabriella bez wzorów

11,90 zł

Podkolanówki Gabriella casualowe

11,90 zł

Podkolanówki Steven

17,99 zł

Podkolanówki wielokolorowe

27,90 zł

Podkolanówki

26,90 zł

Podkolanówki Conte

23,99 zł

Podkolanówki

27,90 zł

Podkolanówki białe

35,90 zł

Podkolanówki z poliamidu

24,90 zł

Podkolanówki wielokolorowe casual

28,90 zł

Podkolanówki

35,90 zł

Podkolanówki szare casual

32,90 zł

Podkolanówki casualowe

24,90 zł

Modne podkolanówki: promocje

Białe podkolanówki były stałym elementem ubioru wielu dziewczynek przez wieloma laty.
Dzisiaj weszły one na stałe do mody nie tylko dziecięcej, ale także damskie. Są doskonałą alternatywą dla krótkich skarpet oraz dla rajstop. Można nosić je w chłodne dni pod spodnie, ale jest to tylko jedna z możliwości.
Podkolanówki, które obecnie są w sprzedaży różnią się między innymi materiałem, z którego jego wykonano. Do wyboru są między innymi grube wełniane podkolanówki. Sprawdzają się one w przypadku osób, które są naprawdę bardzo dużymi zmarzluchami. Ten rodzaj podkolanówek sprawdzi się także w czasie wyjazdu na narty czy snowboard. Wełniane podkolanówki można kupić nie tylko w klasycznych sklepach z bielizną, ale także w sklepach sportowych. Do wykonania podkolanówek najczęściej jednak wykorzystywany jest ten sam materiał, który służy do produkcji damskich rajstop. W składzie tych podkolanówek jest więc głównie elastan oraz poliamid. W sprzedaży dostępne są także podkolanówki, które zostały wykonane z mieszanki bardzo różnych włókien. W składzie tych ostatnich dodatkowo mogą więc być również włókna wełniane lub bawełniane. W ofercie bardzo wielu marek pończoszniczych można znaleźć nie tylko klasyczne podkolanówki, ale także podkolanówki do zadań specjalnych. Do tych ostatnich zalicza się między innymi podkolanówki uciskowe. Są to podkolanówki o właściwościach zdrowotnych, często kupowane przez osoby cierpiące na żylaki. W ofercie są także damskie podkolanówki bez palców. Podkolanówki te można założyć do czółenek peep-toe, których cechą charakterystyczną jest lekko wycięty nosek. W efekcie odsłaniają one palce. Decydując się na to, aby kupić modne podkolanówki, nie trzeba się martwić tym, że ich cena może być wysoka. Wystarczy postawić na promocje, aby kupić je ze zniżką dochodzącą do nawet 72.04%. Oszczędność jest więc spora, a podkolanówki należą do skarpet, które naprawdę warto mieć. Sprawdź nowości na sezon Zima 2023 i łap najmodniejsze produkty! 

Podkolanówki: wyprzedaże

Podkolanówki adresowane do kobiet to mnóstwo wariantów kolorystycznych do wyboru. Klasyczne, cienkie podkolanówki można zakupić zarówno w różnych odcieniach brązu, nude jak i w kolorze czarnym. Dostępne są również białe. Podkolanówki to także bardzo szeroki wybór deseni. Do wyboru są nie tylko podkolanówki gładkie, ale także w kropki, paski, kwiaty. Można kupić również podkolanówki kabaretki. Co ważne, stawiając na wyprzedaże można kupić podkolanówki w bardzo atrakcyjnej cenie. Zniżki w czasie wyprzedaży są wyjątkowo wysokie, często dochodzą do nawet siedemdziesięciu procent. Warto pamiętać, że wyprzedaże obejmują tylko pełnowartościowe produkty, które nie mają żadnych wad.

Podkolanówki: outlet

Sięgające pod kolano podkolanówki są bardzo praktyczne i wygodne. Można nosić je nie tylko pod spodnie, ale także do długich spódnic i sukienek. W chłodne dni najlepiej sprawdzą się te grubsze, w cieplejsze dobre będą klasyczne cienkie podkolanówki. Niezależnie od tego, jakie podkolanówki interesują daną osobę, może być ona pewna, że nie musi za nie wiele płacić. Podkolanówki w dobrej cenie ma bowiem w ofercie outlet. To sklep oferujący przede wszystkim produkty powyprzedażowe oraz będące końcówkami serii. Cena, za którą można kupić podkolanówki w outlecie może być dużym zaskoczeniem. W porównaniu z pierwotną może zostać bowiem obniżona o ponad osiemdziesiąt procent. Podkolanówki to bardzo popularny element garderoby. Najczęściej po podkolanówki sięgają kobiety oraz osoby uprawiające różne sporty, na przykład narciarze. Cena niektórych podkolanówek może być zaskakująco wysoka. Nie jest to jednak problem. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to sposób na to, aby podkolanówki kupić naprawdę tanio.